Тетово
                           
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава дуќан на топ локација во Тетово

Се издава дуќан од 58 м2 и 10 м2 подрум во склоп на самиот дуќан. Дуќ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

26 мар 11:49Lokal vo centar Tetovo

Se prodava dukanot.Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti ved...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

24 мар 19:23Se prodava lokal vo Centar, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija vo Centar vo T...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

24 мар 16:51Se prodava lokal vo Centar, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Centar (Star Kompleks) ...


34.000 €
или предлог цена
- 58 % Попуст
80.000 €
Тетово

Дуќани

22 мар 12:43Lokali jepet me qira në qendër të Tetovës

Jepet lokal me qira dhe shitet në qendër Lokali gjendet në rr.strash...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

21 мар 16:25Se prodava lokal nad pazar vo centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal na kat 1 so lokacija vo st...


17.500 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

15 мар 13:05Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo. Izgraden e so vrv...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

10 мар 15:25Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija vo Tetovo

Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija vo Tetovo. Delovn...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

03 мар 14:57Se prodava lokal na ul.: Cvetan Dimov vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal na ulica: Cvetan Dimov vo ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

23 фев 19:06Se prodava lokal vo Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija vo Gorna Carsh...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

23 фев 18:58CHANAK izdava lokal od 18 m2 vo strog centar

SE IZDAVA deloven prostor vo strog centar.Pogoden e za razni dejnosti...


150 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

04 фев 13:00Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa

🏬Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa na ulica ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

03 фев 21:36ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДУЌАН АМСМ LOKAL AFARIST AMSM TETOVO

СЕ ИЗДАВА ПОД КИРИЈА ДУЌАН КАРШИ АМСМ ВО ТЕТОВО JEPET ME QERA LOKA...


350 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

29 јан 11:34Se prodava lokal od 92m2 vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Centar vo Tetovo. ____...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

25 јан 15:10Se izdava lokal so pogled na dve strani

Se izdava lokal vo naselba Potok so pogled na dve strane i celiot e s...


200 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

25 јан 15:09Se prodava lokal vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal na kat 1 so lokacija vo st...


1.600 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

19 јан 17:32Se izdava lokal blizu Bolnica / pozadi Opshtina

Se izdava lokal, vo ulica Dimo Gavrovski kara, odma pozadi opshtina. ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

14 јан 22:48Se prodava/izdava lokal

#sifra 3002 prodazba #sifra 6003 iznajmuvanje 🔻Se prodava/izdava...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

12 јан 08:20Se izdava lokal (market prostor) vo Cesel

#sifra 6000 🔻 Se izdava lokal (market prostor so inventar) so 67m...


500 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

12 јан 08:20Se prodava lokal vo Tetovo

#sifra 3006 🔻Se prodava lokal - deloven prostor so 120m² povrsina...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

12 јан 08:18Se prodavaat tri lokali (zaedno ili oddelno)

#sifra 3003 🔻1. Se prodava lokal - deloven prostor so povrsina od...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

12 јан 08:18Se izdava lokal (kaj Stokomak - bolnica)

#sifra 3002 🔻Se izdava lokal so 80m² povrsina. Lokalot ima edna g...


250 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

12 јан 08:17се продава дуќан во Тетово 19 м2

недвижност на КП бр.13371, дел 0, адреса Илинденска бб, бр на зграда/...


22.740 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

11 јан 09:39Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo

💼Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo. Delovniot prostor ...


250 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

10 јан 18:17Se izdava lokal

#sifra 6010 🔻 Se izdava lokal so povrsina od 25m² + toalet 12m² +...


200 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

09 јан 22:02Se izdava lokal na Potok

🔻Se izdava prazen lokal (pogoden prostor za kafule ili druga dejnost...


300 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

07 јан 14:02Se izdava lokal kaj skoloto Lirija

🔻Se izdava lokal (pogoden prostor za kafic) so 65m² povrsina + teras...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

05 јан 18:55Se prodava lokal na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija na Ilindenska ...


205.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

31 дек 14:00SE PRODAVA LOKAL VO TETOVO SHITET LOKAL NE TETOVE

SE PRODAVA LOKAL DO EKOLOG VO TETOVO IMA PREGLED NA INDUSTRISKA S...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

30 дек 10:32Se izdava lokal vo blizina na bolnica

#sifra 6007 🔻Se izdava lokal so okolu 40m² povrsina, ima dve pros...


400 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

29 дек 13:28Se izdava lokal vo centar (staro Rinia)

#sifra 6006 🔻Se izdava lokal so povrsina od 84m², so vlez od dvet...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

27 дек 09:19Se izdava lokal sproti bolnica (staro Laor)

#sifra 6005 🔻Se izdava lokal - deloven prostor (pogoden prostor z...


500 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

23 дек 14:59Se izdava lokal

#sifra 6002 🔻Se izdava lokal so povrsina 44m² so parking mesto. M...


200 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

21 дек 13:20Se prodava lokal nasproti Drzavna bolnica

#sifra 3001 🔻 Se prodava lokal - deloven prostor so 45m² povrsina...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

18 дек 14:56Se prodava lokal nasproti Drzavna bolnica

#sifra 3000 🔻 Se prodava lokal - deloven prostor so 36m² povrsina...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

18 дек 14:51Se izdava lokal vo Ajducko maalo

#sifra 6001 🔻Se izdava lokal so povrsina od 50m² (pogoden prosto...


120 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

18 дек 14:17Se iznajmuva dukjan vo centar na 200 metri od plostad

Se iznajmuva deloven prostor- dukjan na samo 200 metri od plostadot v...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

03 дек 19:33Se prodava lokal vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal vo Centar vo Tetovo. ____...


36.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

02 дек 19:44Se prodavaat dva lokali po 106m2 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dva lokali so lokacija na ul.: 2...


1.700 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

02 дек 19:39Се продава дуќан-работилница со станбен дел од куќа

Се продава деловен објект, дуќан-работилница со два посебни влеза од ...


22 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

28 ное 20:37Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам