Тетово
                           
1305 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:36Промовирано

NOVOGRADBA vo blizina na Opština

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na modereni stanbeni edinici (NOV...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

16 јан 19:17Промовирано

PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 00:48Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 00:03MAGAZIN/DELOVEN PROSTOR 500M2

HALA 500M2 Hapsirë e jashtme 250M2 Nadvoresna povrsina 250m2 07125...


1 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

Вчера 18:51Se prodava stan na 6ti kat vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar na Tet...


77.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 17:23NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1.999 €
или предлог цена
Вчера 15:05Shitet Shtepi

Ka mundesi edhe per ndrrim me banes + pagese tuajen Shtepia eshte me...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 14:34изнајмува деловен простор

Jepet me qera ambjent zyre ne katin e pare me keto karakteristika: ...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Atraktiven plac kaj r.Ylli na pat za P.Šapka

Chanak PRODAVA atraktiven plac za izgradba na stanbeno i/ili deloven ...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Renoviran stan so dve spalni spalni vo Tetovčanka

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na renoviran stan so dve sp...


72.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00CHANAK izdava lokal od 18 m2 vo strog centar

SE IZDAVA deloven prostor vo strog centar.Pogoden e za razni dejnosti...


150 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 13:00GRADEŽNA PARCELA OD 4270 M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na GRADEŽNA parcela T...


35 €
или предлог цена
Вчера 13:00GRADEŽNA PARCELA OD 18.300M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na GRADEŽNA parcela ...


45 €
или предлог цена
Вчера 13:00Plac vo Drenovec Tetovo 1200m2

Prodavam zemja, plac za kuca ili vikendica vo Drenovec. Cena 36000 e...


30 €
или предлог цена
Вчера 09:53Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 08:20Kuka vo centarot na Tetovo

Kuka so 3 sprata x 100m2 Dukan od 35m2 Dva vleza . uredna do...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 00:08Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


230.000 €
или предлог цена
26 јан 23:50Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
26 јан 19:55Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 јан 18:33Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 јан 18:31PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
26 јан 15:33Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
26 јан 12:49Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 20:06Se prodava kuka so plac od 509m2

Se prodava kukja so dvor vo Cenat vo dobra sostojba, vednash vsevliva...


280.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:16Se prodava kukja vo Potok, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Potok vo Tetovo. _____...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:11Se prodava kuka so plac od 758m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dve kukji na edna parcela vo Cet...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:11stan na 5 kat vo blizina na etko

Se prodava stan - dupleks na 5 kat bez lift vo blok 70, blizina na Et...


589 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 15:10Kukja vo Capce Sokace od 203m2

Se prodava kukja vo odlicna sostojba vo Capce Sokace. Kukjata im...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:10Se prodava lokal od 92m2 vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Centar vo Tetovo. ____...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

25 јан 15:10Se prodava stan na 1 kat vo Skopje, Debar Maalo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje, Debar Maalo. __...


84.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 15:10Se prodava kukja vo Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Gorna Carshija vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:10Se prodava kujkja so 3 zasebni vleza na glavna ulica ,Leshok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja, so tri zasebni vleza, na ...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:09Se izdava lokal so pogled na dve strani

Se izdava lokal vo naselba Potok so pogled na dve strane i celiot e s...


200 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

25 јан 15:09Se prodava kukja so stanbeno deloven prostor vo Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja so stanbeno deloven prosto...


284.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:09Se prodava kukja so golem dvor vo blizina na Muzicko Shkollo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo blizina na Muzicko Shko...


600.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:09Se prodava kukja so dva lokala vo naselba Saat Maalo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Saat Maalo vo T...


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:08Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


54.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 14:04Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


92.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 13:28Atraktiven lokal so TOP NAMALENA cena vo strog centar

🆒 SALE% SALE% SALE% 👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK SE PRO...


144.999 €
или предлог цена
25 јан 13:00Deloven prostor so TOP NAMALENA cena-STROG CENTAR

🆒 SALE% SALE% SALE% 👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK SE PRO...


84.999 €
или предлог цена
25 јан 13:00Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 08:43Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам