1190 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW E63 630I INDIVIDUAL

se prodava


11.950 €
или предлог цена
Вчера 13:24Промовирано

Porsche Macan S Diesel 2015

extra sostojba * kolata e ogrebana so kluc na vratite


50.000 €
или предлог цена
Вчера 10:32Промовирано

BMW E90 335d

🟢BMW 335D FACELIFT E90 210 KW 286 HP 2009 GOD 🟢REGISTRIRAN DO 05....


13.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 €
22 јан 18:56Промовирано

Audi A4 2.0 TDI Full Oprema Registrirana

Kolata e vo odlicna sostojba,kompletno ispravna,so 220000 km.Registra...


8.900 €
или предлог цена
Денес 07:53Се продава hyundai i10

Бензин и фабрички вграден плин Колата е во исправна состојба редовн...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Денес 07:26BMW E46 REDIZAJN 320D 150 KS 2003 REG DO 10.2023 TOP ZAMENA

Prodavam BMW 320d 2002god.150ks.so ful oprema što se si funkcionira n...


3.450 €
или предлог цена
Денес 06:00Odlicen Ford Escord 1.8 clx

Prodavam Ford Escord 1.8 clx vo odlicna sostojba zacuvana i odrzavan...


900 €
или предлог цена
Денес 00:55CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,parking senzori,mala potrosuvacka 5.5 so 4...


6.600 €
или предлог цена
Денес 00:27VW Golf 7 1,6 TDI 2015

Vw golf 7 1,6 tdi 105 ks. 2015/14 g. Registriran do noemvri 2023. Nap...


12.700 €
или предлог цена
Вчера 23:39AUDI Q7 3.0

Audi q7 3.0 240 hp 2009 S line Fabrcki kompleten servis e napraven...


13.600 €
или предлог цена
Вчера 22:59Bmw X5 3.5d X-Drive

Se prodava Bmw X5 E70 3.5d X-DRIVE. Reg.do 06.2023 so zelen karton Na...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 22:46VW PASSAT 7 / B7 2.0 TDI BLUEMOTION -13

ZA POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW PASSAT 7 / B7 2.0 TDI BLU...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:50VW GOLF 4 1.9 TDI 116KS HIGH LINE *KLIMATRONIK* REG. -00

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW GOLF 4 1.9 TDI 116KS 6 BRZIN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:50VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LINE FACELIFT -11

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LIN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:50Renault scenik 2. 1.9dci

Продавам рено сценик 1.9 dci дизел Возилото е добро сочувано Клима ...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 20:28Prodavam seat altea xl neuvezuvana.

Се продава Сеат Алтеа 1.6TDI 105ph 2010год Прва регистрација 2011 ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.850 €
Вчера 20:24MERCEDES C200

Se prodava Mercedes C200 2002 god vo odlicna sostojba, aluminski band...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 19:58Audi a3 2.0tdi quattro

Audito e sega doneseno od germanija kupeno od prv gazda so cela servi...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:16TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 18:28  НОВ ОГЛАС

Se prodava polo 1.0 benzin plin atest

Se prodava polo benzin plin atest reg do 4 mesec Pali vozi solidno st...


11 €
или предлог цена
Вчера 18:13ALFA 147 1.9JTD 103 KW 2004 G REG DO 08.2023 6 BRZINI TOP

.


1.750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.950 €
Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

MERCEDES A200 CDI AVANTGARDE 2009 FACELIFT

🔥MERCEDES A200CDI FACELIFT-REDIZAJN 140KS 6-BRZINI,185370KM,DVA FABR...


4.199 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Вчера 17:46Vw golf 6 1.6 tdi 105ks 2010g

Vw golf 6 1.6 tdi 105ks 2x kluca servisna zamaec smenet nov 16 al...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

Toyota corolla Verso 1,6

Se prodova toyota corolla verso vo odlicna sostojba vredi da vidi Sa...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 16:44Citroen Berlingo 1.4 2007 Atest Plin Neuvezen Reg 11.2023 Od

Citroen Berlingo 1.4 vo odlicna sostojba za tie godini bez gram smink...


2.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.500 €
Вчера 16:34Bmw 318d Sport 143ks 2013ks

Bmw 318d 143ks Sport 2013g Registrirana cela godina 02.2024g 2x kl...


13.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.900 €
Вчера 15:06Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina

Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina registriran do oktomvri 2023...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Вчера 15:05Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina Fabrika

Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina ✅Registrirana Cela Godina do 12...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:04AUDI A3 2.0 TDI 140hp

Se prodava Audi A3 2.0 TDI 140hp 2003 god vo odlicna sostojba i serv...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 14:58AUDI A3 2.0 TDI 140hp

Se prodava Audi A3 2.0 TDI 140hp 2003 god vo odlicna sostojba i serv...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 14:58MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!! VOZEN OD EDEN...


2.400 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.900 €
Вчера 14:39MAZDA 3 1.6 D STAGE 2 POP CORN ZVUK KAKO BENZIN MN OPREMA!!!

MAZDATA E SREDENA ZA MERAK MN INVESTIRANO VO KOLATA STAGE 2 + POP ...


5.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.600 €
Вчера 14:38VW POLO 1.4 TDI UNITED GREACI SEDISTA TEMPOMAT BORD KOM FULL

PLATENO SE DO REG MOZE DA SE REG ODMA UVOZ GERMANIJA!!! ZA GERMANS...


3.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Вчера 14:38SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS!!! KLIMATRONIK!!! TEMPOMAT UVOZ GER

NAJDOBRIOT MOTOR NA VW 1.9 TDI 105KS MN EKONOMICEN I MN EFTIN ZA ODRZ...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Вчера 14:38AUDI A4 B8

Kolata e vo top sostojba !!! Zelen karton do 05.2023 Napraven golem s...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 14:15WV POLO 14 benzin 55kv

poloto e vo odlicna sostojba sorealni 120000km


2.700 €
или предлог цена
Вчера 14:05Se prodava matiz 2004g so full oprema

Matiz Pali vozi pominata reg odlicna kola za eftini pari plin so ates...


99 €
или предлог цена
Вчера 13:50  НОВ ОГЛАС

BMW E63 630I INDIVIDUAL

se prodava


11.950 €
или предлог цена
Вчера 13:24Golf 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2005 God

Golfot e vo odlicna sostojba za godinite redovno servisiran napraven ...


3.999 €
или предлог цена
Вчера 13:19Se prodava Opel Antara 2.0 2009 God.

Voziloto e uvezeno od Italija. zacuvano, redovno servisirano. Naprave...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES E200 2015 GOD

Mercedes Benz E 200 2015/16 god Bluetec. Kolata e vo perfekna sastoj...


19.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00FORD FOCUS 1999 2000 GOD

Фордот е во исправна состојба,фордот поседува фул опрема.Направен гол...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам