Подкатегорија:
                   
251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Protocen bojler siemens 18kW

Prodavam ispraven malku koristen protocen bojler siemens 18 kW


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Денес 06:58PRAVOSMUKALKA/USISIVAC/ ПРАВОСМУКАЛКА/

КОМПЛЕТНО ИСПРАВНА, СО СИТЕ ДОДАТОЦИ, МАХ.СНАГА -1800W. СО ЕЛЕКТРОНС...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:18BEZICNA PHILIPS PRAVOSMUKALKA

Nova pustena nekolku pati, najmokjnata pravosmukalka od Philips model...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35Tesy bojler 80l 2kW

Prodavam Tesy bojler 80l 2kW koristen 1.5 god.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:55BAGAT

Prodavam ispravna masina za sienje, VRTETE NA 075 470 784


1 €
или предлог цена
Вчера 17:18  НОВ ОГЛАС

Plinski sporet so plinska rerna

Prodavam ispraven plinski sporet so plinska rerna, BARAJTE NA 075 47...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:15  НОВ ОГЛАС

Готвач - Gotvac FlavorWave Turbo Oven

Се продава сочуван апарат за готвење со инфрацрвени зраци и топол воз...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31Philips Saeco POEMIA

Kafematot e socuvan i redovno odrzavan


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Beco bks5423

Се продава правосмукалка BECO Моќност:1550W Вмукувачка моќ:320W Ка...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Pegla na parea soecijalna za majci i kosuli

Nova pegla na parea - kukla raboti na pritisok so topol vozduh i e pr...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 13:46Masina za sadovi "Gorenje"

Продавам машина за перење садови „Gorenje“, сочувана, одржувана. Един...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Машина за сушење алишта - Hotpoint Aquarius TCM 580

Машината е многу малку користена, стои со години фаќа прашина. Бидете...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:59Masina za perenje alista gorno polnenje

Masinata ne e. Mnogu koristen ne se pali mnozno e samo kopceto da ne ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.900 МКД
Вчера 07:57Prodavam peracka mashina Gorenje

Prodavam peracka mashina Gorenje , socuvana,moze da se vidi i proba


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:46masina za perenje sadovi remont(promena na lageril

masina za perenje alista lageri promena remont


9 МКД
или предлог цена
30 јан 19:33Prodavam aparat za pravenje kolacinja CORAL

Prodavam aparat za pravenje mafini / kolacinja. *Aparatot e nov ne e...


1 МКД
или предлог цена
30 јан 14:01Фрижидер ладилник / Frizider ladilnik

Продавам фрижидер / ладилник , погоден за слаткари за ладење на сок и...


По Договор
или предлог цена
30 јан 10:57Продавам машина за шиење Ружа Степ Електроник Багат

Продавам машина за шиење Ружа Степ Електроник Багат .


12.500 МКД
или предлог цена
28 јан 22:44Prodavam dva elektrichni shporeti

Prodavam elektrichеn shporeti vo ispravna sostojba od markata Beko.


5.000 МКД
или предлог цена
28 јан 22:4430l Boljer

Se prodava 30L boljer Cena 2500


2.500 МКД
или предлог цена
28 јан 17:25pravosmukalka MONEUAL Robot Vacuum Cleaner MR6500

pravosmukalka MONEUAL Robot Vacuum Cleaner MR6500,so adapter za polne...


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
26 јан 19:10Delimano masina za melenje meso NOVA ITNO!!!

Masina za melenje meso, pravenje kobasici, melenje piperki i slicni r...


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
26 јан 10:06Фритеза

Се продаваат две фритези користени, сочувани, цена за една 1500мкд Ѓ...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јан 09:21Kafemat Jura so sopstvena melnica

Kafemat Jura Z9 so sopstvena melnica


По Договор
или предлог цена
26 јан 09:11Bojler Protocna cesma boljer 3kW -Instant topla voda - Novi

Prodavam novi cesmi protocen boljer Materijal INOX Snaga 3 kilowat...


2.200 МКД
или предлог цена
26 јан 00:31Handy Heater Grealka za zatopluvanje na prostorija NOVA

🔥Апарат за затоплување просторија 🔥 Handy Heater 🔥 Цена 599 ден +...


699 МКД
или предлог цена
26 јан 00:27Servis za masini za susenje alista.....servisiranje

servis za masina za susenje na alista servisiranje na masini za ...


7 €
или предлог цена
25 јан 20:45Servisiranje masini za perenje alista ____servis

servisiranje na masini za perenje alista ...seervis za bela tehnika ...


1 €
или предлог цена
25 јан 20:45Servisiranje na masici za perenje sadovi...servis

servis za mienje na sadovi...servis i na masini za perenje na alista,...


3 €
или предлог цена
25 јан 20:45servis na vgradlivi furni i plitni i sporeti

servis na vgradlivi furni plotni i sporeti servis za masini za b...


8 €
или предлог цена
25 јан 20:45servis za mikrobranovi

servis za mikrobranovi i bela tehnika


5 МКД
или предлог цена
25 јан 20:45servisiranje na sporeti ......

servisiranje na sporeti vgradlivi furni i plotni


3 МКД
или предлог цена
25 јан 20:45servis za pravosmukalki....

servisiranje na pravosmukalki


9 €
или предлог цена
25 јан 20:45Samsung frizider No frost

prodavam ispraven 350 lit frizider so fioki za zamrznuvanje niska po...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
24 јан 23:45Frizider Gorenje

Se prodava Kombiniran frizider Gorenje so 3 fioki za zamrznuvanje. No...


10.000 МКД
или предлог цена
23 јан 08:04Prodavam Boljeri

Se prodavaat dva tipa na boljeri. (nisko montazen i visoko montazen) ...


1 €
или предлог цена
22 јан 22:02Protocen bојler / Проточен бојлер

Se prodava eden od najdobrite protocni bojleri SIEMENS DHT 1800.bojle...


100 €
или предлог цена
22 јан 18:24Aparat za leb GORENJE

Prodavam aparat za pravenje i pecenje leb GORENJE dvatri pati koriste...


3.000 МКД
или предлог цена
22 јан 13:52500W Grealka Flame Heater Ured za zatopluvanje zagrevanje

🔥Пренослива Греалка за Простирија🔥 Flame Heater Цена 599 ден +150 ...


599 МКД
или предлог цена
21 јан 17:50ФРИЖИДЕР OBОD BAUKNECHТ ВО СУПЕР СОСТОЈБА

ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР КОМБИНИРАН , OBOD BAUKNECHT, ВО СУПЕР СОСТОЈБА, СО...


100 €
или предлог цена
20 јан 21:08Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам