Охрид
                   
34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM RAKIJA

PRODAVAM LOZOVA DOMASHNA RAKIJA,300 DEN. 1 LITAR prepecenica 55° ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 18:03Peleti A1

Peleti A1 klasa tursko proizvodstvo


325 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
360 МКД
Охрид

Останато

Вчера 13:00Prodavam stari drveni trkala - Дрвени тркала

Drveni trkala - стари дрвени тркала со дијаметар од 90 cm Во одлична...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јан 14:27Dispenzer za Voda

Автоматска електрична пумпа за вода. Погоден за чиста вода за пиење в...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 јан 13:02Kristalna Stolna lamba na dopir

💡 Кристална ламба на допир изработена од акрилен + железен материјал...


1.599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јан 12:09Big Flex Тraka

Супер силна, гумирана, водоотпорна лента која може да се залепи, пов...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

29 дек 13:30Влезна врата

Се продава влезна врата, во одлична состојба


11.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 дек 18:25Memori vloski za koleno

Мемори влошки како заштитна опрема за колена за мажи, жени, растегли...


599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 дек 12:45Se prodavaat plugovi za motokultivator

Se prodava plug za motokultivator Honda.Plugot e vo odlicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 дек 08:17HTC - 2 Digitalen Termometar

HTC - 2 Дигитален термометар за мерење на надворешна и внатрешна темп...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

09 ное 12:23Tenda za sonce

Tenda za sonce kako nova 5.60m*2.5m


20.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

05 ное 13:00Magneten Brisac

✨ Maгнетен бришач за прозорци изработен со висококвалитетна магнетна ...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 окт 11:03Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !!

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !! Tel 075450534


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 окт 13:00Ogledalo se prodava

Prodavam Ogledalo so dimenzii 2,0x1,0 metra Ogledaloto e pogo...


3.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 сеп 23:48Organizer - Kutija za cevli

Пластична кутија за складирање чевли за Дами. Изработен од висококвал...


280 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 авг 12:02Вршиме комплетно реновирање и уредување на станови и куќи

Вршиме комплетно реновирање и уредување на станови и куќи


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 авг 09:01Prodavam Tenda

Prodavam tenda so dimenzii 2,85x 1,90 Tendata ima tri del...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 авг 21:27Vintage витрина од масивно дрво

Витрина од масивно дрво vintage стил, со дел за чаши и долен дел за с...


9.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

11 јул 19:06Parking rampi-blokatori

Prodavam parking rampi-blokatori za zastita na parking mesto


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

04 мај 16:45Plafonski skala

Nova neotpakovana donesena od germanija


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 фев 08:43CESMA - Schell

Prodavam Germanska cesma SCHELL. Prakam i po KARGO.


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

13 ное 11:53Se prodava regal,sanitarii za WC , vrati, masa stolovi

Регал за детска/спална 235х335 Маса со 6 стола трпезариска140х85х75 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 авг 09:27Racen Dispenzer za Voda

Рачна пумпа за вода. Погоден за чиста вода за пиење во шишиња, компат...


199 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 авг 12:53Vozdusen dusek za relaksacija

Нови воздушни душеци наменети за надворешни и внатрешни услови, соврш...


599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

14 јул 12:13baram majstor za catija

da se otstrani starata catija i da se postavat novi catmi,letvi i lim...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 мај 09:56Magnetna zavesa - Magic Mesh

⤵️ Нови Магнетни завеси за вашиот дом: ◾️ Се отвара лесно, потоа с...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

09 апр 12:56POLOVEN MEBEL

golem izbor na uvozen poloven mebel od stranstvo, mebelot e so odlice...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 мар 13:51Pozlaten Pribor za 12 osobi

Prodavam Pozlaten 24 karati pribor za 12 osobi nov don...


450 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јан 21:39Машина за шиење/Masina za sienje

Цена По Договор


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

21 јан 22:15КАНТАР старински KANTAR starinski

Исправен. 10 кг.


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мај 23:54Ugradni zidni kreveti(lezai)latofleks

Lezai edinacni i dupli so latofleks sticki,imame lezai sto se vgraduv...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 апр 16:25Течност против замрзнување за етон, асфалт, мермер

❄️☃️🌨️Флуид за превентивна заштита од мрзнење на температури до -60°...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 апр 02:11Drveni Lezalki

2000 denari PARCE Kontakt 071765234 VIBER,WHATSAPP


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:32Rasad Lesnik

Se prodavaat rasad za lesnik lesnik od sortite Rimski Dzin, Tondo Gen...


120 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 окт 12:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам