8810 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CONTINENTAL SETOVI REBRASTI

CONTINENTAL SETOVI REBRASTI OD NAJPOZNATIOT GERMANSKI PROIZVODITEL. ...


7.900 МКД
или предлог цена
26 мај 08:31Промовирано

AMORTIZERI RAMENJA PREDNICA DISKOVI REBRASTI LAMELI

****NAJNISKA CENA NAJ REALEN POPUST 15%. 20% NAJGOLEM IZBOR NA ****R...


99 МКД
или предлог цена
22 мај 13:51Промовирано

*** MERCEDES A180 CDI *** FACELIFT MODEL 2010 ***

Se prodava Mercedes A180 CDI, 6 brzini. Proizvedena kraj na 2009 g...


4.990 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 €
Битола

Автомобили

17 мај 00:47Промовирано

AUDI A3 1.9TDI***2008 GODINA***77KW-105KS**

AUDI A3 1.9TDI***2008 GODINA***77KW-105KS** - KLIMATROMIK - EL. S...


6.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:10CITROEN DS3 1.6vti 115kw 2012god

Se prodava CITROEN DS 3 2012god 1.6vti 115kw benzin uvezena od svajca...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:09Мерцедес Б200

Се продава Мерцедес-Бенз Б200. Регистрирана со зелен картон до 18.11...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:07Opel zafira 1.9 so 7 sedista

Potpolno servisirana I registrirana do 7mes 2023god, so zelen karton,...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:06Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin

Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin 2006 godina reg do 28.07.23 na...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:04Letni gumi evtini 195 60 15

Letni gumi evtini 195 60 15


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 12:014 гуми АКЦИЈА: HIFLY 185/60 R13 ALL SEASON M S ЕВТИНО!

Се ПРОДАВААТ од АВТО САЛОН ПОВОЛНО 4 НОВИ сериозни и специјални гум...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:57BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO***210KW-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:56SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO 4 *** 2007 GODINA - KLIMA(...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:56VW POLO 1.2TDI ***55KW-75KS***2011GOD**EURO 5**

VW POLO 1.2TDI ***55KW-75KS***2011GODINA**EURO 5** - KLIMA - GREA...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:56Bautain 50cc 4 takna

Se prodava Bautain 50cc 4 takna so dokumenti osigurana pred edna nede...


450 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 €
Денес 11:55GUMI 205 65 15 SAVA INTENSA (LETNI)

SE PRODAVAT DVE GUMI LETNI ! SAVA INTENSA HP 205 65 R15... PROIZVED...


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Денес 11:54FORD FIESTA 1.4 TDCI REDIZAIN (registrirana)

Informaci na 076 738 948 Se prodava Ford Fiesta 1.4tdci 50 Kw/68ks...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:53KUPUVAM OPEL INSIGNIA 2.0 131 KS ISKLUCIVO

PONUDETE OPEL INSIGNIA 2.0 131 KS ISKLUCIVO.. POZ


69 €
или предлог цена
Денес 11:53  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 1.9TDI***2007 GODINA***77KW-105KS**

AUDI A3 1.9TDI***2007 GODINA***77KW-105KS** - KLIMATROMIK - PAR...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:49FIAT PANDA 1.4 BENZIN- METAN ATEST***MODEL 2011GOD***

FIAT PANDA ***1.4 BENZIN- METAN ATEST***EURO 5*** - KLIMA - EL. S...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:49AUDI A4 1.9TDI 131KS 2002

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANA DO 10.2023 NOVI GUMI. POVE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:394 GUMI LETNI MICHELIN 235/55/17 ODLICNI!!!

MICHELIN LATITUTE SPORT GUMITE SE SO DOBRA SARA NE SE KRIVI. POVEK...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:39FORD CONECT 1.8TDCI 2007 TOVARNO

*** FORD CONECT 1.8TDCI *** 2007 VOZILOTO E SO ISTECENA REGISTRACIJA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:39Ford Fiesta 1.3 benzin-plin 2005 god

Se proda Ford Fiesta -1.3 51kw -motor na lance -plin dizna...


2.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.550 €
Битола

Автомобили

Денес 11:34Audi A6 2.7 tdi 2009 190ks

Audi A6 2.7 tdi 2009 190ks uvoz vo '14g sostojba odlicna, registriran...


13.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:33KAWASAKI NINJA 636

Se prodava KAWASAKI NINJA 636 napraven servis REGISTRIRAN CELA GODINA...


3.500 €
или предлог цена
Денес 11:27Honda crf450 2012

Se prodava honda crf450r 2012 motorot e vo perfeknta sostojba so 64sa...


2.450 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.900 €
Денес 11:22Mercedes-Benz C 320 CDI 4MATIC

Mercedes-Benz C 320 CDI 4MATIC Avantgarde -Trokrak volan -Tempoma...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:19MERCEDES SPRINTER 313CDI SLEP ZAMENA

MERCEDES SPRINTER 313CDI ORIGINAL SLEP PO SOOBRAKAJNA 2008 GOD JAS...


1 €
или предлог цена
Денес 11:15LANDROVER defender 109 ispraven registriran od 1970 god.

Landroverot e kompletno ispraven registriran cela godina...garaziran ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:08Se prodava MAN Lion S2000

Se prodava MAN Lion S2000 Za poveke informacii na 070 207 299


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

Денес 11:02Se prodava alanser (anlaser) za kamion

Se prodava alanser za kamion 24v 3ka so 9 zabci ispraven Imam i lanc...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 11:02Se prodavat delovi za Nissan Primera

Se prodavat novi delovi od Nissan Primera 1998 2.0 dizel-odgovaraat i...


10.000 €
или предлог цена
Денес 11:02Se prodava Opel Astra 1.8 Benzin-Plin

Se prodava opel astra 1.8 benzin-plin full oprema registrirana Pli...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:02Bandasi Bandazi VW 15ki

Orginal Bandasi za VW 5x112 Odgovarat za Golf 5 Passat, Aud,i Octavi...


1 €
или предлог цена
Денес 10:51MERCEDES CLA 200 7G-DCT

Kolata e vo ekstra sostojba so kompletna servisna i elektronska knisk...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:514 Летни гуми SAVA 196-65-15

4 Летни Гуми SAVA 196-65-15 цена=6000 ден.


6.000 €
или предлог цена
Денес 10:45Renault Kango 1.9 Dizel

Renault Kango 1.9 Dizel 2004 Pik Ap-tovarno, problem bos pumpa. Popra...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45OTKUP na Vozila, Odlichna Procenka, ISPLATA VESNASH

Otkupuvame polovni vozila, od bilo koja kategorija, so najdobra proce...


1.111 €
или предлог цена
Денес 10:422 Gumi 235/45/17

Se prodavat gumi 235/45/17 Cena za 2te gumi 2000


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:402 Gumi 225/45/17

Se prodavat 2 gumi zimski M+S 225/45/17 Vo odlicna sostojba ne se mno...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Денес 10:39BMW 118d 2007 GerUvoz

BMW 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:30  НОВ ОГЛАС

BMW 118d 2008 GerUvoz

БМВ 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:30SCANIA R450 2014 EURO 6 675.000 km

Top sostojba. Retarder,1200 L rezervari,krovna klima 4 jastuci na di...


46.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 10:28Страна 1 од 221

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам