Битола
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN Lions Regio R14 - EUR 4 - 58 sedista

MAN Lions Regio R14 - 2008 godina - EUR 4 - 257 kw (349 PS) mo...


19.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
19.700 €
Битола

Автобуси

02 јун 10:34MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje

MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje - 2008 godina ...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 јун 10:33IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Автобуси

02 јун 10:31MERCEDES BENZ TOURISMO

MERCEDES BENZ TOURISMO - 2002 godina - EUR 3 - 310 kw (421 PS)...


18.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 јун 10:31Se prodava MAN Lion S2000

Se prodava MAN Lion S2000 Za poveke informacii na 070 207 299


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

28 мај 11:02LED DRL SVETLA VO POVEKE BOI - 100% VODOOTPORNI (LED SVETLO)

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 мај 10:23Se prodava MAN Lion

Se prodava avtobus MAN lion Za poveke informacii javetese na: 070 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

16 мај 13:05Se prodava mercedes 404

Mercedes 404 1996 god registriran Za poveke informacii javete se n...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

16 мај 13:05Se prodava avtobus MAN

Se prodava MAN avtobus Za poveke informacii javetese na: 070 207 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

11 мај 23:50Se prodava Neoplan

Mozi i zamena za kombe Za poveke informacii javetese na: 070 207 299


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

11 мај 23:50AVTOBUSI MERCEDES O404

MERCEDES BENZ O 404 - 51 sediste - 1997 godina - manuelen menjac...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 мај 13:28MAN A 13 - S2000

MAN A 13 - S2000 - 49 + 2 sedista - 2001 godina (EUR 3) - manuel...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 мај 13:28avtobus MAN A 03

MAN A 03 - 49 + 2 sedista - 1997 godina - manuelen menjac - v...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 мај 13:28Neoplan Starliner

Se prodava Neoplan Starliner vo pdlicna sostojba motor menjac


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

24 апр 21:36avtobus MERCEDES BENZ O 404

MERCEDES BENZ O 404 - 55 sedista - 1997 godina - manuelen menja...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

03 апр 06:50AVTOBUSI MAN A13 PO POVOLNI CENI

MAN A 13 - S2000 - 49 + 2 sedista - 2000 godina - manuelen menj...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

03 апр 06:50avtobus MERCEDES BENZ O 404

MERCEDES BENZ O 404 - 55 + 2 sedista - 1998 godina - manuelen ...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

03 апр 06:49Mercedes 350 2001god

Mercedes 0 350 2001 Novi gumi napred FIRESTONE Vo top sostojba M...


111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 мар 13:58Avtobus mercedes 403 2007 euro 4

Repariran top sostojba novi plocki mozi zamena za kombe 20 do 30 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 мар 11:54Avtobus top sostojba

Reg cela godina klima vebasto ekstra sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 мар 11:54Avtobus neoplan repariran komplet

Avtobus neoplan ekstra sostojba 6 novi skros gumi novi diskoj i ploc...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 мар 11:532×Man avtobusi mozi zamena

Super sostojba novi gumi novi disk ,plocki,


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

10 мар 12:58Man 403 super sostojba

repariran ekstra zdrav karoseriski motor super klima vebasto isprav...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 фев 19:59Se prodava avtobus Tourismo NA DELOVI

Se prodava avtobus MB Tourismo na delovi. Motor Mercedes EUR 2 - 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 фев 19:31MONTAZA NA KLIMA FOLIJA NA AVTOBUSI

PROFESIONALNA MONTAZA NA KLIMA FOLIJA NA AVTOBUSI, MINIBUSI, KOMBINJA...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

15 окт 13:26VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 23 sedista - 2008 godina - motor 2.500 kubi...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

01 окт 21:05VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 20 sedista - 2006 godina - motor 2.500 kubi...


16.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

11 сеп 16:02VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 23 sedista - 2007 godina - motor 2.500 kubi...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

30 авг 11:50VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 23 sedista - 2008 godina - motor 2.500 kubi...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

26 авг 11:18Navlaki za sedista

Navlakite se novi ne iskoristeni nikogas. 49 +1 80 evra komplet


80 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

01 апр 09:00Sedista za avtobusi

Se prodavaat sedista od mercedes tourismo 2007 godina 57+2 2009 g...


25 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

12 окт 12:20Mercedes Tourismo-09

Voziloto e na 700.000 km Registriran cela godina so zelen karton ...


1.111.111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 јул 12:04Dva MAN gradski avtobusi

Prodavam dva Man gradski avtobusi vo vozna sostojba po mnogu povolna ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

23 мар 13:00Висковентилатор

Се продава половен висковентилатор


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

17 јул 20:29Fiat ducato- patnicko 15 sedista

Fiat ducato 2.8 ytd 2003 god. 15 sedista socuvano vo dobra sostojba,...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

12 јун 10:53Fiat Dukato Maxi 15 sedista

Kombeto e vo odlicna sostojba so klima, motor 2.8 jtd , 2003 g.


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

03 мар 09:14Prodavam avtobus Neoplan 116 i Mercedes350 SHD

Avtobusite se vo odlicna sostojba, mozat da se vidat vo Prilep, cena...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 фев 08:31Avtobus Mercedes

Se prodavaat avtobus mercedes, sprinter 413, 416, iveko, fiat dukato,...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 фев 10:00Се продава автобус DAF BERKOV

Avtobusot e vo dobra sostojba 1998god 135kw-220ks vredi da se vidi po...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 сеп 11:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам