Валандово
                           
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава дуќан спроти градски пазар Валандово

Дуќанот се наоѓа во непосредна близина на строг центар и е наменет за...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Дуќани

Вчера 13:05Kuka dvospratna

Se prodava 2 spratna kuka,1 sprat so kamen,2 podrumi,2 sprat so cigla...


40.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

05 фев 10:49Za kuka vo Star Dojran menuvam atraktivno mesto Vodno-Skopje

Za Kuka,Vila,Stan vo Star Dojran menuvam Atraktivno mesto na Vodno,...


25 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

02 фев 17:34БАРАМ СОБА ,АПАРТМАН ИЛИ ГАРСОЊЕРА ПОД КИРИЈА

ЗА ПОДОЛГ ВРЕМЕНСКИ ПЕРИОД ВО ВАЛАНДОВО 075 292 212


1 МКД
или предлог цена
Валандово

Станови

31 јан 11:21Соби во Валандово / Sobi vo Valandovo

Нов хотел во центарот на Валандово, комплетно нов, нуди ноќевања во с...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Соби

26 јан 14:44Se prodava plac vos. Udovo Valandoxsko

Se prodava plac vos. Udovo Valandoxsko od 850 m2 na dva pata odlicen ...


10.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

22 јан 08:26Furgon 3 komori

Frizder so tri komori so 6 vrati ispravni gumici bez motor


401 €
или предлог цена
12 јан 10:09deloven prostor 322 m2 i niva 10000 m2 Valandovo

Se prodava niva i deloven prostor vo koj predhodno imase pogon za kor...


60.000 €
или предлог цена
09 јан 10:06Niva vo Valandovo-Extra nepovtorliva ponuda

Prodavam 3 nivi vo Valandovsko pole. Vkupna povrsina 2.5ha ili 25.000...


2 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

25 ное 10:21Куќа

Се продава имот во с.Раброво-Валандово. Нова куќа,стара куќа,поголем...


65.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

23 ное 11:43Se prodava niva

Se prodava niva do stariot avtopat kaj josifovo 4200 075 458 775


1 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

19 ное 20:49Rabrovo niva

Se prodava niva kaj Rabrovo na samiot pat. 1.5 dekar


10 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

25 окт 13:06Zemjiste za FOTOVOLTAICNI PANELI

Se prodava zemjiste vo Josifovo, Valandovo do asfaltiran pat za izgra...


120.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

21 окт 13:00Se izdava dukjan vo Bogdanci od 120m2 na ul. Marshal Tito

Se izdava dukjan vo Bogdanci od 120 m2, na ul. Marshal Tito. Visina ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Дуќани

17 окт 15:26Куќа карабина

Продавам куќа карабина, со вкупна површина од 258 м2.на 2 полуспрата...


65.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

12 окт 21:04Se iznajmuva tretiot sprat vo starata stokovna kukja

Prostorot e so golemina od 470m2, ne e pregraduvan i odgovara za bilo...


1 €
или предлог цена
15 сеп 16:19Se prodava niva so maslinki

Нивата има 135 корени маслинки. Насадот е стар 11години маслинките се...


4 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

08 сеп 13:00Keramida Tondach 10/1m²

Ќерамида Тондах 220 ќерамиди односно 22м² црни со лак Број за контак...


70 €
или предлог цена
Валандово

Останато

26 јул 20:33se prodavaat dve kuki

se prodavaat dve kuki vo isti dvor.


23.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

02 јун 22:06Се продава нива во Валандово. 2 декари и 6 ара

Се продава нива со површина од 2 декари и 6 ара во Валандово, поточно...


2.800 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

09 мај 17:55Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot za poveke informacii...


По Договор
или предлог цена
28 мар 17:30Плац во Валандово / Plac vo Valandovo

Се продава плац во Валандово, блиску до градскиот пазар.


20.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

18 фев 13:01Се изнајмува куќа во Валандово

Се изнајмува куќа во Валандово. Куќата се издава цела, може и за гру...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

18 фев 12:59Плац во Јосифово

Се продава градежна парцела со маркица за три плацови од 3000м2 во ат...


1 МКД
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

20 јан 21:25kuka/plac/ VALANDOVO ponudete

baram kuka/plac/ samo valandovo ponudete realno so sliki i realni cen...


10.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

03 ное 09:25Prodazba na kuka

Kukata se navaga na centar


1 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

15 сеп 19:28Ќерамиди Лесковац N.221

Се продаваат користени ќерамиди Лесковац 221 во одлична состојба, 100...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Останато

28 авг 13:09Kukja 80m2 vo centarot na Valandovo

Kukja 80 m2 stara, no nekolku pati renovirana, so fasada 2019, alumin...


30.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

03 јул 16:43Prodazba na kuka

Se prodava kuka 59 m2 i dvorno mesto295 m2 vo s.Pirava ,Valandovo. ...


9.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

10 мај 16:24Се продава плац/трошна куќа

Се продава плац во центарот на с.Удово (Валандовско), спроти Културни...


15.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

02 фев 11:35Се продава/издава под наем лозов насад с.Јосифово

Се продава/издава под наем лозов насад (одрина) од сортата мишел и мо...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

22 јан 19:55SE PRODAVA kukja vo Valandovo

Se prodava kukja vo Valandovo. Cena po dogovor. Broj za kontakt 075 9...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

20 окт 10:40Niva/Odrina Pirava/Valandovo

Vo atarot na Pirava, Valandovsko (Zelezen most), se prodava niva so o...


1 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

29 сеп 12:43Deloven prostor vo centarot na valandovo 250m2

Prostorot e nov ne koristen 250m2 ko biduva za se cena po dogovor tel...


1 €
или предлог цена
30 јун 22:36Купувам нива од 1 до 2 декари

Купувам нива (земјоделско земјиште) од 1 до 2 декари во подрачјето на...


1 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

25 мај 18:29КУКА 100 м2 ВО с.ПИРАВА

Продавам кука


20 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

17 мај 15:58prodavam apartman vo star Dojran

se prodava apartman - garsonjera vo star Dojran vo samiot centar poza...


17.000 €
или предлог цена
Валандово

Станови

12 мај 19:28Niva vo s. Marvinci

Se prodava niva vo centarot na selo Marvinci. Cena po dogovor. Broj ...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

15 јан 09:35Se izdava

Se izdava kuka vo valandovo. Kompletno renovirana. Moze da se izdava ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

17 авг 11:05Prodavam ovostarnik so japonski jabolki/ Продавам овоштарник

Prodavam ovostarnik so japonski jabolki, 14 dekari povrshina. Ima pum...


18.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

10 авг 16:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам