Валандово
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac vos. Udovo Valandoxsko

Se prodava plac vos. Udovo Valandoxsko od 850 m2 na dva pata odlicen ...


10.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

21 мар 18:48Niva vo Valandovo-Extra nepovtorliva ponuda

Prodavam 3 nivi vo Valandovsko pole. Vkupna povrsina 2.5ha ili 25.000...


2 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

09 мар 10:02Se prodava niva

Se prodava niva do stariot avtopat kaj josifovo 4200 075 458 775


1 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

19 ное 20:49Rabrovo niva

Se prodava niva kaj Rabrovo na samiot pat. 1.5 dekar


10 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

25 окт 13:06Zemjiste za FOTOVOLTAICNI PANELI

Se prodava zemjiste vo Josifovo, Valandovo do asfaltiran pat za izgra...


120.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

21 окт 13:00Se prodava niva so maslinki

Нивата има 135 корени маслинки. Насадот е стар 11години маслинките се...


4 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

08 сеп 13:00Се продава нива во Валандово. 2 декари и 6 ара

Се продава нива со површина од 2 декари и 6 ара во Валандово, поточно...


2.800 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

09 мај 17:55Плац во Валандово / Plac vo Valandovo

Се продава плац во Валандово, блиску до градскиот пазар.


20.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

18 фев 13:01Плац во Јосифово

Се продава градежна парцела со маркица за три плацови од 3000м2 во ат...


1 МКД
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

20 јан 21:25Се продава плац/трошна куќа

Се продава плац во центарот на с.Удово (Валандовско), спроти Културни...


15.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

02 фев 11:35Се продава/издава под наем лозов насад с.Јосифово

Се продава/издава под наем лозов насад (одрина) од сортата мишел и мо...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

22 јан 19:55Niva/Odrina Pirava/Valandovo

Vo atarot na Pirava, Valandovsko (Zelezen most), se prodava niva so o...


1 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

29 сеп 12:43Купувам нива од 1 до 2 декари

Купувам нива (земјоделско земјиште) од 1 до 2 декари во подрачјето на...


1 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

25 мај 18:29Niva vo s. Marvinci

Se prodava niva vo centarot na selo Marvinci. Cena po dogovor. Broj ...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

15 јан 09:35Prodavam ovostarnik so japonski jabolki/ Продавам овоштарник

Prodavam ovostarnik so japonski jabolki, 14 dekari povrshina. Ima pum...


18.000 €
или предлог цена
Валандово

Плацеви и Ниви

10 авг 16:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам