Подкатегорија:
                   
36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Агрифарм 550

Се продава агрифарм 550 Повеќе инфо 071240774


5.000 €
или предлог цена
19 јан 13:53Agregat za voda,navodnuvanje

Prodavam agregat za navodnuvanje 2500litri vo munuta 071 213 815


4.200 €
или предлог цена
08 јан 22:48Bocna kosacka

Se prodava bocna kosacka


200 €
или предлог цена
21 дек 18:33Don fen 504G3

Godina na proizvodstvo 2014 Vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
21 дек 08:49Sobiracka

Se prodava sobiracka vo dobra sostojba


600 €
или предлог цена
21 дек 08:47Kosacka

Se prodava kosacka 135 vo dobra sostojba


500 €
или предлог цена
21 дек 08:45Ford kosacka

Se prodava Ford kosacka 165 za kosenje vo dobra sostojba


500 €
или предлог цена
21 дек 08:40Baliraca john deer

John deer 342 se prodava vo dobra sostojba


2.500 €
или предлог цена
21 дек 08:35Plug 755 Visok klinest

Se prodava plug visok klinest 755 se fabricko beogradsko skoro nov pl...


600 €
или предлог цена
20 дек 23:21Lenta za bali

Se prodava lenta za bali 9metra


1.100 €
или предлог цена
20 дек 23:21Deutz motor 32ps

Motorot e odlicen,so dva cilindri..


1 €
или предлог цена
21 ное 18:31AGREGAT ZA VODA, MOTOR ZA VODA, PUMPA

Se prodava bukvalno nov agregat za voda agrostroj ljubjana..... Agreg...


4.500 €
или предлог цена
09 ное 18:18Priklucni masini

Povekje info 078/394/228


1 €
или предлог цена
04 авг 15:37Zmaj 133

Remont generalen od uljena pumpa do bos se novo i hladnak nov raboten...


1 €
или предлог цена
04 авг 15:37Se prodava agregat za voda

Vo extra sostojba Kontakt 075 682 050


1.200 €
или предлог цена
21 јун 13:28Traktor IMT 558

IMT 558 vo odlična sostojba Može zamena za IMT 539 Info.na 071 370 ...


2.900 €
или предлог цена
04 мај 08:07Prskalka

Se prodava prskalka


1 €
или предлог цена
12 апр 13:51Prskalka

Se prodava prskalka


1 МКД
или предлог цена
12 апр 13:45Beogradski dvo brazden 7001

Beogradski visoko klinest Info na 071 370 556 Saše


400 €
или предлог цена
06 апр 21:26Trobrazen Plug

Se prodava trobrazen plug Cenata ne e fiksna Info na tel 071 370 5...


400 €
или предлог цена
05 апр 18:05se prodavat kosacki

vo dobra sostojba povise info na 072 681 564


1 €
или предлог цена
27 мар 20:51se prodava cela mehanizacija povolno

se prodava mehanizacija vo perfektna sostojba moze da se proba vo sek...


6.999 €
или предлог цена
12 јан 13:51Se prodava prskalica

Prskalica krajn slovenska skoro nova


1.100 €
или предлог цена
08 сеп 14:41Baliracka international 440

Se prodava internacional . INFORMACII SAMO NA OVOJ BROJ 071 440 21...


2.700 €
или предлог цена
21 мај 22:05IMT 558

Remontiran ima dokumenti vo top sostojba


2.950 €
или предлог цена
20 апр 19:50Traktor Deutz 4006

Se prodava za povece informacii na ovo broj 070/735-720


По Договор
или предлог цена
26 дек 11:59traktor plugovi i atomizer

traktorot e pali vozi ,atomizerot nema ventilator no funkcionira odli...


1 €
или предлог цена
11 дек 21:20traktor plugovi i atomizer

traktorot e pali vozi ,atomizerot nema ventilator no funkcionira odli...


1 €
или предлог цена
11 дек 21:18Agregat za voda

Se prodava agregat agrostroj ljubljana Koristen 3 sezoni So tri kli...


По Договор
или предлог цена
25 окт 11:58plug trobrazden obrtac

prodavam nov plug trobrazden koj moze da bide i cetiri brazden ima fl...


8.000 €
или предлог цена
06 окт 14:00Plug

Prodavam plug za dlaboko oranje


1.100 €
или предлог цена
06 окт 14:00redosealka

prodavam kobinirana redosealka gaspardo 24 reda so pet operacii 2...


13.000 €
или предлог цена
06 окт 14:00Agrefat za voda

Prodavam agregat za navodnuvanje


4.000 €
или предлог цена
17 сеп 05:00TOMOS моторчиња

1.TOMOS моторче вакумско за наводнување исправно. 2.TOMOS моторче за...


300 €
или предлог цена
07 сеп 12:14Traktor 558

Se prodava moze i zamena Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
25 ное 21:05Se prodava skoro nov plug

Se prodava skoro nov trobrazen plug za fargison Cena po dogovor Li...


1 €
или предлог цена
02 ное 12:41Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам