46 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava brusalica

se prodava brusalica


800 МКД
или предлог цена
27 јан 22:53Hilta 15 J (dzuli) Pneumatski cekan Parkside hilti - хилта

Prodavam nova hilta pneumaski cekan Parkside za rusenje i probivanje ...


8.000 МКД
или предлог цена
27 јан 22:53Brusalica Parkside - Брусалица

Prodavam nova brusalica Parkside Snaga 1200 W Disk 125 mm So poten...


3.300 МКД
или предлог цена
27 јан 22:33Celicni I profili

Za poveke informacii 070 207 405 Aco Se prodavaat celicni profili o...


40 МКД
или предлог цена
27 јан 14:37LUKAS HFD 1210.06 Z7 Фреза за метал

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 18:58Freza Parkside - vertikalna glodalka - Фреза

Prodavam nova freza Parkside Za povekenamenska i precizna obrabotka...


3.700 МКД
или предлог цена
23 јан 11:56Ubodna pila Parkside - Убодна пила

Se prodava nova ubodna pila Parkside. Snaga 800 W Dolzina OD 26mm ...


3.500 МКД
или предлог цена
23 јан 11:56ELEKTRICEN CIRKULAR

Se prodava racen elektricen cirkular so jacina od 1300 watti,4500 min...


По Договор
или предлог цена
22 јан 12:00BRUSALICI

Se prodavaat brusalici so jacina od 2000 wati,6600 min-1,germansko pr...


По Договор
или предлог цена
22 јан 11:59DIGALKI

Se prodavaat NOVI 10-tonski digalki,germansko proizvodstvo


По Договор
или предлог цена
22 јан 11:59HILTA

Se prodava Nova hilta so jacina od 650 wati,4300 min-1,germansko proi...


По Договор
или предлог цена
22 јан 11:59GARNITURA KLUCEVI

Se prodava Nova garnitura klucevi,germansko proizvodstvo


По Договор
или предлог цена
22 јан 11:59DOLGI BURGII VIDII ZA BETON PARKSIDE, BURGIJA VIDIJA

Prodavam novi dolgi burgii vidii za beton od 600mm i 1000mm( 1 metar)...


2.200 МКД
или предлог цена
19 јан 22:23ELEKTRICNA HEFTALICA PARKSIDE - ХЕФТАЛИЦА HEVTALICA

Prodavam nova elektricna heftalica Parkside


3.000 МКД
или предлог цена
19 јан 22:22Керамички гасни млазници за TIG

Се продаваат керамички гасни млазници за TIG заварување во различни г...


300 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
360 МКД
19 јан 08:36СТАКЛА ЗА МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ тркалезни Ø 50mm огледални

СТАКЛА ЗА МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ тркалезни Ø 50mm огледални ATHERMAL ...


160 МКД
или предлог цена
19 јан 08:35СТАКЛА ЗА МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ 90х110mm

Заштитни стакла за маска за заварување 90(ширина) х 110(должина) : ...


160 МКД
или предлог цена
19 јан 08:35Заварување- транспарентно проѕирно заштитно стакло

Заварување- транспарентно проѕирно заштитно стакло 90 х 110 Едно па...


20 МКД
или предлог цена
19 јан 08:35RIMAG - магнетни огледала за контрола при заварување

Се продаваат магнетни огледала (RIMAG) за контрола на заварени споеви...


800 МКД
или предлог цена
19 јан 08:33KOMRESORI TURBINI

Razni komresori i turbini za sekakva namena i drugi masini


100 €
или предлог цена
18 јан 17:23Elektricen pistol 1/2 col

Elektricen postol 1/2 col parksaid konplet so se klucevi 14,17, 19


6.000 МКД
или предлог цена
16 јан 20:41Golema makaza nozica za lim limarija

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Golema makaz...


5.500 МКД
или предлог цена
15 јан 14:39Bateriska bormasina Parkside Bateriski pistol Strafilica

Prodavam nova bateriska bormasina parkside so kompet burgii i bitovi ...


4.800 МКД
или предлог цена
03 јан 15:04Racen cirkular Parkside

Prodavam nov racen cirkular Parkside. Snaga 710W Pogoden za secenje...


4.500 МКД
или предлог цена
03 јан 15:03Prodavam mengeme

Mashinsko mengeme


100 €
или предлог цена
31 дек 15:18Електрода за заварување ЈЕСЕНИЦЕ EVB 50

Се продаваат базични Електроди за заварување ЈЕСЕНИЦЕ EVB 50 Ø 3....


270 МКД
или предлог цена
24 дек 18:26ELEKTROMOTOR 2.2KW

elektromotor trofazen 2.2 kw 1400 obrtai


100 €
или предлог цена
18 дек 15:23BORMASINA

Se prodava Nova bormasina so jacina od 1050 wati,1100-3000 min-1,germ...


По Договор
или предлог цена
16 дек 13:16Strujna klesta - Parkside - Multimetar - струјна клешта

Prodavam nova nekoristena strujna klesta Parkside. -DC naponski rang...


2.000 МКД
или предлог цена
05 окт 13:01Hilta Hilti Parkside nova 1050w . Udaren cekan busilica

Prodavam nova hilta Parkside. Snaga 1050w.


5.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 15:24Elektromotor so reduktor

Snaga plav1.5kw a crveniot 0.25kw


1 €
или предлог цена
06 авг 10:04BRUSILKA ZA NOZEVI

Brusilka zs ramni nozevi


1 €
или предлог цена
06 авг 10:03STRAFILICA TOP CRAFT

Se prodava strafilica marka TOP CRAFT,so jacina od 24V/2,5A,germansko...


По Договор
или предлог цена
23 јул 10:15GARNITURA KLUCEVI

Se prodava garnitura klucevi donesena od Germanija (imam i mnogu drug...


По Договор
или предлог цена
30 јун 15:40ELEMENTI ZA LIFT

Kompletna oprema za lift


1 €
или предлог цена
04 јун 11:58Se prodava kolicka

Se prodava kolicka Informacii samo na 📞 075 571 331


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 16:46Cirkular

Se prodava Cirkular. Raboti na trofazna struja. Tell kontakt :0752014...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:15Bateriska strafilica Parkside Bateriski pistol so 73 bitovi

Prodavam nov bateriski pistol - strafilica Parkside - 2 baterii + po...


7.500 МКД
или предлог цена
09 мај 22:57SE PRODAVA RACEN APKAN

Se prodava Racen Apkan L= 660 mm Cena podogovor Vangel 075307782


1 €
или предлог цена
09 мај 11:08Se prodava ELEKTRICNA SHMIRGLA

Se prodava ELEKTRICNA SHMIRGLA so dimenzii f330mm


1 МКД
или предлог цена
09 мај 11:07Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам