1948 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kia Sorento

- Се продава Kia Sorento 2005год. - Full Oprema - Одлична состов...


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 17:46Промовирано

FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:15Промовирано

Mitsubishi pajero 2.5td

bez dokumenti mitsubishi pajero 2.5td 1998 bez dokumenti pali vozi be...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mini cooper 1.6 benzin

Mini cooper 1.6 benzin registrirana do 03 12 2023 zelen karton klimat...


3.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 01:27Се продава Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP

Се продава одлично сочувана Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP со поминати...


12.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:49KIA SORENTO 2.5 CRDI // Automatic //

KIA SORENTO 2.5 CRDI // Automatic // - 2003 - REG DO 22.07.2023 - TEM...


4.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:17  НОВ ОГЛАС

BMW 320D Automatic // PANORAMA //

BMW 320D Automatic // PANORAMA // - 2006 - REG 16.02.2023 - PARKING S...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:14  НОВ ОГЛАС

ATV HISUN 400 cc TACTIC 450

ATV HISUN 400 cc TACTIC 450 // Automatic // - GOD 2022 - 1550 km - 4...


4.350 €
или предлог цена
Денес 00:10  НОВ ОГЛАС

GOLF 7 1.6 TDI 81kw ** BlueMotion **

GOLF 7 1.6 TDI 81kw ** BlueMotion ** - 2016 - REG DO 12.04.2023 - DIS...


13.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:06  НОВ ОГЛАС

Audi A3 1.9 77kw 2009/8

MOZE ZAMENA za bmw x3 2.0motor AUDITO e vo odlicna sostojba so super...


7.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:11orginal radio za e39 so maska

vo odlicna sostojba


Вчера 23:11Audi A3

se Prodava Audi A3 1.6tdi godina 2010 mnogu zapazaena skoro golem se...


5 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:31Opel astra

Opel astra 1.6 benzin Registrirana do 06.23 Kolata e pali vozi ste...


750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:29  НОВ ОГЛАС

Golf 7 2.0 TDI ALTOMATIK

Golf 7 2.0 TDI 🔥🔥💣💣 Kolata e kako nova Godina 2018/2017 97000k...


19.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:13OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN ODLICNA

Vectrata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno.Ima f...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:44  НОВ ОГЛАС

BMW X3 2.0d 4x4 Full oprema

BMW X3 , 2.0d 4x4 avtomatik so 8 Brzini, registracija so zelen karton...


16.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:37FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:15Bmw 530d

Bmw 530d stage 1 265ps 5800e cena za kes Moze zamena 070542555


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:11Golf 7 2.0 TDI

Golf 7 2.0 TDI FULL OPREMA 071888141 info 150ps Servisirana u VW r...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:11Reno Clio

Prodavam Reno Clio 1.9 DTI RT Turbo 2001 godina. Odliçen. Registriran...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 18:08AUDI A5

Se prodava Audi A5 Sportback 2.0 TDI 3x S-LINE 2.0 automatik 2011 20...


16.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:50SKODA OCTAVIA 2.0 DSG 4x4

Se prodava Skoda Octavia 2.0 TDI,2017 godina,DSG menuvac pogon na sit...


17 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:40  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 1.8T

AUDI A4 1.8T Kolata e na top sostojba bez nikakva mana ..... reg.i ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:30BMW E46 320D 150KS 2004/3 TOP SOSTOJBA

Se prodava BMW 320D 110KW 150KS 2003 DOBRO SOCUVANO VNATRE I NADVOR ...


39 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
40 €
Тетово

Автомобили

Вчера 17:22Mercedes A160 AVANTGARDE

Mercedes A160 Avantgarde nivo na oprema. -Zimski gumi -Abs -Esp -...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 17:18OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI FUL KAKO NOVA

Zafirata e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podv...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:15  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 7.5 GTD 2.0 TDI 184 PS DSG 2017

𝗩𝗪 𝗚𝗢𝗟𝗙 𝟳.𝟱𝗚𝗧𝗗 𝟮.𝟬 𝟭𝟴𝟰𝗣𝘀 𝗗𝗦𝗚 -𝟮𝟬𝟭𝟳 🏳️25.5...


25.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:52GOLF 6 2.0 TDI

GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SEGA E DON...


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA B 1.2

Opel Corsa b 1.2 benzin God proizv 1995 Registrirano do VI-2023 O...


745 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
750 €
Тетово

Автомобили

Вчера 16:15Fiat siecento sporting 1.2 benz

Fiat siecento sporting 1.1 Benzin +plin atest REGISTRIRANA DO 02....


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
Тетово

Автомобили

Вчера 16:15SEAT LEON ITECH 1.6 TDI 77KW 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 DSG AVTOMATIK servisna...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:05VW Golf 6 1.6 TDI 105 KS FULL 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


8.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:01  НОВ ОГЛАС

VW Touran 2.0 TDI 140 KS AUTOM 7 Sedi 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 203.000 km i e so kompletn...


5.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:43  НОВ ОГЛАС

Golf 5 plus 1.9 TDI

Prodavam golf 5 plus uvezen iz slovenia kola vo odlicno sostojba 1.9 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:21SEAT LEON FR 184 PS

SEAT LEON 2.0TDI FR 184ps - 2017 FR 184PS AMBIENT LIGHTING SIBER...


15.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:13BMW 320 D 184 F30

BMW 320 D SPORT LINE PARK SENZORI F1 SHIFT TEMPOMAT F30 X...


14.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:13NISSAN MICRA 1.6SR

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcar...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:14FIAT PUNTO 1.4 TURBO

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajca...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:14VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:14VW TRANSPORTER T6

VW T6,2.0 Bluemotion,2015 godina,207.800 km,redovno servisirano vo AM...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 13:14VW TRANSPORTER T6

Se prodava VW T6 2.0 BLUEMOTION,DSG menuvac,2015 godina,208.xxx km so...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 13:13  НОВ ОГЛАС

VW Golf 5 Automatik 2.0 DSG

VW Golf 5 2.0 TDI Automatik DSG Viiti 2007 Reg 12.2022 Senzora Ka...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Mitsubishi pajero 2.5td

bez dokumenti mitsubishi pajero 2.5td 1998 bez dokumenti pali vozi be...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Страна 1 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам