Гевгелија
                           
437 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продажба на дуплекси во Гевгелија

Се продаваат дуплекси во изградба, во завршна фаза. Истите веќе се з...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 фев 10:42Промовирано

Se izdava deloven prostor vo Gevgelija

Delvniot prostor se naoga vo novata zgrada Merace na patot sprema Mrz...


5 €
или предлог цена
28 јан 14:45Промовирано

Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


56.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
59.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

26 јан 21:54Промовирано

Atraktivno gradezno zemjiste na vlez-Gevgelija

Se prodava atraktiven plac od 5000m2, so 2000m2 markica za gradba na...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 19:48  НОВ ОГЛАС

Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 18:12SE IZDAVA KUKA NA KARAORMAN

Se izdava kuka so dvorno mesto na karaorman komplet opremena so prekr...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 15:28Се изнајмув стан за живеење или деловни простории

Во центарот на градот се издава стан под закуп за живеење или деловн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 14:58  НОВ ОГЛАС

Се издава стан на приземје за деловни простории-канцеларии.

Се издава стан под закуп на центарот на градот на приземје. Погоден з...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 14:47Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 14:40Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Deloven prostor vo centarot na Gevgelija

Објектот излегува на две улици , три влеза/излеза , два тоалети и соб...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Стан во центарот на градот

Се издава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гра...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 12:47Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гр...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 12:47Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 11:17Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

Вчера 10:40Se izdava polunamesten stan

Stanot se naoga vo strumickata zgrada nad picerija Uno so celosno opr...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 10:40Se prodava stanbeno /deloven objekt

Kontakt 078 306 907


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 10:11Se prodava plac vo Negorci

Se prodava plac vo Negorci 078849382


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 09:38SOBI VO GEVGELIJA - HOTEL PREMIUM INN

РЕЗЕРВАЦИИ НА 078457878 Новоотворен хотел во Гевгелија(булевар Гев...


1.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

Вчера 00:04VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na 3-4km.od gran so Grcija na avtopatot Skopje Gevgelija vo blizina s...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 фев 23:10Се издава деловен простор 120 m2

Се издава деловен простор во Гевгелија на улица Петар Мусев од 120m2....


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

01 фев 21:17Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 фев 21:17Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 фев 21:17Se prodava kukja! Се продава куќа! Во Гевгелија

Се продава комплет наместена куќа со се што е на сликите. Цена по до...


42.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
43.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

01 фев 20:28Prodavam trosoben stan vo Gevgelija so vgradena sauna

Prodavam luksuzen trosoben stan vo Gevgelija vo odlicna sostojba na 1...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 фев 20:20Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list so site plateni davacki k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 фев 18:51Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 300 m2 + administrativen prostor 100 ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

01 фев 13:05Продажба на дуплекси во Гевгелија

Се продаваат дуплекси во изградба, во завршна фаза. Истите веќе се з...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 фев 10:42Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 фев 10:22Се издава простор наменет за аптека-Гевгелија

Се издава по наем целосно опремен простор наменет за аптека со квадра...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

01 фев 08:37Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 фев 01:23Se izdava trosoben stan

Se izdava trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski (kaj lamelite) vo bliz...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 20:41Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac Koumitsa na Tret krak Halkidiki Prekrasna lokacija n...


75.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

31 јан 20:09Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Xiropotamos Halkidiki Blizina do more 150 m 2000...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

31 јан 20:08Се продава стан во нова зграда кај пазарот 54м2

Се продава нов, невселуван стан во нова зграда, градба 2022г., кај но...


790 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 18:00Нов, наместен стан кај пазарот

Продавам нов, наместен стан кај новиот пазар. Зградата е пуштена во ...


53.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 18:00Se prodava plac

Se prodava plac po broj na parcela 1141... Za poveke informacii na t...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 јан 17:46Se prodava plac

Se prodava plac so broj na parcela 844... ZA POVEKE INFORMACII NA ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 јан 17:46Гевгелија

Се изнајмува комплетно наместен стан во Гевгелија до новиот пазар (оп...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 15:00Se izdava nov stan 65m2

Se izdava nov nevselen stan 65m2 na vtori kat,so lift, namesten na ul...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 10:21Барам стан за изнајмување до 230еур

Ми треба стан за изнајмување за подолг период.


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 10:12Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2. Stanot raspolaga ...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 10:00Kuka pod naem vo Gevgelija

Izdavam kompletno namestena kuka vo Gevgelija vednas do Paint it Blac...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

31 јан 08:20Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам