Гевгелија
                           
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja! Се продава куќа! Во Гевгелија

Се продава комплет наместена куќа со се што е на сликите. Цена по до...


42.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
43.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 15:49Промовирано

Kuka pod naem vo Gevgelija

Izdavam kompletno namestena kuka vo Gevgelija vednas do Paint it Blac...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 00:12СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 22:16Se prodava kukja! Се продава куќа! Во Гевгелија

Се продава комплет наместена куќа со се што е на сликите. Цена по до...


42.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
43.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 15:49Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 и Стамбен пр...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


56.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
59.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

26 јан 21:54SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 јан 16:25СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (10...


10.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 јан 03:53Се продава куќа во спроти спортската сала 26-ти Април

Продаваме семејна куќа во близина на гимназијата, веднаш наспроти спо...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

24 јан 21:25Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири ниво...


299.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

23 јан 13:17VILA VANILA - SOBI I APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

Вила Ванила се наоѓа на само пет (5) минути од центарот на градот во ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 јан 09:54Se Prodava/iznajmuva kukja vo Gevgelija

Se Prodava/iznajmuva kukja vo Gevgelija Cena po dogovor Za povek...


1.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

05 јан 10:05SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot kaj be...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

02 јан 20:05Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor na odlicna lokacija vednash do no...


111.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

31 дек 13:00Kuka vo Stojakovo

Se prodava kuka na odlicna lokacija vo selo Stojakovo.


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 дек 01:10SE IZDAVA KUKA / HOUSE FOR RENT

Se izdava kuka prizemna kompletno opremena so sopstveno greenje na st...


11.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 дек 13:42Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

15 ное 18:39СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА/HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри о...


15.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 ное 10:29KOZUF SMRDLIVA VODA

Se prodava vikendica na Kozuf planina naselba Smrdliva Voda ⚠️25km od...


260.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

11 окт 16:00Kuka vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava kuka vo centarot na Gevgelija pozda...


120.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 окт 14:10Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na o...


160.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 окт 22:32izdavam kukja

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 2...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 сеп 20:06Se prodava kukja vo Gevgelija

Se prodava kukja vo Gevgelija


160.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 сеп 16:43Се издава наместена куќа

Се издава целосно наместена и веднаш вселива куќа, која се наоѓа во б...


8.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

22 сеп 13:00Kuka so deloven prostor vo Gevgelija

Agencijata za nedvoznosti Dbi real estate Gevgelija prodva kuka so de...


225.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 сеп 16:15Плац со изграден објект

Плац со изграден објект 180 метри квадратни плус дворна површина 200 ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 сеп 22:09Se prodava kukja!

- Sopstveno parno/podno greenje, so kombinacija drva/struja i solarni...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 сеп 13:00Se izdava kuka vo Gevgelija

Kukata se naoga kaj zeleznicka patot sprema alcin picerija poranesna


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

30 авг 10:49Plac vo centarot na Gevgelija

Se prodava plac od 491 m2 i dozvola za gradba 260 m2 vo osnova,dozvol...


89.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
95.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

28 авг 11:00SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA

SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA,NA SAMO 25KM OD GEVGELI...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 авг 23:52Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


65.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

23 авг 10:53Vila na smrdliva voda so deloven prostor

Se prodava vila na Smrdliva voda so deloven prostor gostilnica i duka...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:17kukja za iznajmuvanje /house for rent

NA KRATOK PRESTOJ kukja na prizemje 70 m² so dvor na ulica Krushevsk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 авг 13:00Апартмани за краток престој

Луксузно опремени два(2) апартмани за краток престој, со балкони, тер...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 јун 18:47New house for rent

New house for rent in central part of Gevgelija It has 3 bedrooms 2 b...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

24 јун 10:55Stara kuka vo centarot na Gevgelija

Se prodava stara kuka na odlicna lokacija 078411510


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 15:42Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava odlicna kuka vo Gevgelija energetsk...


110.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 00:03Kuka so deloven prostor vo Stojakovo

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka so d...


95.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

31 мај 11:56Вила на Кожув планина

Продавам вила на Смрдлива Вода( Koжуф планина), во близина на црквата...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 мај 14:02СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КУЌА 120 М/2 И ДВОРНО МЕСТО 500М/2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 мај 08:01Se izdava kuka na Karaorman, House for rent

Se izdava celosno namestena kuka, opremena so site potrebni aparati, ...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

21 мај 10:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам