15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Машина за производтсво на пелети

Се продава машина за производство на пелети нова некористена увезена ...


По Договор
или предлог цена
28 јан 16:01Peletarka so rotacija na 2 roleri - 7,5 kW (od Polska)

Jaka mašina za peleti so DVA ROLERI - BAVNA ROTACIJA 7,5 kW, 400V. ...


6.510 €
или предлог цена
17 ное 21:11Bansek

Mashinata e skoro nova. Malku e koristena. Se prodava boca za kompre...


1 €
или предлог цена
03 ное 23:39Vakum papuci za CNC rover

Vakum papuci za CNC rover masina, novi, kupeni od Italija, made in It...


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:32Kanterica za pravo I polukruzno kantiranje Polymac/Single

Se prodava zacuvana kanterica za kantiranje na iverka so ABS traka ma...


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:15Drobilka za proizvodstvo peleti (so transporter za pilevina)

Organizirame nabavka na mašini, drobilki (električni ili so diesel mo...


1 €
или предлог цена
09 мар 18:18Дробилка за дрва, пластика и тенок алуминиум.

Moshle дробилка со два пара ножови.Сопствен дизел мотор Hatz.Увезена ...


4.700 €
или предлог цена
08 дек 20:19Linija za proizvodstvo na peleti od drvo i pilevina

Organizirame nabavka na linija za proizvodstvo na peleti od drvo i pi...


1 €
или предлог цена
02 ное 15:06Linija za proizvodstvo na peleti od drvo i pilevina

Organizirame nabavka na linija za proizvodstvo na peleti od drvo i pi...


1 €
или предлог цена
10 окт 22:05Peletirka (mašina za peleti) so dizel motor

Organizirame nabavka na peletirka (mašina za peleti) so dizel motor, ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 14:01Kardanska peletirka (mašina za peleti)

Organizirame nabavka na kardanska peletirka (mašina za peleti), od re...


1 €
или предлог цена
02 сеп 16:54Drobilka za drvena masa do pilevina za peleti

Organizirame nabavka na nova mašina drobilka za drvena masa do pilevi...


1 €
или предлог цена
30 авг 13:42Masina za secenje drva - bansek

Se prodava masina za secenje drva vo odlicna sostojba. Za poveke info...


1.100 €
или предлог цена
09 авг 15:07Продажба на огревно дрво-Бука

Штип и околината. Ogrevni drva


По Договор
или предлог цена
26 фев 11:49Kompresor

Kompresor Hydrovane 715. Anglisko proizvodstvo. Motor 15 kw, 1470 rpm...


1.500 €
или предлог цена
23 сеп 13:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам