Неготино
                   
88 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

100% чиста лозова ракија / rakija

Се продава 100% чиста лозова ракија зреена со даб. Од ракијата е одс...


300 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

Денес 16:27PRIRODEN LIVADSKI MED

SE PRODAVA PRIRODEN LIVADSKI MED OD CISTA EKOLOSKA SREDINA NA GOLEMO...


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:23domasna rakia bela 130 den zolta 150

se prodava domasna rakia 48/ 50 stepeni dostava po kargo niz cela ma...


130 €
или предлог цена
Неготино

Останато

Денес 12:44ZDRAVA LEKOVITA HRANA

Еликсир Тајната на Долг Живот , АКЦИЈА на Екстракт од Комбуха на 350...


199 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Rakija domasna 50 stepeni od poznati sorti grozje

Rakijata e pecena na domasen Kazan bakaren od sortite AFUS ALI I RKA...


120 МКД
или предлог цена
04 јун 15:53Rakija domasna

Se prodava domasna tri godishna lozova rakija so odlicen kvalitet ist...


200 МКД
или предлог цена
04 јун 11:05ZOLTA RAKIJA

Se prodava stara zolta lozova rakija, Cena 200 den Tel 043 529 597 ...


200 МКД
или предлог цена
01 јун 19:05Продавам домашна ракија

Се продава домашна ракија 52 степени. 180денари литар. 075/508-763


180 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

31 мај 15:08crven piper

Melen crven piper


300 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

27 мај 18:53Domashna lozova rakija

Prodavam 3 godishna prirodna lozova rakija pravena za svoja dusha.


150 МКД
или предлог цена
27 мај 18:25RAKIJA

DOMASNA RAKIJA 51%BELA I ZOLTA SO DRVCA OD CRNICA(DUDINKA)OD REKOLTA ...


150 МКД
или предлог цена
21 мај 19:41Prodavam samo stara zolta rakija

Prodavam samo stara rakija cuvana vo dabovo bure 3 godini prirodna be...


200 МКД
или предлог цена
16 мај 15:44PAKETI ZA VINO

Kartonski kutii za 1litar sisinja za vino. POVOLNO !!!


1 €
или предлог цена
Неготино

Вина / Champagner

13 мај 21:30Домашна Лозова Ракија Domasna Lozova Rakija

Се продава Домашна Лозова Ракија алкохол: 50% стара: 5години


170 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
180 МКД
13 мај 12:19Prodavam lozova rakija Made in Negotino

Se prodava domashna zholta lozova rakija, ekstra kvalitet - odlezhana...


1 €
или предлог цена
06 мај 09:38Madzun маџун еколошки

Маџун од еколошко грозје,вранец не прскано ниту еднаш. Се користи как...


400 МКД
или предлог цена
05 мај 20:00VRVNO VINO-CABERNET I RIESLING

Visoko kvalitetno vino od sortata sauvignon i vranec i rakija zolta s...


120 МКД
или предлог цена
Неготино

Вина / Champagner

05 мај 19:56Mastika domasna

Se prodava kvalitetna mastika pravena za dusa


350 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

02 мај 19:02Domasna Rakija

100% cista domasna lozova rakija


150 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

02 мај 19:02PRIRODEN MADZUN (GROZDOV MED)

prodavam 100 %priroden domasen MADZUN.Cena 400 den. Dostava do Skopje...


400 МКД
или предлог цена
14 апр 11:34Продавам природен Маџун, Magun (гроздов мед)

Продавам 100% природен маџун направен од сопствено грозје по стар рец...


400 МКД
или предлог цена
11 апр 07:26Продавам домашна Ракија, Rakija

Продавам домашна ракија направена од сопствен лозов насад, без шеќер ...


150 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

11 апр 07:26Се продава ракија екстра квалитет

Се продава ракија екстра квалитет бела и жолта 52 степени. Само на го...


110 МКД
или предлог цена
10 апр 09:53Ракија

Се продава ракија лозова,100% природна без никакви додатоци,бела и жо...


160 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

06 апр 22:50Продавам домашна ракија

Продавам домашна бела и жолта ракија. Контакт телефон: 076/819-590 З...


80 МКД
или предлог цена
04 апр 13:15Razni vidovi na caj, bilki na golemo i malo

Gi imame slednive bilki: Kamilica Meckino grozje Vrbovka Cikori...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Чај

22 мар 22:49Ливадски мед

Продавам Ливадски мед на големо и мало.Цена по договор 070551829-Ван...


По Договор
или предлог цена
16 мар 10:56Med

Se prodava livadski med. Cena po dogovor. Vanco - 070551829


По Договор
или предлог цена
16 мар 10:55Маџун (Madzun) - Гроздов мед - 100 % Природен

Маџунот е произведен од сортата на грозје Вранец според традиционален...


400 МКД
или предлог цена
11 мар 01:11Ракија - Екстра одличен квалитет

Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i ...


150 МКД
или предлог цена
03 мар 13:30LOZOVA RAKIJA

Se prodava - DOMASHNA LOZOVA RAKIJA BELA I ZOLTA 50 stepeni - 100%...


По Договор
или предлог цена
25 фев 13:00Rakija - ekstra kvalitet

Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i i...


150 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

22 фев 23:33Rakija / Rakia - Odlicen kvalitet

Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i ...


150 МКД
или предлог цена
07 фев 23:54Domasna zolta 50 stepeni

Na malo i golemo


150 €
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

15 јан 13:02Домашно вино - Црно, црвено, бело и розе

Се породава домашно вино - Црно, црвено, бело и розе. *Сорти: Вранец...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Вина / Champagner

03 јан 15:44Dabov cips za vino i rakija

Dabov cips za rakija i vino ekstra kvalitet.100 grama 80 denari. Tel....


80 МКД
или предлог цена
Неготино

Вина / Champagner

14 ное 20:31DOMASNA RAKIJA

SE PRODAVA STARA LOZOVA RAKIJA BELA I ZOLTA SO DABOVI DRVCA


150 МКД
или предлог цена
02 ное 12:15Domasna rakija stara 5 godini

Se prodava rakija domasna od s.Gorni Disan-Negotino.Rakijata e praven...


170 МКД
или предлог цена
01 ное 19:30Продавам природен ливадски мед

Продавам природен ливадски пчелен мед. Од неготински регион. Бесплатн...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:40Домашна ракија

Се продава домашна ракија. Цена 120ден. Број за контакт: 071 698 ...


120 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

09 сеп 20:26Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам