135 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO R...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 18:15Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
Вчера 14:19GILERA RUNNER VXR 200 ST l

Prodavam GILERA RUNNER VXR 200 ST vo super sostobja ! motorot e vo fa...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 12:44Cena po dogovor

NAPOMENA: Skuterot e uvezen od švajcarija i ne e carinet.


123 €
или предлог цена
02 фев 20:57Ducati Monster 696

Odlicna sostojba promenti maslo, filtri, kaisi, lameli, lanec, zvezdi...


3.800 €
или предлог цена
01 фев 10:50YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN

YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN MOTOROT E BUKVALNO KAKO NOV VO PERFE...


4.350 €
или предлог цена
01 фев 10:34YAMAHA YZF-R1 2008

YAMAHA YZF-R1 2008 GPR EXHAUST FULL SUSTEM REG. DO 6 mesec 2023 so...


6.500 €
или предлог цена
01 фев 10:33SUZUKI GSX-R L0 1000 SO MNOGU DODATNA OPREMA

SUZUKI GSX-R L0 1000 SO MNOGU DODATNA OPREMA CARBON PREDNA MASKA CA...


9.500 €
или предлог цена
01 фев 10:33KAWASAKI ZX10R ABS 2012

KAWASAKI ZX10R ABS 2012 - 22.000km - METZELER MK3 GUMI - Translogi...


10.200 €
или предлог цена
01 фев 10:33PRODAVAM SUZUKI GSXR 1000 K6 VO ODLICNA SOSTOJBA

Prodavam SUZUKI GSXR 1000 K6 VO ODLICNA SOSTOJBA


5.500 €
или предлог цена
01 фев 10:33YAMAHA YBR 250 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA YBR 250 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE...


2.500 €
или предлог цена
01 фев 07:43Baram sediste za smc atv 50cc

Ponudete sediste za smc atv 50cc


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:12Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
31 јан 15:05Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
31 јан 10:52Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba. Tel za konta...


2.800 €
или предлог цена
30 јан 23:15Yamaha XJ6

Godina na proizvodstvo 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisi...


5.290 €
или предлог цена
30 јан 10:47TGB Blade 525cc 4x4

TGB Blade 525cc 4x4 kako novo stranski dok


1 €
или предлог цена
29 јан 16:02Ducati 695

Ducati 695 vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
29 јан 16:00Ducati Hypermotard 800cc

Ducati Hypermotard 800cc 2010g vo odl sostojba


5 €
или предлог цена
29 јан 16:00Gilera Nexus 250 2007 Reg 5.2023 Perfektna

Gilera Nexus 250 2007 godina vo soobrakajna Reg do 5.2023 Bez nika...


2.500 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 €
29 јан 15:28Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
28 јан 10:28Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.650 €
или предлог цена
28 јан 10:28Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.600 €
или предлог цена
28 јан 10:28Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.400 €
или предлог цена
28 јан 10:28Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.300 €
или предлог цена
28 јан 10:27Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
28 јан 10:26Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.500 €
или предлог цена
28 јан 10:26SUZUKI GSXR 1000cc K9

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E UVEZEN OD SVAJCARIJA PRED...


7.999 €
или предлог цена
27 јан 14:39HONDA CRF250R

Se prodava honda crf250r-2015 Motorot ne e vozen na stazi i redovno ...


3.100 €
или предлог цена
27 јан 13:00YAMAHA R6

Se prodava YAMAHA R6 2007godina pali vozi spremen za sezona smeneto u...


5.200 €
или предлог цена
26 јан 20:10SUZUKI V-Strom 1000 cc (DL1000A) 2016 god/kuferi/74 KW

Prodavam SUZUKI V-Strom 1000 kubika (DL1000A) 2016 god. so pominati 1...


9.500 €
или предлог цена
26 јан 16:46Coper MotoHit 125cc PRV GAZDA

Se prodava Coper Moto Hit 125cc od prv gazda. Servisiran redovno prom...


По Договор
или предлог цена
26 јан 13:34Piaggio Beverly 300 ie

Piaggio Beverly 300ie*Tourer*2009g Skuterot e vo odlicna sostojba,ma...


2.499 €
или предлог цена
26 јан 11:42BMW F800R 2012

Odlicna sostojba Registriran-mk tabli Ima i kufer original bmw I vizi...


6.500 €
или предлог цена
25 јан 17:42BMW S1000RR

Povekje info na Viber ili WhatsApp. Motorot e kako nov so pominati 4...


1 €
или предлог цена
24 јан 13:39Gilera Nexus 250 2007 Reg 5.2023 Perfektna

Gilera Nexus 250 2007 godina vo soobrakajna Reg do 5.2023 Bez nika...


2.500 €
или предлог цена
24 јан 11:56Piaggio Liberty 150ie

Godina na proizvodstvo 2015,kupen vo Dynamix 2016. Odlicna sostojba,...


2.190 €
или предлог цена
23 јан 09:21Prodavam Suzuki Streetfighter

Prodavam Suzuki GSXR 750cc 93kw 1995god Streetfighter Registriran ...


2.099 €
или предлог цена
23 јан 03:02Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.650 €
или предлог цена
21 јан 11:28Гланц нова за 4 мотори,рег.до 27.07.2026год.

Гланц нова за превоз на четири мотори,рег.до 27.07.2026год.


1.350 €
или предлог цена
21 јан 11:25Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам