179 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


16 €
или предлог цена
Денес 09:38SE PRODAVA NIVA

Se prodava niva vo VON Bashino selo , vo blizina na firmite ENMON i O...


1 €
или предлог цена
Денес 09:18АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС Се продава плац со стара куќа на...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:25Се продава плац на локација Речани

Се продава плац на локација во населба Речани до самиот пат без марки...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:21  НОВ ОГЛАС

Ovostarnik,lesnici,niva,

Se prodava ovoshtarnik so lesnici.Nivata e 3500m2, ima 200 drva le...


6 €
или предлог цена
Вчера 21:56niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
Вчера 16:58Se prodava gradezno zemjiste vo Veles - Rechani

Се продава неизградено земјиште во КО Велес непосредно до хотелот Гар...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 16:04se prodava plac vo nas.Recani

se prodava plac od 596m2 momentalno bez markica za gradba koja e vo ...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:45Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Вчера 12:39Плац во трпезица

Плац во трпезица веднаш до патот асфалтниот пат. Број на парцела 161...


21.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
23.500 €
Вчера 10:57Prodavam plac vo s Bogomila

Se prodava plac vo selo Bogomila odma nad skoloto ( restoran zidan mo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:54SE PRODAVA PLAC VO OTOVICA VELES

Se prodava plac od 1550 m2 vo naselbata Otovica,Veles blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
30 јан 13:00Se prodava niva so povrsina 6000m²

Se prodava niva so povrsina 6000m² do avtopat...posle Motel Makedonij...


10 €
или предлог цена
30 јан 00:55Niva

Нивата се наоѓа во местото викано Грнчарица над отпад Дине кон патот ...


По Договор
или предлог цена
29 јан 18:31Plac vo otovica

Prodavam placevi vo Otovica Najmala povrsina e 500m2 Prodadeni se...


1 €
или предлог цена
29 јан 14:28Niva vo Otovica

Nivata e na prekrasno lokacija Ima imoten list


10 €
или предлог цена
29 јан 14:28NIVA-PLAC vo OTOVICA

OTOVICA mesto TARABA 3.300 m2 SE IZNAJMUVA PRVENSTVO ZA SOLARNI PAN...


1 €
или предлог цена
29 јан 13:33Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje

Se prodava Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje n...


1 €
или предлог цена
29 јан 10:46Prodavam niva vo veles industriska zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo veles vednas do trafostanica...


17 €
или предлог цена
29 јан 10:11Lozje Niva Ovoshtarnik Plac Veles do Veterinarnata Stanica

Se prodava Lozje so povrshina od 3800m2.odma..nad Veterinarnata Stani...


2 €
или предлог цена
28 јан 12:01Две ниви споени

Се продаваат две споени ниви 1625м2 двете заедно во месност Чаирлар К...


1 €
или предлог цена
28 јан 11:50Staro lozje 6364m2 so objekt 30m2 na Groot

Se prodava lozje 6364m2 so objekt 30m2 na Groot nad prilepski pat mes...


1 €
или предлог цена
28 јан 11:50Staro lozje 2dekari na Groot

Se prodava staro lozje mesnost "Cesti drva" na Groot 2 dekara na kutuk


1 €
или предлог цена
28 јан 11:50Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
28 јан 01:11se prodava niva 22000 kvadrati i 3000 kvadrati

se prodava niva veles pogodna i za vinarija a I za fotovoltaicni kol...


2 €
или предлог цена
27 јан 15:25Gradezna parcela so proekt, komunalii I odobrenie za gradba

Se prodava markica za gradba pozadi socijalnite zgradi posle naselba ...


18.700 €
или предлог цена
27 јан 09:49Prodavam plac

Se prodava plac vo kalaslari cena po dogovor,odgovara za izgradba na...


12 €
или предлог цена
27 јан 06:37Нива во село Ногаевци

Се продава нива - лака во село Ногаевци. Нивата е одма до река Вардар.


2 €
или предлог цена
26 јан 18:05Нива горна бабуна

Продавам нива 5000 м квадратни место горна бабуна До нивата има и...


1 €
или предлог цена
26 јан 13:54iznajmuvam gradezna parcela za solarna centrala , vo Veles

Плацот е 9169м2, и лоциран е зад хотел Гардениа и мото салон Доминик....


700 €
или предлог цена
24 јан 21:18NIVA-PLAC

Prodavam plac vo Otovica so povrsina od 1514m2. Do placot pominuva v...


12.800 €
или предлог цена
24 јан 08:42se prodava LOZJE

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na a...


По Договор
или предлог цена
23 јан 16:21Se prodava plac vo Recani

Se prodava plac vo Recani so markica za gradba Broj za kontakt 076 ...


35 €
или предлог цена
20 јан 19:23Нива во Превалец Велешко до новата црква

Се продава нива Велес населба Превалец одма до новата црква. Има можн...


10 €
или предлог цена
20 јан 08:28Niva,pred vlezot vo selo Lugunci

Prodavam niva do pat na samiot vlez vo selo lugunci m2/1e


1 €
или предлог цена
19 јан 09:09Дурутовец, КО 076 Велес, КП 11153

Плац во најубавиот дел на Дурутовец, веднаш до пат, водовод, канализа...


10 €
или предлог цена
18 јан 08:14Дурутовец, КО 076 Велес, КП 11024/2

Плац во најубавиот дел на Дурутовец, граничи со пат, водовод, канализ...


10 €
или предлог цена
18 јан 08:14Продавам плацови од 1027, 1006, 838 и 752м2

Се продаваат четири плаца со површина од 1027м2, 1006м2, 838м2 и 752м...


По Договор
или предлог цена
17 јан 08:40Продавам три парцели 1х1000м2 и 2х880м2

Се продаваат три парцели со површина 1 х 1000м2 и 2 х 880м2 на 2,5 km...


По Договор
или предлог цена
17 јан 08:39Продавам земјиште

Продавам земјиште кај затворот во Велес.


1 €
или предлог цена
16 јан 15:36Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам