460 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Arkus Tm68

Prodavam odlicno socuvani zvucnici arkus tm 68 so 10inc.bas zvucno pe...


165 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:12Yamaha AX-550

Prodavam Yamaha pojacalo vo odlicna sostojba 2x85sin.snaga. Mnogu ser...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
Денес 14:12Se prodava TECHNICS

Se prodava TECHNICS radioresiver surround i zvucnici TANNOY ZA povek...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 14:10TECHNICS Pojacalo i zvucnici

Se prodava TECHNICS pojacalo i TANNOY zvucnici Za povekje info baraj...


1 €
или предлог цена
Денес 14:10Gran Turismo 6 и F1 2012 - PS3 PlayStation 3

Се продаваат или заменуваат две игри за PlayStation 3. Gran Turismo...


900 МКД
или предлог цена
Денес 12:56М-тел монтажа на м-тел кабловска

Кабловска преку сателит било каде


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

Денес 10:48Сателитски,сервис,монтажа и продажба

Сервис монтажа и продажба на сателитски и Дрим-Бокс,satelitski i Drim...


1 €
или предлог цена
Денес 10:47Сервис и монтажа на сателитски антени

Servis,montaza i prodazba na satelitski anteni i DRIM-BOX,SERING ZA D...


1 €
или предлог цена
Денес 10:47Prodavam LGOled65G1 model

Poloven


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 01:16Zvucnici

Zvucnici i visokotonci


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 19:41YAMAHA RX-397

YAMAHA RX-397 vo odlicna sostojba poradi smrten slucaj ne ste vo moz...


100 €
или предлог цена
Вчера 19:40SONY MEGA STORAGE 200 CD

CD player ne testiran poradi smrten slucaj


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 19:40SAMSUNG Blu ray

Samsung Blu ray so zvucnici poradi smrten slucaj ne moze da se prob...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Вчера 19:39NOVO!!! Karaoke Zvucnik 15inc

❗️❗️Повторно на ЗАЛИХА ❗️❗️ 1.Со звучникот од 15 инч PROFI добиват...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 15:15Prodavam AKAI AM-35

Prodavam odlicno stereo pojacalo klasika besprekorno vo sekoj pogled ...


110 €
или предлог цена
Вчера 13:03Android Mini PC i Mini wireless tastatura

Prodavam android mini pc za televizor sto od obicen go pravi smart i ...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 11:54SONY TA-1150

Ventige pojacalo od 1973, raritet, tranzistorski izlezi Prima zvucni...


199 €
или предлог цена
19 мар 21:43Yamaha KX-380 Deck

Deck od licna kolekcija vo fabricka sostojba


7.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 мар 21:43Yamaha RX-V461

Pojacalo so radio vo stereo mod 5x100W ima optika, HDMI, USB vlez, ...


9.999 МКД
или предлог цена
19 мар 21:43Sansui sistem

Odlicno socuvano


6.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 мар 19:09Tv led 24" samsunv TA 350

Odlicno Tv i monitor so sopstveni zvucnici. 3D Displej. ima i slot...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

19 мар 18:40TV ANTENA AIRSTAR

Kako nova raboti super sobna na struja


750 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

19 мар 18:21BOOM TV RESIVER

Se prodava socuvan ,maksimalno ispraven ✅ so nego sleduva orginalnoto...


1.100 МКД
или предлог цена
19 мар 13:04PRESNIMUVANJE NA KASETI

Вршиме преснимување на видео касети на USB, DVD, Хард Диск. ------...


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
150 МКД
Гази Баба / Скопје

Останато

19 мар 10:26Ps4 classic bukvalno nov

Ps4 500 giga classic fabricka sostoiba eden orginal kontroler i site ...


13.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

18 мар 21:48Prodavam LG Oled77C2 model

Koristen


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

18 мар 21:29Prodavan LGOled65c2 model

Poloven


1.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

18 мар 21:29Prodavam Zvucnici AIWA

Zvuckite se vo odlicna sostojba i vadat odlicen zvuk i se dosta jaki ...


3.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 00:02KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
17 мар 18:35Originalen Sony Zvucnik

Zvucnikot e super malku koristen e i e pogoden za sekade. originalen ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Bluetooth уреди

16 мар 19:50Zvucnici i Wufer LG

Se prodavaat zvucnici i wofer LG cena po dogovor Broj za kontakt: ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

16 мар 16:12PRODAVAM TV LG 43"

Odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

16 мар 13:29Profesionalen servis na LED Televizori

Profisionalen servis na site marki LED Televizori, info 071-271-119


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

16 мар 12:34Zvucnici novi 15ka bass 4ohm i horni

Se prodavaat zvucnici skoro novi 15ka bas 4ohm Horni Moze da se vidat...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 мар 13:22VIDEOREKORDER PANASONIC

Videoto e mnogu malku koristeno. Vo odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
14 мар 12:36Prodavam Canon I Nikon Full frame tela

Prodavam Canon i Nikon full frame tela,koristeni amaterski isklucitel...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

14 мар 09:07PRINTANJE, I UKORICUVANJE NA TRUDOVI SO TVRD POVEZ

ФОТОКОПИРАЊЕ И ПЕЧАТЕЊЕ ВО БОЈА


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

14 мар 08:30Radio za peugeot 407

Radio za peugeot 407 Ispravno Original Socuvano Cena 2500 David. 077...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

14 мар 08:08Televizori 32inc Bez Wifi Ispravni

Televizori 32inc android smart Kargo ne Cena 4000den parce 078 2...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

13 мар 14:54Grundig 50inc smart

Grundig 50inc smart 078 204 975


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

13 мар 14:54Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам