Аеродром
                   
1650 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Macbook Pro 16" 2020 Со AppleCare+

Продавам Macbook Pro 16" Mint Condition ( без гребнатинка) 10 циклуси...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

23 јан 22:50Промовирано

Nov Printer i skener vo boja Hp

Prodavam nov printer vo boja Hp 2320 printa skenira i kopira. Plug an...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 06:58Prodavam monitor LG

Prodavam ispraven monitor LG flatron


500 МКД
или предлог цена
Денес 06:58Se prodavaat kukiste od kompluter

Se prodava kukiste od kompluter vo ispravna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:32Prodazba i repariranje na toneri

Вршиме продажба на тонери по екстра цени со бесплатна достава и по ва...


Вчера 20:19Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 19:15MATICNA ZA DELL LATITUDE 7480 i5 7300

Uste e na laptop moze dase proba


4.990 МКД
или предлог цена
Вчера 18:53DELL LATITUDE E5470 i5 6200u {6th}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz up to 2.80 GHz 128 GB M.2 ...


9.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:53IntelCore ii3-7100 3M Cache, 3.90 GHz FCLGA1151

Intel® Core™ i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz 2890den Intel® Core™ i3-6100...


2.990 МКД
или предлог цена
Вчера 18:53EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6

Се продава EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6, Dual-Fan, Meta...


23.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
24.000 МКД
Вчера 18:37Prodavam Lenovo Yoga Book Windows 10

Prodavam Lenovo Yoga Book pod Windows 10 (originalen, aktiven). (M...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:052GB DDR3 1333Mhz, 256MB SDRAM

✅ 5 парчиња 2GB DDR3 1333Mhz, 500 денари парче ✅ 1 парче 256MB SDRAM...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:57XFX RX580 4GB за делови (расипан процесор)

Графичката умре поради overclock, reflow беше обиден и неуспешно завр...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 17:57Sapphire NITRO+ RX580 4GB RGB

Продавам RX 580 4GB од брендот Sapphire кои ги прават најквалитетните...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:57Case INPOWER Mid Tower куќиште

Одговара за ATX, Micro ATX и ATX плочи✔️ Стаклен панел✔️ Отвор горе...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:57Se prodava UPS / УПС so novi baterii ne otpakuvani

Uredot ne e mnogu koristen so nego odat 20 novi ne otpakuvani baterii...


45.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 16:36adapter Dell 19.5v..6.7amp. original

adapter Dell 19.5v..6.7amp. original


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:34  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG TABLET T-580 10” odlicno socuvan kako nov

Se prodava tablet samsung odlicno socuvan, tabletot e vo odlicna sost...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 15:44IGRA CALL OF DUTY WWII PS4 KAKO NOVA

Se prodava ili zamenuva PS4 CALL OF DUTY WWII ZA PS4 IGRATA E KAKO NO...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43ASUS TUF GTX 1660Ti O6G со гаранција до 04.2024

Продавам графичка карта ASUS TUF GTX 1660Ti O6G користена една и пол ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06CORSAIR Gaming K70 Mechanical Gaming Keyboard

Prodavam CORSAIR Gaming K70 Mechanical Gaming Keyboard Red LED — CHER...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 14:06Откупувам графички rx580

Откупувам графички rx 580 8 giga


50 €
или предлог цена
Вчера 14:06Mechanical Gaming Keyboard-Mehanicki tastaturi

1.Redragon K557 RGB Backlit Waterproof Mechanical Gaming Keyboard wit...


Вчера 14:06Se prodava kukiste -kompjuter za sekakvi nameni

Se prodava kukiste kompjuter,so slednive komponenti pogoden za site n...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:06Gaming Desk Carbon Metal Wood Black - Novi

Gaming Desk Carbon Metal Wood Black with Decals Size: 120cm x 60cm x...


6.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:28  НОВ ОГЛАС

Gaming Chair Shark 135 Black & Red - Novi Stolici

Armrests: Yes Angle Tilt lock: Yes Castor size and material: 50 mm ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:21  НОВ ОГЛАС

Gaming Chair Dragon Blue Racing 030 - Novi

Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработ...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18  НОВ ОГЛАС

Asus TUF A15 Ryzen 7 4800H GTX 1650Ti 16GB RAM

Состојбата му е како да е нов, без знаци на користење, гаранцијата му...


36.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
37.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Gaming Stolici Scorpio - Red - Novi

Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
9.990 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 12:33Se prodava desktop pc i5 4570 8gb ram RX570 4gb 120gb ssd

Cpu:I5 4570 3.20ghz M-board:Biostart TB85 Lga 1150 Gpu:Amd RX570 4G...


15.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:31HP ProDesk 600 G2 Mini PC

Процесор i5-6600T (4 Cores, 4Threads) РАМ 1 плочка 8GB, уште еден с...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:04Gaming Chair RGB Monster X - Novi

Novi Gaming Stolici: RGB Monster X-Series ADD RGB 001 LED Light wi...


10.990 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.490 МКД
Вчера 11:49Gaming PC

Се продава Компјутер со Монитор, следува со сите кутии комплет Про...


82.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:15Компјутер со одлични карактеристики

Се продава компјутер со следните компоненти: процесор i7 2600 cpu 3....


250 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
16.000 €
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:54Kompjuter Gigabyte E8400, 4Gb RAM, 250Gb HD, Win10 Office

Prodavam kukiste od kompjuter komplet ispraven, detalno iscisten od p...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:45Graficka karta Asus GeForce EN210 1Gb DDR3 tivka DVI HDMI

Prodavam graficka karta Asus EN210 silent so pasiven ladilnik komplet...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Вчера 10:45SERVIS NA VASIOT LAPTOP I KOMPJUTER, PROCITAJ OGLAS

KOMPLETEN SERVIS, ELEKTRONIKA, NOVI DELOVI, LCD EKRANI I DETALNO CIST...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:04TV/Monitor Samsung SyncMaster T220HD

Мониторот е во одлична состојба, има добра слика на ТВ, далечинско и...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:59Нов таблет Samsung Galaxy Tab A8

Продавам нов, неотпакуван таблет Samsung Galaxy Tab A8. Карактеристик...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 09:56  НОВ ОГЛАС

Monitor Philips 19'' LED

Led kristal slika vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Вчера 09:41Preinstalacija i servis na kompjuteri

Preinstalacija 300 deanri Windows , antivirus , office Cistenje od p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 07:15Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам