8471 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MONROE AMORTIZERI G&N AVTODELOVI BITOLA

MONROE e nezapirliv koga se raboti vo unapreduvanjeto na bezbednosta ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:55Промовирано

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--TWINPORT-2007 GODINA!!!!PERFEKTNA!!

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--59KW--80KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO -...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:46Промовирано

SEAT IBIZA 1.2 70KS. (REDIZAJN 2009 GOD)

SEAT IBIZA 1.2 70KS. MOTOR NA LANCE EURO4 STANDARD, MODIFICIRAN REDIZ...


3.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 јан 09:55Промовирано

BMW E46 320D

Vo odlicna sostojba Napraven servis pred 5000km Pali vozi 4zims...


3.199 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Денес 04:08Bmw x3

SE PRODAVA BMW X3 18D X-LINE KOLATA E BUKVALNO KAKO NOVA BEZ NIEDNA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:48Volkswagen Polo 9N3 Comfort 1.4 TDI 2008 80ks DPF ESP

Kolata e carineta i e na MK tablici. KONTAKT 075 237 259 KONTAKT 0...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:51Nova brava za Seat Altea

Prodavam nova voopsto nekoristena (kupena po greška od Germanija) bra...


100 МКД
или предлог цена
Денес 00:25Far za Golf VI ORGINAL (sovozachka strana) !!!

Prodavam far za Golf VI sovozachki so fabrichki led diodi


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:20Can Am Spyder Rts Chrome Edition

Can am Spyder Rts vo Odlicna sostoba. Sega registriran Edna godina. ...


1 €
или предлог цена
Денес 00:15Lancia Thema 3.0crd Executive Package

Se prodava Lancia Thema 3.0crd v6 so 178 kw Mnogu socuvana, kako nov...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:15Motor Bmw N53 3.0i

Se prodava motor od BMW 3.0 benzin vo super sostojba. Tip na motorot ...


1 €
или предлог цена
Денес 00:15Passat 1.8T na delovi

Delovi za passat, motor menjac vo odlicna sostojba, turbo, lamela i p...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:04Delovi za PASSAT 1.6 1.8T 1.9TDI

Motori Menjaci Poluosovini Amortizeri Klesti Diskoj Delovi od...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:04Dizni za 2.0 hdi siemens

4 dizni izvadeni od peugeot 407 2.0 hdi Marka Siemens Ispravni so g...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:04Dekli za golf3 i golf4 benzinci 1.6

Se prodavat dekli za golf 3 i golf 4 benzinci 1.6 8 ventilski, mozi k...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:04Audi 80 b4 na delovi

Delovi za audi 80 b4 imam skoro se


По Договор
или предлог цена
Денес 00:04OPEL SIGNUM 2.2 DTI 2004 GODINA

Registrirana do 20.07.2023 god. 4 zimski gumi so celicni bandazi i ...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:45Kia Sorento 2.5 CRDI

Kontakt - 070 960 390 Mende


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:43Delovi za Iveco

Delovi za Iveco Daily i Fap Barajte na telefon 070684927 Pece


1 €
или предлог цена
Вчера 23:29Hauba za Citroen C4

Se prodava hauba za C4, ima malo prekrsuvanje na delot kade stoi sip...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:29Delovi za klima za Opel Astra G

Delovi za klima za Opel Astra G


10 €
или предлог цена
Вчера 23:28Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


80 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 23:02Форд ескорд 1.3 бензин - регистириран до 05 ОКТОМВРИ

ФОРД ЕСКОРТ 1.3 Бензинец со одличен мотор регистрација до 05 октомвр...


799 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
950 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:22peugeot 308 kufer i nosaci

se prodava kroven kufer i krovni nosaci za pezo 308 odgovara i na dru...


200 €
или предлог цена
Вчера 22:16Gumi zimski 225/50/17

Сава ескимо возени 1000 км се продаваат поради продажба на возилото


300 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 22:16Michelin zimski 245/40 18

Prodavam 4 zimski gumi michelin alpin 245/40 18 Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Вчера 21:40Делови за Nissan Sunny

Се продаваат нови јабучици за Нисан Сани. Две предни плус една висечк...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:27BMW E90 320D

BMW 320D 163KS 120KW 163KS DIZEL KLIMATRONIC 2005/6 KOMANDI NA VOLAN...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:17*** CITROEN C5 2.0 HDI *** REGISTRACIJA 01/2023 ***

Se prodava Citroen C5 2.0 HDI, 80 KW. Prevozeni realni 286 000 km....


2.350 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.699 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:07KUPUVAM TERIOS VO ODLICNA SOSTOJBA

Da e socuvano I so malku kilometri. Servisna kniska, zadolzitelno... ...


1 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 МКД
Вчера 20:57*** HYUNDAI I30 1.6 CRDI *** 90 HP ***

Se prodava Hyundai I30 1.6 CRDI, 90 konjski sili, motor na lanche. ...


3.699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.999 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:38*** SEAT IBIZA 1.4i (benzin) *** 2008 *** 86 HP ***

Se prodava Seat Ibiza 1.4 benzin, 86 konjski sili. Proizvedena 200...


4.699 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.950 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:37Bos Pumpa za Mercedes

Se prodava ispravna bos pumpa za mercedes E 250


80 €
или предлог цена
Вчера 20:22ALUMINIUMSKI BANDASI 15Ki. SO ZIMSKI GUMI

4 Aluminiumski bandasi 15ki. So zimski gumi od mercedes 5x112. Mnogu...


Вчера 20:22DIZNI ZA MERCEDES

Se prodavaat dizni za mercedes komplet 500eur. Na parce150eur.


500 €
или предлог цена
Вчера 20:22Opel Corsa 1.2 - 2003god.

Se prodava Opel Corsa 1.2 -2003god. -Atestiran Plin -Klima -2 Novi...


2.300 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.700 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:04Се продава Citroen c4 2017г

Се продава Citroen c4 2017г Оштетен е предниот дел, внатрешност, вр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:01VW PASSAT 1.6 TDI (VO ODLICNA SOSTOJBA)

Се продава Volkswagen Passat 1.6 TDI! -Регистрирано до 03.2023! -4 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:01Atv 250cc cetiricikal motor

Atv 250cc mk dokumenti 900e mob.075 246 959 Bitola


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Вчера 19:44Bandasi za BMW 17'' bandazi 7.5J ET35

Polovni bandasi za BMW vo odlicna sostojba, cena 269 evra. KUPUV...


269 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
280 €
Вчера 19:39Bandasi original AMG Mercedes 17'' bandazi

Polovni bandasi so letni gumi za Mercedes original od CLK AMG, odgo...


380 €
или предлог цена
Вчера 19:39Hankok 205/55/16 letni 2019god.

Prodavam polovni gumu Hankok Letni 205/55/16 2019god 4 isti O...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:20Kawasaki Ninja 650 KRT Edition

Se prodava Kawasaki Ninja 650 krt edition so pominati ~16000km kupen ...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 19:16Страна 1 од 212

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам