Битола
                   
2172 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. (REG. 09/23GOD.)

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. SO KOMPLETNA OPREMA, 5 VRATNA IZVEDBA...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 јан 00:46Промовирано

Opel agila 1.2 benzin

Se prodava opel agila 1.2 benzin registrirana cela godina kolata e ka...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:15Промовирано

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI-105KS--MODEL 2009-BLUEMOTION!!NOV!

PASSAT 1.9 TDI--77KW--105KS--EURO 5 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODL...


7.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:48Промовирано

BMW E46 320D

Vo odlicna sostojba Napraven servis pred 5000km Pali vozi 4zims...


3.199 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Денес 04:08Bmw x3

SE PRODAVA BMW X3 18D X-LINE KOLATA E BUKVALNO KAKO NOVA BEZ NIEDNA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:48Volkswagen Polo 9N3 Comfort 1.4 TDI 2008 80ks DPF ESP

Kolata e carineta i e na MK tablici. KONTAKT 075 237 259 KONTAKT 0...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:51Lancia Thema 3.0crd Executive Package

Se prodava Lancia Thema 3.0crd v6 so 178 kw Mnogu socuvana, kako nov...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:15OPEL SIGNUM 2.2 DTI 2004 GODINA

Registrirana do 20.07.2023 god. 4 zimski gumi so celicni bandazi i ...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:45Kia Sorento 2.5 CRDI

Kontakt - 070 960 390 Mende


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:43Форд ескорд 1.3 бензин - регистириран до 05 ОКТОМВРИ

ФОРД ЕСКОРТ 1.3 Бензинец со одличен мотор регистрација до 05 октомвр...


799 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
950 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:22BMW E90 320D

BMW 320D 163KS 120KW 163KS DIZEL KLIMATRONIC 2005/6 KOMANDI NA VOLAN...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:17*** CITROEN C5 2.0 HDI *** REGISTRACIJA 01/2023 ***

Se prodava Citroen C5 2.0 HDI, 80 KW. Prevozeni realni 286 000 km....


2.350 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.699 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:07*** HYUNDAI I30 1.6 CRDI *** 90 HP ***

Se prodava Hyundai I30 1.6 CRDI, 90 konjski sili, motor na lanche. ...


3.699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.999 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:38*** SEAT IBIZA 1.4i (benzin) *** 2008 *** 86 HP ***

Se prodava Seat Ibiza 1.4 benzin, 86 konjski sili. Proizvedena 200...


4.699 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.950 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:37Opel Corsa 1.2 - 2003god.

Se prodava Opel Corsa 1.2 -2003god. -Atestiran Plin -Klima -2 Novi...


2.300 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.700 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:04VW PASSAT 1.6 TDI (VO ODLICNA SOSTOJBA)

Се продава Volkswagen Passat 1.6 TDI! -Регистрирано до 03.2023! -4 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:01Hyundai lantra

Vo odlicna sostojba so klima registrirana do juni mesec 20223 so ates...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:09VW EOS DIZEL CABRIO

Avtomobiolt e uvoz od germanija za ekstra cena ke ispregovarame di...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:01Volkswagen Up ! 1.0 UVEZEN OD GERMANIJA

TONI 070 730 681 BOBAN 075 208 328


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:00VW PASSAT B7 MODEL LIMUZINA

KOLATA E VO OVAA SOSTOJBA UVEZENA OD GERMANIJA OPREMA COMFORORTLI...


10.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:00VW PASSAT B7 MODEL OD GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA ORGINALNA FABRICKA SOSTOJBA E I NADVO...


9.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:00VW PASSAT 2.0 TDI Common Rail euro 5

voziloto e uvozeno od SVEDSKA PLATENO E CARINA NAPRAVENO E HOMOLOG...


6.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:00MERCEDES CDI UVOZ OD GERMANIJA 180 CDI SO 2,2

MERCEDES C 180 CDI OD 2012 GOD 2143 cm DIZEL MERCEDES 6 BRZINI Bl...


11.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:00Seat EXEO TDI 143 KS EURO 5 GERMANSKI

Kolata e ekstra za ekstra cena uvoz od Germanija i passatot e isti mo...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:00SEAT LEON MODEL GOLF 7 1.6 TDI

Uvezena od Germanija Klimatronik ispravno Greaci na sedista Tempo...


9.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:59BMW 318D 2009 g

Donesen so vozenje od Svedska plateno se do registracija pominati 243...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:49Bandasi Bandazi Daewoo Tico Tiko

Se prodavaat bandasi za daewoo tico vo odlicna sostojba. Ostanati se ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:31MERCEDES BENZ R280 CDI

Mercedes R 280 CDI - 248000 км - 2997 см3 - 140 kw ( 190 PS ) - ...


12.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:04Mercedes e220D '96ta

Mercedes e220 obicen dizel Registrirana do 11ti mesec, 4 novi zimski ...


1.249 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.250 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:58VW JETTA 2.0 TDI - 103 KW - 2013 Canada version

Се продава VW Volkswagen Jetta 2.0 TDI - 103KW(140HP) произведена 201...


10.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:56Audi A6 2.7tdi 2009 BEZ ZAMENI

Se prodava Audi A6 2.7tdi 2009 registriran do 11.9.23 servisiran odr...


14.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:52SE PRODAVA GOLF 1,4 Benz/plain so pominati 66000km!!!

Kolkata e vo odlicna sostojba ,so servisna kniska ,reg.do noemvri 202...


6.666 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:42Volkswagen Polo 1.6 benzin/plin

Prodavam Volkswagen Polo 1.6 benzin/plin(dizna sistem) Registrirana ...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:28  НОВ ОГЛАС

FABRIKA FIAT ULISEE 7 SEDISTA 2.1TDS

VOZILOTO E MONOVOLUMEN SEDUM SEDISTA VO ODLICNA SOSTOJBA** **MOTO...


1.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:27SEAT ALTEA 2005

Registricija cela godina Tempomat Komandi na volan Vo odlicna so...


4.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:23Fiat doblo 1.3 multi jet

Voziloto e vo ekstra sostojba odrzuvano Ne uvezuvano Ima prostor za...


4.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:20Mercedes e 220 evo eleganz

Kolata e vo super sostojba odrzuvana servisirana 170 ks motor 2007...


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:18FIAT PUNTO 3ka 1.3 MULTI DjET [ Corsa, Spark, Golf, Matis ]

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:57  НОВ ОГЛАС

CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ PUNTO, KORSA, POLO ]

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ ATESTIRAN ] - GODD. NA PROIZ. - ...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:50  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 B7 2.0 TDI / [Spark,'Punto,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. - REGIS...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС

BMW 520D E39 M-PAKET

Se prodava bmw 520d e39 1.100kw-136ks. 2.2002god. 3.Fabricki m-pak...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:21Opel tigra 078 246 098

Se prodava opel tigra proizvedena 2000 godina 1.4 66kw benzin motor...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:20Opel astra 1.6 benzin plin fullll !!!

Opel astra 1.6 benzin plin atest fullll komandi na volan, servo, abs,...


1.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.099 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:19Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам