13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Unox rossella

Pecka duvalka so 4 plehovi za burek, lisnato... Extra itno


699 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
749 €
Вчера 16:19Neutralna vitrina

Ekstra izlog


599 €
или предлог цена
Вчера 16:19Raftovi za leb

Dva rafta za leb vo odlicna sostojba izraboteni od kuvano drvo bez zn...


349 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
369 €
Вчера 16:19Prodajem inventar za sendvicaru

Prodajem inventar za sendvicaru,daje firmu gratis


10 €
или предлог цена
14 фев 09:55Rotaciona Pecka na Nafta

Se Prodava Rotaciona Pecka Winkler, na nafta. Vo dobra sostojba.


2.300 €
или предлог цена
13 фев 12:14Oprema za Pekara Masini

Се продават машини за пекара: 1. Rotamat Gs - Автоматска машина за д...


По Договор
или предлог цена
29 јан 15:39Iventar za resorant i picerija

Profesionalna montazna furna za pici na drva Profesionalna skara Ma...


По Договор
или предлог цена
11 окт 17:54Oprema za kujna friteza,pecka za pici, rabotni masi

Oprema za kujna friteza,pecka za pici, rabotni masi, ventilacija. Inf...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 17:30Kafemat Faema compact

Kafematot e ispraven.tel.za kontakt 070598089


1 €
или предлог цена
03 авг 07:57Професионален тостер на плин

Тостерот е професионален на плин погоден за работа во секаква кујна б...


120 €
или предлог цена
25 фев 13:34Se prodava kafemat fiorenzato

Kafematot e poluavtomatik fiorenzato venezia i e kako nov za podetaln...


1.100 €
или предлог цена
06 апр 15:00giro doner so elektro motor

giro doner so elektro motor ispraven vo rabotna sostojba moze da se v...


110 €
или предлог цена
03 мар 07:15pecki fritezi skari

2 pecki na plin,cena 150 evra edna dupla friteza na struja 150 evra ...


100 €
или предлог цена
03 јун 14:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам