298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54Промовирано

Xiaomi 12 lite

Карактеристики 5Gда DUAL SIMда ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН6,5" ЗАДНА КАМЕРА...


111 МКД
или предлог цена
- 68 % Попуст
350 МКД
Вчера 17:32Iphone 12 pro MAX 6/128

Iphone 12 pro MAX 6/128 pacific blue EU model full box Battery hea...


750 €
или предлог цена
Вчера 17:26  НОВ ОГЛАС

Iphone 7 (32GB) - black

Se prodava Iphone 7 extra socuvan bez nitu edna grebnatinka Memorija...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:28SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


4.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:11HUAWEI HONOR 20 LITE |128 GB | ISTO NOVV

Se prodava Huawei Honor 20 Lite 128 / 4 GB RAM Unikatna boja Zacuv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:10SAMSUNG GALAXY A03 CORE | ODLICEN

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:10Xiaomi 2/32GB-Snapdragon

𝕏𝕀𝔸𝕆𝕄𝕀 ℝ𝔼𝔻𝕄𝕀 8𝔸 dual sim FULL PAKET - VO FABRICKA SO...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 15:04Odlicen Samsung Galaxy Grand Neo +

Malku upotrebuvan. Zacuvan. Bez ostetuvanja i grebnatinki


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30  НОВ ОГЛАС

Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03Samsung Galaxy a53 5G NOV SO GARANCIJA

Samo vklucen i so garancija Samsung Galaxy A53 5G. Prekrasen telefon ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 11:25Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03Redmi 9A kako nov

Redmi 9A kako nov, star e 6 meseci, kupeni vo Hrvatska,raboti na site...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 09:50iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:45Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:45Samsung Z flip 3

Se prodava kako Nov Komplet so kutija Za contact ve molam na ovoj bro...


680 €
или предлог цена
26 јан 16:18Samsung Galaxy A12

Telefonot e vo besprekorna sostojba. Bez maani.


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
26 јан 14:36IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
920 €
26 јан 14:03iPhone 12 PRO MAX 128gb

Se prodava 12 pro max 128 gb vo odlicna sostojba. Se e ispravno i se...


620 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
630 €
26 јан 13:37akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

26 јан 11:20Iphone Xs Max

XS MAX staklo nema grebka ✅true ton ✅face id ✅orginal bateria 8...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
26 јан 09:55Alcatel

Prodavam Alcatel android raboti na site mrezi komplet so kutija i pol...


1.500 МКД
или предлог цена
25 јан 22:50XIAOMI MI A2 LITE

prodavam mi a2 lite socuvan so polnac i maska 📞078 260 560


3.700 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.900 МКД
25 јан 22:34iPhone 14 pro 256gb Deep Purple ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 pro 256gb deep purple novi ne otpakovani. Imaa...


1.300 €
или предлог цена
25 јан 19:20Iphone 11 Pro Max Grey 64GB

Se prodava Iphone 11 Pro Max so dve maski od prv den so zastitno stak...


430 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
480 €
25 јан 18:26Nov Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen kako od prodavnica-otklucen na site operatori. Pismena ga...


4.999 МКД
или предлог цена
25 јан 15:31Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


25 јан 12:54Златен Број / Zlaten broj 072 66 22 33

Се продава златен број 072 66 22 33 Многу погоден за сопствен бизнис...


25 јан 09:43SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
24 јан 17:03Amazfit GTS 2 mini nov

Se prodava nekolku dena koristen smartwatch Amazfit GTS 2 mini So cel...


4.500 МКД
или предлог цена
24 јан 16:59Iphone XS

Se prodava perfektno socuvan Iphone XS , Bez niedna grebnatina Raboti...


250 €
или предлог цена
24 јан 13:08Huawei Watch Fit

Se prodava koristen smart casovnik Huawei Watch Fit, so originalno pa...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јан 12:32Sony Xperia Acro S

Se prodava Sony Acro S, maksimalno zacuvan i raboti na site mrezi.


2.500 МКД
или предлог цена
24 јан 12:12Samsung Galaxy Y

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јан 12:07Samsung Galaxy Buds 2 ( Novi )

Se prodavaat novi neotpakovani Samsung Galaxy Buds 2. Cena: 5000 de...


5.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:56Huawei P40 Lite E

Se prodava Huawei P40 Lite E koristen mesec dena vo odlicna sostojba ...


8.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Huawei P40 Lite

Se prodava Huawei P40 Lite. Telefonot e vo odlicna sostojba so minima...


8.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Honor 9X (Nov)

Se prodava nov ne koristen Honor 9X. Telefonot sleduva so fabrickata ...


9.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


8.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Apple watch SE

Se prodava Apple Watch SE 40mm so minimalni tragi na koristenje. So s...


15.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


13.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам