1075 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CETKICI ZA MASINA ZA PERENJE

Cetkici za elektromotor za masina za perenje 12.5x5x36 15.5x5x40 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:47Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
Денес 14:23Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:15Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:15Skele za tutun

Se prodava skele za tutun na 2 reda 30 metra duplo So nego odi gr...


1 €
или предлог цена
Денес 13:01staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori i staklenca kapacki i zmigavci za site vidovi ...


6 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 12:47PARKSIDE LASERSKA LIBELA

Нова Со статив Точност на мерење - 1мм/м Работен опсег до 2 м


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:26LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 09:40pcenka

prodavam pcenka vo vreki prirodno suva


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:24СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.199 €
или предлог цена
Денес 08:10OTVORENA RAZLADNA VETRINA

Se prodava otvorena razladna vetrina (фрижидер) za suvomesnato i pija...


300 €
или предлог цена
Денес 07:08Zica inox I obicna

Za argonsko varenje


1 €
или предлог цена
Денес 06:27Greaci

Greacite se po 9kw I se ispravni 800den parce site tri 2000


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:26Kompenzacija na jalova energija ( vidi oglas )

Instrumenti za kompenzacija na jalova energija i pratenje na istata.....


По Договор
или предлог цена
Денес 06:21Elektromotori

Dva elektromotori edniot 4.5 kw 1440 o/min drugiot so reduktor 1,1 kw...


120 €
или предлог цена
Вчера 23:11TERMOMETRI

Termometri Mi-We germanski od 0 do 500 stepeni


15 €
или предлог цена
Вчера 23:11Transvormatori i prekidaci

Transvormator od 220 na 24v.transvormator za vitkan neon i tranvormat...


25 €
или предлог цена
Вчера 23:11Inventar

3 kolicki Duplicator od 300 litri - prohrom so dve mesalki Horizon...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:06prasinja od 80-110 kg ekstra

CENATA E SPUSTENA I IMAME USTE NEKOLKU PRASINJA ZA PRODAZBA POPUST! ...


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
160 МКД
Вчера 21:47PECHKA ZA BELI PECIVA

Prodavame profesionalna pechka za pechenje beli peciva, kikiri, les...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:19Vaga

Vaga do 150kg Ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:53Turbini el motori so reduktori ventilatori i drugi

Razni motori so reduktori i turbini komresori. Najeftini ceni vo MK....


1 €
или предлог цена
Вчера 17:55HTZ OPREMA RAB ALISTA

Rabotnicki alista za site zanimanja i profesii


10 €
или предлог цена
Вчера 17:54ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:54POZAJMICA-IZNAJMUVAM PARI SO RAZUMNA KAMATA

So zalog,za Bitola i okolnite sela.Ne odgovaram na poraki


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:09CNC za drvo,metal,plastika....

CNC freza so 4 oski za metal ,drvo ,plastika... masinata ima nova ele...


11.111 €
или предлог цена
Вчера 16:42Oprema za avto peralna NOVA

Prodavam oprema za avto peralna NOVA ne koristena. Penomat 50 litri i...


12.345 €
или предлог цена
Вчера 15:02LEMILO , LEMILICA -LETKUM ЛЕМИЛО ЛЕТКУМ

Prodavam nova neupotrebena samo isprobana LEMILICA ,LETKUM od najpozn...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:56Kafemat COLIBRI Espresso

- Kafematot e vtora upotreba, - Kafematot e servisiran, Boljer, Pump...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:54BRIO 3 i RHEA Sagoma

- BRIO 3 instant: (vo super sostojba, bojlerceto e novo, raboti so mo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:54Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Батерија - Полнач 12v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Masina za secenje pecurki (Машина за сечење печурки)

Изработка на машини за сечење печурки Контакт 075 243 603


800 €
или предлог цена
Вчера 13:06Se prodava PEKARSKI INVENTAR

Vitrini za pecivo i burek PRODADENI Duvalka germanska ELOMA Duvalka s...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:58Masina za sienje Bagat

Masinna za sienje Bagat odlicno socuvana ne mokgu koristena tel za ko...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:19Pcenka uvrekena

Pcenka vo zrno cisto ne krsheno uvrekjena rekolta 2022 za povekje inf...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Вчера 12:04Polnac Parkside 20v

Polnacot e nov,odgovara za site alati na Parkside koi koristat 20v.


15 €
или предлог цена
Вчера 11:25Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам