64 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VAKUM PUMPA

Vakum pumpa i drugi pumpi. el motori so reduktori. i obicni el turbin...


1 €
или предлог цена
Денес 18:22Se prodava APKAN

Se prodava Apkan Telefon za kontakt 075283790 075283790 0752837...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:35Vaga

Vaga do 150kg Ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 20:29Masina za secenje pecurki (Машина за сечење печурки)

Изработка на машини за сечење печурки Контакт 075 243 603


800 €
или предлог цена
27 јан 15:14ДВОГЛАВА МАШИНА ЗА ЛЕПЕЊЕ НА ПВЦ ПРОФИЛИ

Продавам двоглава машина за лепење на пвц профили од германско произв...


250.000 МКД
или предлог цена
27 јан 15:10Masina za pcenka ronenje

Po dogovor Kontakt samo na ovoj telefonski broj 075 384 360


По Договор
или предлог цена
26 јан 18:22Industriska masina za sienje nevidliv bod - pikerka

Nova neupotrebuvana masina za sienje nevidliv dvoen bod - Zoje zj 129...


По Договор
или предлог цена
26 јан 15:33Нова машина за перење теписи и тврди подови

Се продава машината комплет со 3 четки за перење теписи и тврди подов...


800 €
или предлог цена
25 јан 00:13Машина за паковање на сладолед и други производи

Се продаваат 2 машини за паковање сладолед во фолија. Истите можат да...


1 €
или предлог цена
23 јан 21:18KAFEMATI Zanussi i zetonerki

KONTAKT 075447307 KONTAKT 075447307 KAFEMAT BRIO 200 Cena po do...


По Договор
или предлог цена
23 јан 21:09Kafemat COLIBRI Espresso

- Kafematot e vtora upotreba, - Kafematot e servisiran, Boljer, Pump...


По Договор
или предлог цена
23 јан 21:09SUSARA (SUSHARA,SUSARI,СУШАРА)

Целосна опрема за вашиот бизнис ✓Изработка на сушари за печурки -...


1 €
или предлог цена
23 јан 12:30horizontalna pakerka / flow pac

specializirana za kroasan, moze i drugi proizvodi 075217678 Rade


1 €
или предлог цена
23 јан 12:13CNC freza za metal 4 oski

CNC freza so 4 oski za metal drvo plastika... masinata ima nova elek...


1.111.111 €
или предлог цена
21 јан 18:50Torno

Se prodava Torno za izrabotka na naj razlivni stupcina nogari I drugi...


2.700 €
или предлог цена
17 јан 21:19СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.199 €
или предлог цена
17 јан 00:08BRIO 3 i RHEA Sagoma

- BRIO 3 instant: (vo super sostojba, bojlerceto e novo, raboti so mo...


По Договор
или предлог цена
14 јан 07:49Se prodava susara/сушара

Se prodava kondezaciona susara tip Optimonia so kapacitet 300 kg Masi...


7.000 €
или предлог цена
13 јан 17:49Декристализатор

Нов не користен.информации само на овој број 070 732 719


По Договор
или предлог цена
12 јан 12:18Sklopka 225A moeler

Uvezena od svajcarija. 2 parcinja. Cena 40 %od nova. Garancija 6 mese...


1 €
или предлог цена
09 јан 22:15Inverter simens regulator na brzina 7.5 kW

Donesen e os swajcarija. Garancija 6 meseci. Dokolku ne odgovara na n...


1 €
или предлог цена
09 јан 22:15Elektricni motori grunfos so pumpi i reduktor

Prodavam motori so pumpi marka grunfos danska uvezeni od swajcarija. ...


1 €
или предлог цена
09 јан 22:15Zastitni sklopki za elektricni motori

Prodavam zastitni sklopki uvezeni od swajcarija ekstra kvalitet po po...


1 €
или предлог цена
09 јан 22:15Se prodava polirka

Kontakt: 070 364 013


1 €
или предлог цена
07 јан 06:46Se prodava dva motori trofazni

Se prodavaat dva motori trofazni ispravni cena po dogovor!!!


1 МКД
или предлог цена
01 јан 22:00lageri

se prodavaat lageri novi razlicni dimenzii


555 €
или предлог цена
06 дек 01:05POSTOLJE

Postolje so motor za cevlarska masina (KOLLIJA).Cena po dogovor inf.n...


1 €
или предлог цена
07 ное 17:49Zlatarska presa

Prodavam racna. presa


1 €
или предлог цена
29 окт 17:15Se prodava plug kumanovski 10'

Se prodava plug kumanovski 10' vo odlicna sostojba Tel za kontakt 075...


299 €
или предлог цена
24 окт 21:45Agregat Агрегат Генератор Generator Datakom Датаком

Popravka demontaza montaza na kompjuteri za agregati DataKom Turc...


500 €
или предлог цена
19 окт 18:53Osovina

Se prodava osovina so remenica za montaza na pila, vo ispravna sostoj...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
30 сеп 08:57Pekarska oprema komplet

Se prodava: Pecka so kapacitet do 200 leba Mal mikser Vaga Fiskalna k...


1 €
или предлог цена
18 сеп 17:34Pumpa za vadenje voda dvostepena

Pumpa za vadenje voda dvostepena, elektrokovina. 1.5 KW 1400 vrtezi/...


120 €
или предлог цена
14 сеп 12:57S E P R O D A V A italjanska potopna pumpa za voda

italjanska potopna pumpa za voda


4.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 10:31Машини

Продажба на машини 1. Машина за ламинирање на лим цена: 1000 евра 2...


По Договор
или предлог цена
24 авг 12:53Oprema za konzerviranje

Se prodava kompletna oprema i mashini za izrabotka na pasterizirani k...


20.000 €
или предлог цена
23 авг 13:00Kran za krevanje

Kran


1 €
или предлог цена
02 јул 11:46VAKUUM PUMPI/Вакуум пумпи

Се продавват Вакуум пумпи. Vakuum pumpi.


150 €
или предлог цена
22 јун 09:00CNC MASTERWOOD

masinata e so avtomatasko smenvanje na 4 nozevi nov kompiuter window...


2 МКД
или предлог цена
15 јун 11:51CNC masina za secenje na stiropol ЦНЦ машина

Ново! Ново! 5 еднакви рати, 0% камата! Нарачајте ЦНЦ машина за сече...


1.000 €
или предлог цена
10 јун 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам