732 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Промовирано

Нива во населба баби штип 6000m2

Плодно земјиште во населба баби штип место викано езеро ( поранешни б...


5 €
или предлог цена
02 фев 18:38Промовирано

PRODAVAM NIVI

Prodavam nivi vo atarot na selo Cardaklija so vkupna povrsina od 4973...


5 €
или предлог цена
Вчера 22:29Трговски центар Штип

Се изнајмува деловен простор 40м2 и подрумски дел од 30м2, се наоѓаа ...


20.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 20:40Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади трговскиот центар. За повеќе информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:13Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:13iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 16:33Се изнајмива деловен - магацински простор.

На влезот во Штип, на одлична локација покрај магистралниот пат Штип-...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:33se iznajmuva nameaten stan

se iznajmuva nameaten stan za podolg period


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 16:29Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 15:54Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:01СЕ ИЗНАЈМУВА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Се изнајмува комплетно наместен и реновиран стан во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:59Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ -НОВА ГОДИНА Локација :20 -...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:02Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:37Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 12:07Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
Вчера 11:47Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:47Izdavam sprat od kukja so

Izdavam sprat od kukja so poseben vlez. Pogoden za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 11:20SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


180.000 €
или предлог цена
Вчера 10:35ITNO se prodava imanje so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja i pomosni objekti. Se e novo izgr...


16.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 €
Вчера 10:34ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА 33000 М2 ПОГЛЕД ВО ЕЗЕРО ТЕЛ. ЗА КНТАКТ: 078...


99 €
или предлог цена
Вчера 10:09Izdavam garazi/garaza/magacin vo zgrada KUBUS

Izdavam dve garazi spoeni


1 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 09:29se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka izgradena 1993 god vo koja se zivee 1 sprat od 65m...


1 €
или предлог цена
04 фев 19:20Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot

Se izdava deloven prostor od 40m2. Celosno opremen pogoden za poveke ...


По Договор
или предлог цена
04 фев 18:36Se prodava stan vo Stip

Se prodava stan vo Stip 91 m2 terasa,kompletno namesten so nov mebel ...


70.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80.000 €
Штип

Станови

04 фев 18:27Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.999 €
или предлог цена
04 фев 17:31Се издава нов стан

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home. -Забрането е чув...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 фев 14:40Se izdava stan vo blizina na tus market

Se izdava stan vo blizina na tus market.


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

04 фев 13:39se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
04 фев 13:05Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 240 m2. I dvorno mes...


300 €
или предлог цена
04 фев 12:56ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
04 фев 12:13нас. Горно Мало

На прекрасна локација центар на град. Станот може да се уреди по ва...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 фев 11:37SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
04 фев 10:21Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat

Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat Tel: 078/584 -782


180 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

04 фев 09:57VILA - VIKENDICA - KUKjA

Se prodava prekrasen imot so VIKENDICA vo blizina na Stip. Za site in...


1 €
или предлог цена
04 фев 08:06Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
50.000 €
04 фев 06:48Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


35 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 фев 03:28Се издава стан на Широк Дол 23

За повеќе информации 078-687-377.


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 фев 01:23DELOVEN PROSTOR

Se prodava plac za izgradba na deloven prostor od 4000m2 so dozvola z...


290.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
350.000 €
03 фев 23:09Sprat od kukja

Se prodava/iznajmuva a moze i zamena sprat od kukja na isarot. Sprato...


По Договор
или предлог цена
03 фев 19:42Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
03 фев 18:40Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам