100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нива во населба баби штип 6000m2

Плодно земјиште во населба баби штип место викано езеро ( поранешни б...


5 €
или предлог цена
Вчера 18:38НОВ ОГЛАС
Промовирано

Imot vo Cardaklija

Se prodava idealna cetvrtina od imot.


10 €
или предлог цена
Вчера 23:45Plac od 3,2 dekari vo urbanisticka zona

Se prodava parcela broj 2247 od 3,2 dekari vo urbanisticka zona vo bl...


4 €
или предлог цена
Вчера 23:45Нива во населба баби штип 6000m2

Плодно земјиште во населба баби штип место викано езеро ( поранешни б...


5 €
или предлог цена
Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
80.000 €
Вчера 13:04Niva

Непосредно до брана на река Отиња, нивата е 2700 квадрати , цена 40 е...


40 €
или предлог цена
Вчера 10:41Lozje i ovostarnik

Лозје и овоштарник лоцирани во место викано ЧАМЛАК, површина од 2400 ...


10 €
или предлог цена
Вчера 10:41Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:14Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:14Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
Вчера 00:13ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
01 фев 20:15ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА 33000 М2 ПОГЛЕД ВО ЕЗЕРО ТЕЛ. ЗА КНТАКТ: 078...


99 €
или предлог цена
01 фев 08:54Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
01 фев 08:02Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
01 фев 08:02Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
01 фев 08:02Se prodava zemja vo s.Vrsakovo Stip

Niva 18000m2 Niva 23500m2 s. Vrsakovo Stip tel. 075350429


По Договор
или предлог цена
31 јан 15:26Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


27.000 €
или предлог цена
31 јан 14:01NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
31 јан 13:39Se prodava plac co Stip

Se prodava plac so dozvola za gradene za dva sprata. Placot e so gole...


15.000 €
или предлог цена
30 јан 13:37Се продаваат лозја и ниви

Се продаваат лозја и ниви во Врсаково. Нивите и лозјата се под систем...


1 €
или предлог цена
30 јан 13:00prodavam zemjishte

prodavam zemjishte Kavakliski rid i Chamlak


6.500 €
или предлог цена
30 јан 05:56Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
27 јан 00:28Kupuvam PLAC VO MANTOVO ili ViLA

Kupuvam vila pokraj asvaltot ili dole pokraj ezero..


1 €
или предлог цена
20 јан 23:32PRODAVAM NIVI

Prodavam nivi vo atarot na selo Cardaklija so vkupna povrsina od 4973...


5 €
или предлог цена
18 јан 23:46ИТНО ИТНО Се продава плац во Штип

Се продава плац во Штип, Катастарска општина: Чардаклија, КП 2220/2, ...


8 €
или предлог цена
16 јан 18:09Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
15 јан 20:04Насад со лешници Nasad so leshnici

Се продава насад со лешници од сортата тонда џентиле дела ланѓе/трило...


1.800 €
или предлог цена
31 дек 14:38Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
29 дек 19:15Se prodava zemja

Vo Guzemelci svetinikolsko 2 hektara 3,5evro


3 €
или предлог цена
28 дек 20:32Prodavam sopstveno zemjiste vo Stip

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
28 дек 08:06ЗЕЈМИШТЕ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

фотоволтаични фотоволтаични фотоволтаични Се продава плац во Штип,...


8 €
или предлог цена
25 дек 18:18Продавам нива во с.Црвулево, 1737м2

Податоци за нивата: Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци, Штип М...


4.000 €
или предлог цена
24 дек 05:48Нива со лозје во с.Црвулево, 2389 м2

Се продава нива со лозје.
 Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци...


5.000 €
или предлог цена
24 дек 05:47Нива со лозје во с.Црвулево, 2191м2

Продавам нива со лозје во с.Црвулево. Лозјето е старо 7 години. Лока...


4.000 €
или предлог цена
24 дек 05:44orizna niva

se prodava niva vo atar na s Vrsakovo-Shtip,vo mv livadi,porano se ko...


1 €
или предлог цена
14 дек 18:33za fotovoltaici ili ranc

se prodavaat nekolku nivi koi pravat edna celina,so kvadratura okolu ...


35 €
или предлог цена
14 дек 18:19Продавам плац во Плуждин

Продавам плац во Плуждино. Плацот е одма до асфалтиран нов пат. За до...


10 €
или предлог цена
12 дек 22:20Plac za deloven objekt

Placot se naogja na samiot vlez na nas. Babi I cca 3000 m2. I Ima ma...


1 €
или предлог цена
12 дек 22:19Градежно земјиште во Дузлак

Продавам градежно земјиште во Дузлак цца. 1,6 хетар.


1 €
или предлог цена
12 дек 22:19Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во М.В. рибник, КО Штип 6, со површина 1...


5 €
или предлог цена
06 дек 11:35Градежен плац

Се продава плац во општина Штип со целосна документација до пред град...


22.000 €
или предлог цена
05 дек 22:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам