Гостивар
                   
2075 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Golf 5 plus 2.0 DSG avtomatski menuvac

Se prodava Golf 5 plus, dizel, automatic, DSG 2.0 103 kw/140 ks. ...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 јан 13:00Промовирано

IVECO 160E30

9METRI SO CERADA 10TON NOSIVOST


9.800 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

52000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo perf...


17.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.700 €
Гостивар

Автомобили

25 јан 22:43Промовирано

Audi A6 2.5tdi V6 Quattro

Audi a6 2.5tdi v6 motor Quattro 180ks Godina 2003 S-line Full o...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 02:57Ford Focus

Ford Focus 1.6


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:24Turbo Turbina 1.3 MultiJet CDTI

Turbo Turbina 1.3 MultiJet CDTI za Fiat i Opel


1 МКД
или предлог цена
Денес 01:24Corsa C 1.0

Corsa C 1.0


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:24Corsa C 1.2

Corsa C 1.2


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:24VW Polo 1.6 Tdi 2012

Se prodava VW POLO 1.6 TDI 90KS 2012 Registrirana do 11.2023 -Prva ...


6.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:57CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:20BBS RS 772

Se prodavaat Bbs Bandasi 4x100 15ki orginalni na dva dela so solidni ...


Вчера 19:42Golf Mk 2 1.8 CL

Golf 2 1.8CL 90 Ks coupe dve vrati vozna sostojba istecena registrac...


1.100 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:42Kipper ATEGO 818

2002 godina, Euro3, reg.do 9/2023, nosivost 5400kg, 2federi napred 3...


14.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 19:17Touran 1.9 tdi 74kw 7 sedista

Prodavam odlicen touran 1.9 tdi 74kw. Kolata e servisirana so ulje fi...


4.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:13E500 Elegance

Voziloto e maksimalno socuvano. Ima nekoi sitnici za sreduvanje, za ...


14.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:29Zamenski Kopcinja za Opel 2004-2010

Mnogu lesni za vgraduvanje komplet novi. Odgovarat za povise opel M...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:00  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 2.0 TDI - 06

AUDI A4 2.0 TDI S-line 7g AUTOMATIK - 2006 - REGIST. DO 12.2023 + Z...


5.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:30Generic xor 50

Generic xor 50 2008 vo odlicna sostojba moze zamena za drug skuter im...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 14:17Bmw e46 330d

Prodavam bmw e46 330d 135kw 184 ps 2001 godina Vneseni folii so ate...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:58OPEL VECTRA C 2.2 DT 16V Registriran semeen avtomobil

Se prodava OPEL VECTRA C 2.2 DT 16V registriran Domacinski socuvan a...


2.150 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.550 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:44IVECO 160E30

9METRI SO CERADA 10TON NOSIVOST


9.800 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:00HYUNDAI H1 2008

2.5CRDI DIZEL 8 SEDISHTA


4.650 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 13:00Mercedes C220 CDI 1998

Se prodava Mercedes c220 cdi vo odlicna sostojba so ful oprema. Pose...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Novi Gumi za Viluskar 7.00-12/.500 i 6.00-9/4.00 Polni Gumi

Se Prodavat Novi Polni Gumi za viluskar. Dva Komada 7.00-12/.500 Dv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Se prodava Ford Fiesta

Kolata e vo top sostojba.napraven golem servis.registriran na 05 09....


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:40BMW F 10 staklo

Bmw F10 Automatik Motor 3.0 dizel (525d ) God:2010 Km :249.xxx ...


15.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:13BMW 118 Dizel

Bmw 118 d Motor : 2.0 Dizel Km:225.xxx God:2007 Perfekten motor m...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:12SKODA OCTAVIA 1.9TDI AUTOMATIK

Skoda Octavia Motor:1.9 tdi Automatik Klimatronik Greaci na s...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:12Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw Km:210.xxx so servisna kniska G...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:12MERCEDES B 200 AUTOMATIK

Mercedes B 200 Motor :2.0 Benzin Km:240.xxx God:2007 Perfekten m...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:12Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch

Mercedes Benz Citan 111 Motor:1.6 cdi Km:180.xxx originalni 7 sedi...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:12Seat Altea 2.0 Tdi uvezeno od Platena carina i davacki

Seat Altea Motor: 2.0 tdi Km:250.xxx so servisna kniska Perfekte...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:12OPEL CORSA 1.3 cdti

Opel Corsa God: 2012 Motor: 1.3 cdti ExoFlex Km:149.xxx so servi...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:12Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Kozen salon Senzor za dozd 5 litri na...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:05OPEL ASTRA 1.6 BENZIN PLIN

Prodavam opel astra 1.6 benzin so vgraden atestiran plinski ured Kola...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:57Vw polo 1.4 cist benzin

Vw polo 1.4 benzin 2001 god Klimatronik cd charcer Elek staklo Regi...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:47Opel Vectra 1.9 cdti Automatik 2006 godina

Opel Vectra Motor 1.9 cdti 110 kw Vo kniska 2006 godina Automatski m...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:25MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:24Honda CR-V 2.0 benzin/plin 4x4 - Moze Zamena

-4x4 Honda CR-V 2.0 benzin/plin a-test, -Registriran cela godina 01.2...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:10SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 PERFEKTNA

SE PRODAVA SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 GODINA EURO 5 STANDARDI VO ODL...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:00VW GOLF 6 2.0 TDI 6+R BRZINI 140KS 2011/2010

VW GOLF 6 2.0 TDI 6+R BRZINI 140KS 2011/2010 VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅...


7.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.999 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:39SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:39BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


22.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:39Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам