Кочани
                   
1109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42Промовирано

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.200 €
Кочани

Автомобили

Вчера 10:00Промовирано

Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

27 мар 23:06Промовирано

Se prodava Kia Carnival

Se prodava, socuvana, vo odlicna sostojba, moze da se vidi vo sekoe v...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:27VW PASSAT B6 2.0 8V 2007 G.

So full oprema vo odlicna sostojba 2.0 TDI 140 KS 8 Ventila.


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.799 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:01Audi A4 1.9 131hp 2002

Se prodava Audi A4 so motor 1.9 tdi, 131hp godina na proizvodstvo 200...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 06:58Se Prodava kola Mazda 2 Sky aktiv

Se prodava Mazda 2 Sky aktiv, mnogu dobro socuvana recisi nova na 550...


14.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:51VW Polo 1.2 TDI Bluemotion

Колата поседува многу фабричка опрема и тоа : - АBS и ESP - Hill as...


5.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:49Land Rover freelander 2 odlicen

Voziloto e vo moja sopstvenost 5 godini 2009 godina Realni 167 000 ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:40BMW 335i Biturbo Cabrio

BMW 335i E93 2007 • 3.0L Bi-Turbo straight 6, 306hp • Automatic tra...


17.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:23Opel corsa 1.0

Na delovi se sto vi treba 070594474


2.111 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:53Opel astra H 1.7 cdti 101ks

Kolata e pali vozi bez denar vlog so ful oprema redovno servisirana ...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:45VW POLO 1.2 12V GERMANIJA STAKLO

🇩🇪NOV UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪 VW POLO 1.2 12v 2007 GODINA PROVERKA K...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:24OPEL CORSA 1.3 CDTI 2009 GOD. ECOFLEX.

KOLATA E NOV UVOZ 1.3 CDTI ECOFLEX MOTOR PERFEKTEN MINIMALNA POTROS...


4.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:22FIAT SCUDO 2.0 MULTIJET SERVISNA KNISKA

PERFEKTNA SOSTOJBA PARKTRONIK KLIMA ELEKTRIKA DVE STRANICNI VRATI...


7.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 18:22LANCIA YPSILON 1.2 BENZIN ODLICNO

NOV UVOZ 2006 GOD PLATENI DAVACKI ODLICNA SOSTOJBA


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:22NISSAN NOTE 1.5 DCI NOV IVOX

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI 2008 GODINA 1.5 DCI


3.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:22VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:22FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Вчера 18:21FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ ITALIJA 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATEN...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:21VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET M...


5.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:21MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***

KOLATA E UVOZ GERMANIJA SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI KUPENA OD ...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:18SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:18SKODA FABIA 1.2 BENZIN UVOZ GERMANIJA

ODLICNA SOSTOJBA FUL OPREMA NOVI GUMI PLATENI DAVACKI 2007 GODINA


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:18Se prodava Fiat Stilo

Se prodava Fiat Stilo 1.9jtd 2001 god Registracija cela god 116...


1.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
Кочани

Автомобили

Вчера 18:10SEAT LEON II 1.6 TDI 105 ECOMOTIVE NAVI BI-XENON GERMANIJA

SEAT LEON II 1.6 TDI 105 STYLE ECOMOTIVE FACELIFT COPA 15.11.2011 ...


8.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:55NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 EURO 5 2011 160 000 KM SERVISNA KNISKA ZA...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:55VW POLO V 1.6 TDI 90 2010 COMFORT LINE GERMANIJA

VW POLO V 1.6 TDI 90 COMFORT LINE BLUE MOTION TECHNOLOGY EURO 5 20...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:55VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2010 266 000 KM SERVISNA ...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:55VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2009 181 000 KM DVA KLUCA...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:55VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT GERMANIJA

VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT EURO 4 2008 190 000 KM UVOZ GERMAN...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:55Volvo v50 1.6 ekstra

Voziloto e uvezena od CH 2019 god, Redovno servisirano so realni kilo...


4.320 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.350 €
Кочани

Автомобили

Вчера 15:26Clio

Автомобил во одлична состојба, без никакви забелешки. Редовно сервиси...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:52Jeep Compass

Редовно сервисиран и одржаван, на реални километри. Направен генерале...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:52BMW E90 FACE LIFT

BMW 318, E90 Face-lift 2.0 motor, 143 konjski sili, EURO 5, manuel...


8.490 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:42PEUGEOT 307 2.0 HDI

PEUGEOT 307 2.0 HDI 79 KW REGISTRIRANO DO 06.2023 SERVISIRANO 4 ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:25VW Touareg 3.0TDI DSG 4x4

VW Touareg 3.0TDI so 239ks bluemotion DSG so 8 brzini 4x4 (ne e na ja...


17.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:01Opel insignia 2.0

✅ABS ✅118kw ✅ESP ✅auto hold ✅elektrika na staklo ✅elektricna ra...


6.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.550 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik

Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik,so pominati 53387 km,prva registra...


5.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.000 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 407 2.0 - 100KW/136HP 2007/2008

Se prodava: Peugeot 407 2007/2008 2.0 - 100kw/136hp REGISTRACIJA d...


3.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00VOLVO XC 60 2.4 D5 215 KS 2013 GOD R-DESIGN MK TABLI !!!

- REGISTRIRAN DO 2024 - KOMPLETNO SERVISIRAN - GOLEM SERVIS P...


16.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:59FORD FOCUS 1.6 TDCI 2009 GOD TITANIUM !!!

- UVEZEN OD ITALIJA - 🇮🇹 - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA ...


4.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:59BMW 320 D 177HP AUTOMATIC FACEFILT

BI-XENON SONCEV KROV NAVI DVOZONSKI KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA KO...


9.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Кочани

Автомобили

Вчера 12:06Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам