Гази Баба
                   
287 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IVECO EUROSTAR -01

Iveco EuroStar 2001 godina Euro 3 avtomatik so retarder. Vo dobra sos...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 22:16Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

Vrsime sekakov prevoz i usluga so avto kran digalka -Pesok -Tampon ...


9 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:41prevoz trasport so kamioni kiper avto digalka kran

sekakov vid na prevos so kamioni kiper avtodigalka kran, prevoz na ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:49Се продава MAN TGL 12.220

Man tgl 12.220 2011 god Nosivost 6500kg Hidraulicna rampa 1.500kg ...


12.490 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Fiat Ducato 2.5td Slep Sluzba

Fiat Ducato 2.5 Turbo atestiran slep,se vozi so C kategorija,nosivost...


7.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 09:28Dellovi za Atego 8 15 8 18

Dellovi za Atego 8 15 I 8 18 motor defrencial prednica Federi br...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 18:02Dellovi za Atego 8 17

Dellovi za atego 8 17 menjac defrencial federi gumi bandazi rezervar...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 18:02Dellovi Za Atego 8 23

Dellovi za Atego 8 23 god 02 Motor 23 so 6 klipa mnogu dobar Menjac...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 18:00Iveco otoyol

Se prodava iveco otoyol 35-9 1994 vo dobra sostojba kamionot ne regis...


3.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 16:56Се продаваат камионски гуми

Се продаваат камионски гуми во добра состојба 215/70/17.5 - 245/70/19...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 15:26Se prodavaat dve predni gumi

Se prodavaat dve predni gumi za kamion 265/70/R19.5 Tell:070 682 56...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 15:26Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 12:44Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 08:25vrsam prevoz so kamion kiper i uslugi so avtodigalka-kran

vrsam prevoz-trasport na pesok sut i sekakov vid na matrijal so kamio...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 08:25MAN DELOVI 153 163 220

DEFERNCIONAL REZERVAR 100 LITRA ALANSER BOS PUMPA FEDERI DELOVI ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 19:39MAN 1 DELOVI

MAN 1 DELOVI MENJAC ZF 160 HLADNJCI FEDERI PREDNI DUPLI DEFERNCIO...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 19:38Se Bara sofer so C i E Kategoria MK

Se Bara sofer so C E Kategoria po detalni info : 078 337 331 Se vozi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 19:20Atego 12 18 god 08 so Kran Fassi

Atego 12 18 god 08 so novi gumi mnogu sacuvan so Kran Fassi 8000 4t k...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 17:35Man TGM 18 250 god 2011

Man TGM 18 250 god 2011 so site novi gumi regisriran so kameri Klima ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 17:35Sprinter 315 god 07

Sprinter 3 15 god 07 so site pllateni davacki do reg so novi gumi dol...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 17:34Olominski Rampi za kamion

Olominski rampi za kamion god 2010 pasirat na site kamioni


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 17:34Atego 18 28

Atego 18 28 god 01 so site 6 novi gumi ima Shper klima rampa so lla...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 17:34Lladilnik Termoking dolg 6.20

Lladilnik Termoking dolg 6.20 shir 2.50 i visok 2.50 raboti i so mot...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 17:34Lladnjaca Carier

Lladnjaca Carier dolga 8m shir.2.50 visok 2.50 Raboti i na Nafta i s...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 17:32MAN TGL 12.180 2007

▪️Цена на камионот: 10000€ + 18% ддв ✔️Тип на возило: Фургон ✔...


10.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 16:33Kran,avtodigalka uslugi so kran ,utovar,istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


50.853.654 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 16:30Atego 12 18 god 08

Atego 12 18 god 08 so site pllateni davacki do reg so novi gumi mnog...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 15:00Utovar Istovar i Transport na Kontejneri Ken Baraki

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 14:55РАСПРОДАЖБА НА НОВИ ГУМИ КИНЕСКИ AUFINE

КИНЕСКИ AUFINE 275/70 R 22.5 295/80R22.5 315/80R22.5 315/70R22.5 ...


222 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 13:24ПРАЗНИЧЕН ПОПУСТ НА ГУМИ 315/80R22.5 200 EVRA

НОВИ КАМИОНСКИ ГУМИ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ 315/80R22.5 260 evra 13R...


260 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 13:23MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 12:23Uslugi so ktan digalka utovar,istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 09:26Kran,uslugi so kran,utovar,istovar i transportni uslugi

Vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 09:26Man tgl 12.180

Godina 2007 Sirina 2.50m Visina 2.50m Nosivost 6tona Vo odlicna s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 09:14CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEH...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 09:14POLOVNI DELOVI ZA MERCEDES

070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 01:40MERCEDES BENZ KAMJONI NA DELOVI

813 814 817 1213 1317 1619 1622 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 01:40ATEGO NA DELOVI 815 2003godina

motor menjac 6 brzini defercial federi gumi bandasi 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 01:40DELOVI ZA VOLVO

Delovi za volvo FH12 420 077902404


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

23 јан 22:46Slep Mercedes sprinter 315cdi

Slep Mercedes sprinter 315cdi,2008god, pocinkovana, platforma, regist...


13.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

23 јан 19:54Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам