279 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES B 200

Мерцедес B200 2.0 Автоматски менувач Шибер Темпомат Кожени сед...


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 08:58Промовирано

MERCEDES B 200

Мерцедес B200 2.0 Автоматски менувач Шибер Темпомат Кожени сед...


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 08:58GOLF 5

Golf5


6.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 08:58Citroen C4 so plinski ured

So oprema informacii na 076387748 Klima raboti Servo Ele...


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Берово

Автомобили

Вчера 21:37Prodavam wv golf odlicen

Moze zamena Full oprema broj 076387748 Dva kluca Klimatronic Ser...


4.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.200 €
Берово

Автомобили

Вчера 21:37Morava 100 l tomos prskalka prskalica

Vo odlicna sostojba moze da se proba,ima crevo 70metra i steka za prs...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44Prikolka brako t 600 tovarna

Prikolkata e t 600 od Po golemite tel 071 713 346


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Берово

Останато

Вчера 20:44Motokultivator imt 506 kultivator freza

Vo odlicna sostojba so rikvec tel 071 713 346


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44Kawasaki 250 4t

Se prodava kawasaki 250 4t 2013 godina.


2.700 €
или предлог цена
Вчера 19:47Delovi za Lada Niva 1.6 1.7

Se prodavaat delovi za lada niva Motor 1.6 Menjaci 4brz 5brz Redu...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:39Golf 2 1.6 disel

Prodavam golf 2 1.6 disel Motor,menjac top


850 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 07:39BMW X3 3.0D

Full oprema, servisirano komplet. Registrirano do April 2023 so zelen...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 јан 17:30Kupuvam golf 1 2 3 disel

Kupuvam golf 1 2 3 disel Sostojba ne e bitna Moze so ili bez dokime...


400 €
или предлог цена
26 јан 13:11Otkup kupuvam 4x4 pajero frontera suzuki kia lada feroza

Kupuvam dzipovi 4x4 So ili bez dokumenti Za delovi ili celi Kon....


1.000 €
или предлог цена
26 јан 13:11Продажба и поправка на мотокултиватори

Вршиме продажба и поправка на мотокултиватори / мута горење/ ДМК 7/ 5...


По Договор
или предлог цена
26 јан 11:58Traktor T40AM

Prodavam Traktor T40AM, prv sopstvenik, kupen nov 1992, so soobrakajn...


2.500 €
или предлог цена
25 јан 21:41Jeep

Dipote e kstra .2.7 mercedes motor .nema mana se funkcionira .gul opr...


85 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

25 јан 17:46Citroen jampi

Kombeto e vo ekstra sostojba servisirano mala potrosuvacka 1.6 turbo ...


55 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

25 јан 17:46Internacional case 856xl

Traktoro e vobekstra sostojba .proveren i spremen za rabota .nema sto...


15 €
или предлог цена
25 јан 17:46Ford Transit

Ford transit trend 2009 _2010 2.2.cdti registriran. Novi gumi. Detale...


9.000 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

24 јан 21:40masey ferguson 2680

traktorot e vo dobra sostojba. 130ks turbo. skoro novi zadni gumi. ...


По Договор
или предлог цена
23 јан 18:24Gumi 385/55/19.5

...


1 €
или предлог цена
Берово

Приколки

23 јан 09:34Land Rover 2.5 td

Land Rover 2.5 td *Pezo motor so atest *Registriran cela god *N...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 јан 09:34IMT 539 De Luxe

*proizveden 1992 god *nov akomulator *odlicni gumi *registriran do...


1 €
или предлог цена
23 јан 09:33Ford mondeo titanium St sport edison zdrava kola

Se prodava americki model na mondeo titanium sport edison so realna k...


4 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 јан 23:08Kawasaki KX 250f

Kawasaki KX 250f 2014 godina. Motorot e vo fabricka sostojba, vozen ...


3.000 €
или предлог цена
22 јан 17:34Michelin 225 50 r17

Se prodavaat 4 gumi michelin 225 50 r 17 070 386 482


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
21 јан 13:42MAZDA 3 1.6HDI 80KW 2013G 6BRZINI *** STAKLO***

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, MAKSIMALNO ZACUVANA ( NOVO VOZILO) SO N...


7.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

21 јан 13:41VW GOLF VII 1.6TDI 77KW/105PS BLUEMOTION ***NOVO***

GOLF 7 1.6TDI 105PS *** NOVO VOZILO*** KOLATA E KAKO NOVA BEZ NIKAKV...


12.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

21 јан 13:41VW GOLF 5 1.9TDI 77KW **** GOAL MODEL***

GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS ( GOAL) KOLATA E UVEZENA OD ITALIA SO PLATE...


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

21 јан 13:41СЕРВО ПУМПА ЗА PEUGEOT 307

Се продава Серво пумпа за Peugeot 307 во исправна состојба. Цена ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 14:46Land rover

Land rover registriran, dizel motor, vo odlicna sostojba. Za povekje...


6.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 јан 19:30Traktor

Delovi za traktor IMT 5170 Goran 071331114


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
19 јан 19:30FAP 1620 so dizalica-kran

Se prodava kamion FAP 1620, so dizalica-kran. Kamionot e vo odlicna s...


8.000 €
или предлог цена
Берово

Камиони

19 јан 19:28Fiat bravo

Za povekje informacii na tel. 070 781 695


4.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 јан 12:47Fiat bravo

Za povekje informacii tel. 070 781 695


4.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 јан 12:43Tomos vakum pumpa navodnuvajne

Tomos vakum moze da se proba i vidi moze i po kargo da se prati tel 0...


6.500 МКД
или предлог цена
Берово

Останато

16 јан 21:51FORD FIESTA 1.4TDCI 51KW -11 (TITANIUM) ***NOVO***

FORD FIESTA 1.4TDCI 51KW/70KS SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA (TITANIUM) ...


4.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

16 јан 09:16Remus za avtomobil

Se prodava Remus. Topp zvuk informacii na telefon 078873173 Prakj...


1 €
или предлог цена
12 јан 17:36Gumi 14.9-28

Gumite se Goodyear Tie se na slikite


1 €
или предлог цена
12 јан 17:36Yamaha yz 250f 2017 100h

servisirano so novi gumi


3.500 €
или предлог цена
10 јан 22:14Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам