391 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


10 €
или предлог цена
Денес 07:40Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


10 €
или предлог цена
Денес 07:40SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Денес 00:16Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:19Se prodava niva vo Ohrid

Se prodava niva vo Ohrid vo mesto vikano Trno na 100 m od fabrikata z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:17Se prodava plac vo Gorica - Ohrid

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Горица, Охрид....


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam placevi vo Velgosti Ohrid

Катастарска парцела 2416 747 метри квадратни Велгошти 40.000 евра...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 12:03Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
Вчера 04:14Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
04 фев 13:43Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
04 фев 12:54Се продава лозје во Охрид

Се продава лозје во Охрид Охрид 4 во близина на Хотелот БЕЛВЕДЕРЕ 120...


100 €
или предлог цена
04 фев 12:06Се продаваат две парцели

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste na vlez ohrid (raspake )star...


80 €
или предлог цена
04 фев 12:05Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
04 фев 10:11Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
04 фев 09:06Plac vo Ohrid

Prodavam plac za gradenje 300m2 so sopstven pristapen pat vo naselba ...


90 €
или предлог цена
04 фев 00:23Продажба на повеќе плацеви и ниви

Се продаваат 8 плацеви/ниви - 2 од плацевите (кп. 2748/5 и кп. 2748/1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
150 €
03 фев 20:30Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
03 фев 19:49Se prodava niva vo ohridsko

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 18:05Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


По Договор
или предлог цена
03 фев 16:13Урбанизирани парцели на само 7мин од центарот на Охрид!

Се продаваат урбанизирани градежни парцели за индивидуални куќи во МЗ...


1 €
или предлог цена
03 фев 14:58Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
03 фев 13:54PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
03 фев 12:16Se prodava plac vo Vidobista

Se prodava plac vo Vidobista. 656m2 so markica za gradanje p+2(98m2...


По Договор
или предлог цена
03 фев 09:52Se prodava mesto so markica za gradba na atraktivna lokacija

Se prodava mesto 12,5X8,5 so vgradena markica(komplet dokumentacija) ...


По Договор
или предлог цена
03 фев 09:36Plac se izdava

Se izdava plac na atraktivna lokacija Podmolje sproti hotel Ambasador...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 09:04Plac vo Ohrid(nasproti pekara gabres)

Se prodava plac 500m2 vo Ohrid Nasproti pekara gabres Kontakt tel 075...


45.000 €
или предлог цена
02 фев 23:48Plac vo Ohrid(nasproti aerodromot)

Se prodava gradezno zemjiste 1500m2 Placot e so struja, voda, cist im...


50 €
или предлог цена
02 фев 23:44plac sproti kosna bolnica

Se prodava plac so povrsina 3878m2 sproti vlezot na kosna bolnica Sve...


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:32ИМПЕРИЈА – Плац со маркица

Се продава плац со вкупна површина 1609м² со две маркици за градба од...


100 €
или предлог цена
02 фев 23:04Се продава плац, градежно земјиште, во село Љубаниште

Plac vo selo Ljubanista, GRADEZNO zemjiste. Placot se naoga na patot ...


25.000 €
или предлог цена
02 фев 18:32PLAC VO VELGOSTI 550M2

Plac vo velgosti 550m2 kaj crkvata sv nedela so sopstven pat cena 35e...


35 €
или предлог цена
02 фев 17:32Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
02 фев 17:02Eneleja # Lokacija vo Elesec

Se prodava urbaniziran plac, so odobrenie za gradba i plateni komunal...


139.000 €
или предлог цена
02 фев 13:22ИМПЕРИЈА – Плац во Елешец

Се прдоава плац со површина 1250м² со 2 марици за градба (10х15) и ви...


98 €
или предлог цена
01 фев 22:20ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
01 фев 21:29PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


73.000 €
или предлог цена
01 фев 21:27ЧОЈС-Niva so Cresi vo Kosel

Se prodava niva vo S.Kosel so vk povrsina od okolu 12400m2 i legalizi...


10 €
или предлог цена
01 фев 19:07Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


29.000 €
или предлог цена
01 фев 14:29Se prodava odlicen plac

Gorica so pogled na ezero i grad na 5 min od centar. Na samo 100m od ...


1 €
или предлог цена
01 фев 06:59Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од цент...


40 €
или предлог цена
01 фев 05:47Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам