Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baza Shure AD4D so dva mikrofoni

Bazata e komplet so dva mikrofoni vo kuferce najnov model na Shure AD...


1 €
или предлог цена
02 јун 15:29



GITARSKI POJAČALA i STALKI

Gitarski pojačala i stalki od poznati firmi


31 мај 09:00



Stalka za klavijatura nova

Stalkata e nova so odličen kvalitet


1.800 МКД
или предлог цена
19 мај 02:35



Stalki za zvučnici novi neodpakuvani

Stalkite se metalni,so nosivost do 50kg,odličen kvalitet


5.500 МКД
или предлог цена
19 мај 02:28



Stampana plocka za pojacalo od 1000W

Stampana plocka za pojacalo od 1000W.So nea sleduva i elektricna sema...


15 мај 18:34



EI POJACALO WS 350

Pojacaloto e kompletno ispravno,ima prekrasen ton.Zameneti se potenci...


15 мај 18:34



TOROIDEN TRANSFORMATOR ZA POJACALO 1500VA

Toroiden transformator za pojacalo so snaga od 1500VA vlez 220v sekun...


15 мај 18:34



ELEKTROLITSKI KONDENZATORI ZA POJACALO

Elektrolitski kondenzatori 8 parcina po 10000uf/80/92v.komplet isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
15 мај 18:34



STEREO VU METAR

Stereo VU metar.kompletno ispraven.


15 мај 18:33



servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 18:33



SHARP POJACALO

Sharp pojacalo i ekvilajzer Philips Za poveke info javete se: 07830...


04 мај 20:53



STALAK ZA MIKROFON

Stalak za mikrofon potpolno nov pakovan bez držač cena 20€. + držači ...


20 €
или предлог цена
29 апр 08:46



TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 30kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
21 апр 13:23



Dalečinsko za instrument

Dalečinsko za instrument Harley Benton kupeno od Thomann... novo 130€


120 €
или предлог цена
06 апр 13:53



Otkupuvam mikrofoni

Otkupuvam stari mikrofoni


1 €
или предлог цена
19 мар 18:08



MIKROFONI ZA HARMONIKA

So dve glavi BETA58


100 €
или предлог цена
10 мар 08:35



Behringer B-2 Pro кондензаторски микрофон

Во сочувана состојба ретко користен во домашни услови.


5.000 МКД
или предлог цена
09 мар 14:48



Aktivni basovi dB TECHNOLOGIES Sub15D

Sostojba kako novi so futroli info na +38970551651 Mile


1 €
или предлог цена
17 фев 17:55



Masina za nizok cad

Se prodavaat masini za nizok cad rabotat so suv mraz.


31 јан 09:07



Dynacord mikseta

Se prodava mikseta Dynacord-3ka mala 2000w 10 kanalna Poveke info na...


2.000 €
или предлог цена
08 окт 15:13



HSR

Pojacalo so radio HSR ei НИШ


01 авг 07:17



Se prodava

Profesionalna americka mikseta sound tech 2 x 500 vati


500 €
или предлог цена
28 јул 11:07



Tjuner tuner stimer za gitara bas violina штимер

Штимер тјунер, со LED дисплеј, за гитара (електрична, акустична, бас)...


490 МКД
или предлог цена
25 јул 14:59



Продавам гитарско појачало марка ЧАЈАВЕЦ ГА-50

Продавам гитарско појачало марка ЧАЈАВЕЦ ГА-50 комбо, 50W so вграден ...


01 фев 11:26



Stalaci za Zvucnici i Mikrofoni

1. Stalak so Makara - 2.800 2. Stalak (Standard) - 2.300 3. Mikrofons...


1.700 МКД
или предлог цена
29 дек 09:40



Pioneer VSX - 908RDS (Pojacalo)

Vo odlicna sostojba maksimalno zacuvano so ne go sleduva i originalen...


30 ное 10:13



Stalki za zvucnici (Lord Audio)

LORD AUDIO Сталки за Звучници Висина: 60cm Простор за звучник: 20cmX2...


4.500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:44



Se prodava profesionalen vokalizer

Odlicno socuvan vokalizer Tc Helicon one touch. Vokalizerot e skoro n...


280 €
или предлог цена
22 ное 11:51



RCA, 6.35 Mono/Stereo Jack, Speakon, XLR

RCA (model 1) - 50den RCA (model 2) - 300den 6.35 (mono) - 150den 6.3...


130 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:02



Tasker XLR Mini Jack (male/female) Kanoni

- Tasker 3PIN XLR Mini Jack (male/female) - 4 PIN XLR Mini Jack (mal...


250 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:35



Horni RCF & Dynacord

Dynacord - 900 ден RCF (mala) - 800 ден RCF (golema) - 1200 ден LORD...


800 МКД
или предлог цена
29 авг 15:15



Behringer EuroLive s1800 S Subwoofer 700W

Se Prodava orginalni germanski bass binovi so snaga od 700W-par Ganc ...


300 €
или предлог цена
30 апр 04:15



NEUTRIK NP2X (MONO) Конектор

LORD AUDIO


300 МКД
или предлог цена
28 фев 20:40



ЕЛЕКТРОНСКИ ШТИМЕР

Како за почетници така и за професионалци... Поконкретно за што се р...


500 МКД
или предлог цена
03 фев 19:28



Mikrofon AKGD310

Se prodava mikrofono imam ii drugii rab. Za poveke info na 076 804 414


5.000 МКД
или предлог цена
07 окт 11:38



Mrezi za Zvucnici i Platno

600x700 (Krugovi) - 1.100 ден 600x600 (Kocki) - 900 ден 523 X 744 (Ko...


900 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:45



ZVUCNICI Biema 300w 15ki so SKRETNICA

Se prodavaat 2 zvucnici BIEMAPVB 300w sinus 8Ohms realna cista 300wat...


16.000 МКД
или предлог цена
30 јул 10:30



Vlezni Paneli (Влезни Панели)

Цените се наведени на сликите. LORD AUDIO PRILEP https://www.faceboo...


200 МКД
или предлог цена
26 јул 11:28



Visokokvaliteten Kabel Za Zvucnici 2 X 2.55mm

- Silikonska Obvivka - 2 X 2.55mm Цена: 1 метар = 80 денари https:/...


80 МКД
или предлог цена
26 јул 11:27



DYNACORD FORYM LINE

SE PRODAVAAT DYNACORD FORYMI FX12 800 E DYNACORD DUPLA 15 INC SUBWU...


1.950 €
или предлог цена
22 мај 23:27



Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам