Ѓорче Петров
                   
1036 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов павилјон за двор

Се продава нов неотпакуван павилјон (тенда) купен од Jysk по цена од ...


17.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Останато

20 дек 11:09Промовирано

KAMERI VIDEO NADZOR ALARM SISTEMI VIDEOFONI DAHUA

Prodazba i montaza na kameri , alarm sistemi , videofono po ekstra c...


279 €
или предлог цена
26 мар 23:44Промовирано

Drveni vrati so kasi

Se prodavaat 3 drveni vrati so dimenzii 2.00 x 0,90 i 2 drveni vrati ...


По Договор
или предлог цена
21 мар 20:54Промовирано

GRADINAR

GRADINAR SECENJE DRVA SO MOTORNA PILA I RACNA PILA SECENJE GRANKI KRO...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 00:20GRADINAR

GRADINAR SECENJE DRVA SO MOTORNA PILA I RACNA PILA SECENJE GRANKI KRO...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Останато

Денес 00:20Baram sporet na drva Alfa plam90

Kupuvam alfa plam 90 koj ima za prodavanje neka mi se javi i neka mi ...


200 €
или предлог цена
Вчера 22:54Garnitura za dnevna

Prodavam garnitura 2+1+1 site se na puštanje, foteljata e 90x200 a dv...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 20:13AGOLNA POLICA ZA VO KUPATILO

Lesno montiracki ORGANIZER ZA WC SOLJA i Masina za perenje Nova


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

Вчера 19:53СИТЕ ВИДОВИ СОЛАРНИ СИСТЕМИ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ -ПАНЕЛИ ИНВЕРТЕРИ

Site modeli na solarni sistemi inverteri посветла од било кога м...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:51Dusek

Се продава душек за детско креветче ортопедски германски со летна и з...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Душеци

Вчера 17:36Одржавање на дворови

Се за вашата градина ➡️Косење на трева( висока и ниска) ➡️Шишање н...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 15:49Metalni garazni vrati

Se prodava metalna garazna vrata komplet so mehanizmite visina 218...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Вчера 15:18ROLETNI BRADERS KOMPANI

vrsime montaza na sekakov vid na roletni: plasticni aluminiumski,veni...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 14:46ROLETNI BRADERS KOMPANI

montaza na sekakov vid na roletni plasticni,aluminiumski,venecijaner,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 14:46Prodavam staro kjumbe - ne e vo funkciia

Prodavam staro kjumbe ne e vo funkcija. Pogodno za subvencii. Info...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:29  НОВ ОГЛАС

Се продаваат маса,4 столици и 2 лустери

Се продаваат маса,4 столици и 2 лустери


320 €
или предлог цена
Вчера 13:00KLIMA GREE 3,5 ( evtino )

Se prodava KLIMA GREE 3,5 split sistem ne e inverter evtino 3 godini...


9.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 12:50Нова Тв Комода-Надкасна, (долга 1 метар)

- Долга 1 метар ,висока 47 цм . длабока 30 цм . -изработена од 25 mm...


3.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 12:49Нова маса ( медијапан БЕЛ висок сјај )

- масата е нова , димензии 70 x 70 cm . - од медијапан Бел висок сј...


4.400 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 12:49Буре,Германско, 200 литри (стандард). 1500 денари за едно

- Бурето е одлично , без мириси , чисто од внатре итн. - Од Германс...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

Вчера 12:49PVC LAJSNA za VINFLEKS POD .

-Se prodava pvc lenta-LAJSNA za vinfleks pod. -lajsnata e nekoristen...


40 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

Вчера 12:49RACNO TKAENI CERGI

SE PRODAVAAT CERGITE: racno tkaeni na razboj, 40-tite godini .UNIKATI...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 12:49Експрес лонец неупотребуван

-лонецот е купен за сопствена употреба и не е употребен, (се гледа од...


2.700 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 МКД
Вчера 12:49Komoda

Malce koristeno


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 12:23  НОВ ОГЛАС

Troset

Mnogu malce koristen


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 12:00  НОВ ОГЛАС

Jambolii

Glanc novi nedopreni jambolii. Tkaeni profesionalno domasno.


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

Вчера 11:45Stolici

Prodavam 2 stolici kako novi...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 11:34Detski biroa

Se prodavaat novi, nekoristeni dve detski biroa: - temno sivo 4000 d...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

Вчера 11:03IZRABOTKA PVC STOLARIJA 071 242 257

Izrabotka na PVC Stolarija Vrati Prozorci Roletni. Rabotime po s...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:20Дрвени врати без каса

Една влезна дрвена врата со кваки, и три дрвени собни врати без кваки


15 €
или предлог цена
Вчера 10:06Кујнски бојлер 10 литри

Продавам бојлерче за во кујна од 10 литри. Бојлерчето е целосно испр...


25 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 10:06SE PRODAVA DETSKI LUSTER

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 09:55SOLAR SYSTEM OSVETLUVACKI SOLARNI SISTEMI

посветла од било кога мулти-функционален систем мини соларни дома ос...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:45SOLAREN LED REFLEKTOR SO SENZOR

🌞🔥Лед ламба со СЕНЗОР на движење која се полни со помош на сончева ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:45BORMASINA STRAFILICA NA BATERII 12v WELLBORN original

Novi vo kutija Bateriska strafilica bormasina 2 baterii 18 v Pol...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 09:44INVERTER /INVENTOR -12V na 220V 1000W/1500W/2000W/2500/3000W

Invertorite se NOVI, (gi imam so moknost od 500w 1000w 1500w 2000w 3...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 09:42Zamrznuvac frizider Obodin

Frizider zamrznuvac 310 litra obodin, ispraven ladi top nema istekuva...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 09:31Prodavam regal povolno

Regal sirina 2.7, visina 2.25 socuvan. Cena po dogovor Kontakt 070 36...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:31PLINSKI BOCI KUPUVAM

Samo od Makpetrol Inf 077 560 008


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:18Delovi zaWA 50050 GORENJE

Slika 1 - 500den. Slika 2 - 300den. Slika 3 - 300den.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:09STRAFILICA PARKSIDE PERFORMANS

Nova so kuferce motor bez cetkici PARKSIDE PERFORMANS PARKSIDE PER...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 08:28Trimer za treva

IKRA MOGATEC BREND MADE IN GERMANY Kompletno ispraven odlicna sost...


899 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Вчера 08:25Pracosmukalka Ultra Gros komerc 1900w

Pravosmuklakata.e so trajna vreka Brend Ultra na Gros Komerc komple...


799 МКД
или предлог цена
Вчера 08:25Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам