Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rotaciono ogledalo so polici

Rotaciono ogledalo so 5 polici otpozadi super praktichno za vo kupati...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Огледало

07 јун 14:45ПРОДАВАМ ТУШ КАБИНА КОРИСТЕНА ИСПРАВНА

ПРОДАВАМ ТУШ КАБИНА КОРИСТЕНА ИСПРАВНА. ДИМЕНЗИИ 90 X 90 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

06 јун 11:01ORGANIZER ZA WC SOLJA---ORGANIZERI ZA NAD MASINA

ORGANIZERI ZA VO KUPATILO ORGANIZER ZA WC SOLJA ORGANIZERI ZA N...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

06 јун 10:10Bojler Deligrad 80L.

Prodavam bojler Deligrad 80L.


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

05 јун 14:58PRODAVAM OGLEDALO ZA VO KUPATILO

Ogledalo kvaliteno od medijapan so dve fasonki i steker za struja so...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Огледало

02 јун 17:46ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА

ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА ПРЕД ЛЕПЕЊЕ И МОН...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 јун 17:30PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 јун 10:24Solja i kazance

Malce koristeni


1.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

01 јун 17:49AGOLNA POLICA ZA VO KUPATILO

Lesno montiracki ORGANIZER ZA WC SOLJA i Masina za perenje Nova


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

01 јун 09:54Mijalnik ( Мијалник )

Се продава мијалник со чизма.


1.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

30 мај 12:20Haus majstor - хаус мајстор

Popravka montaza i odrzuvanje na vodovod i sanitarija vo kupatilata i...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

29 мај 15:56Unitas cesma

Prodavam dzidna Unitas cesma, samo za ladna voda, koristena i vo dobr...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Чешми

22 мај 15:48Cistenje i servisiranje na soncevi, solarni, soncev sistem

Vrshime cistenje na soncevi kolektori od bigor i otklonuvanje na defe...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 мар 20:30Mijalnik za wc

Komplet so ormar


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

29 мар 21:59Mijalnik za vo wc komplet so ormar

Malku koristeno 55cm


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

27 мар 11:21Plockar za Kuini Kupatili, Hodnici, i drugo..

Rabotime evtino, sigurno i kvalitetno Javetese ako imate potreba za ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 мар 23:05Сушара за алишта

Нова не отворена. Доставата се плаќа 140 денари


990 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 фев 14:07POSTOLJE ZA MIJALNIK

Se prodava postolje za mijalnik, metalna konstrukcija so plotni odozg...


1.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

02 јан 23:12Bojler Ariston

Se prodava Bojler Ariston, koj e oblozen so inox odvantre i ne faka k...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

26 ное 11:34plafoni od plasticna lamperija ramna obicna i pvc panel

izrabotka na plafoni od plastika i zidni pvc oblogi


1.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 ное 10:32Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel i dr.

Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel vo mat i sjaj bela...


1.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 ное 10:32Акрилна када

Добро сочувана акрилна када со демонтажна маска и ногарки. Димензии 7...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

19 јул 18:18Mijalnik

Se prodava mijalnik so cizma.


1.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

16 јун 11:54Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc

Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel vo mat i sjaj bela...


1.600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

05 окт 13:36Mijalnik so cizma novo!

Se prodava nov, neupotreben mijalnik za kupatilo so cizma.


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

23 сеп 08:39Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc

Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel vo mat i sjaj bela...


1.400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 јун 08:47Туш кабина

Се продава половна туш кабина користена 1 година цена по договор 070...


10.000.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 фев 13:49RENOVIRANJE KUPATILA--VODOVOD PLOCKI SANITARIJA

KONPLET RENOVIRANJE RUSENJE I MONTIRANJE NOVI PLOCKI VODOVOD SANITARI...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 јан 16:16Нови керамички туш кади

Се продаваат нови керамички туш кади (за туш кабини) по поволна цена....


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

12 мај 08:35Мијалник (лабаво) за во бања

Димензии: 50х41 цм Боја: Бела


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

27 мар 21:06Tus kabina

Prodavam koristena tus kabina cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

12 авг 11:24boljer

Se prodava poloven boljer za vo kupatilo MIK EZV 80,2 so nov grejac


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

03 јул 12:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам