Крива Паланка
                           
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Izdavam objekt od 200 kvadrata pogoden za restoran, hotel odmaraliste...


400 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Вчера 22:34СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ЗА ВИКЕНДИЦА

Се продава плац во село Добровница погоден за викендица 610 квадрати


1.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 22:34Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба...


29.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 18:46SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


700 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Вчера 18:46Plac vo Kriva Palanka

Се продават два плаца за градба на куќа или пак целосно може од 1500...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 13:18Se prodava niva vo kr.palanka/krklja

Se prodava parcela/niva so 3100m2 so katastarsak parcela broj 4682,vo...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 11:13Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

02 фев 17:32Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


33.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 фев 12:05Се продава куќа

Продавам куќа од 130м2. Куќата е целосно реновирана и средена и ведна...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

02 фев 00:17Недвижен имот во село Луке, Крива Паланка

Продавам имот од околу 31000 метри квадратни во Букова и Борова шума,...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 фев 21:07Недвижен имот во село Луке - Крива Паланка

Продавам имот со површина од околу 30.000 метри квадратни и се состои...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

01 фев 21:07SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA - NOVO GRADBA SO DELOVEN ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

01 фев 19:53Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima prikluceno struja,voda,i p...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 фев 14:54Се продава плац во зона ll Кр. Паланка

Плацот е со 150м2, со помошен објект 25м2, со можност за доофо...


99 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

31 јан 19:16Se prodava kuka

Se prodava stara kuka vo centar karsi parkot kade zavod za vrabotuvan...


50 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

31 јан 19:15se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje na atraktivna lokacij...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

30 јан 17:14se prodava kukja

Se prodava kuka na atraktivna lokacija na zaobikolniot magistralen p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

30 јан 17:14Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 јан 10:38Imot vo s.Borovo Kr.Palanka

Prodavam imot vo selo Borovo od 20 000 m2 ..Livada suma niva i trnja....


8.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 јан 12:42Куќа со двор и бавча

Легален објект со 124m^2 станбен простор - самостојно и 29m^2 помошни...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

25 јан 11:03Se prodava KUĆA-karabina, strog centar ul. B.Trajkovski-2

Se prodava kuća karabina 220kv. stambena površina, ( podrum, prizemje...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

21 јан 19:13GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 јан 12:45KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 јан 12:45PRODAVAM DRVO NA KOREN " JASEN"

"JASEN" DRVO NA KOREN 3 ( TRI ) STEBLA - EDNO DRVO OBOKOLKA KAJ KOR...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

15 јан 08:35parcela za FOTOVOLTAICNA centrala

Prodavam parcela vo naselba Gramaga,pozadi benzinska Makoil, pogodna ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

13 јан 19:07Плацеви за градење

Се продава плац на атрактивна локација во урбанизирано централно град...


12.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

12 јан 22:53Niva do samiot pat pred benzinska Krater

Se prodava Niva do samiot pat pomegu Krter i Ljubinci Ranoovce so ci...


11.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

12 јан 14:46Se prodava niva

Nivata se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo ima struja voda ved...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 јан 14:46Kupuvam NIVA

Kupuvan niva Kriva Palanka moze do Rankovci, Po moznos da e do glavni...


1.111 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 јан 10:19PLAC SO MALA KUKJA

Se prodava mesto od 570m2 vo naselba Belevo - mala kukjarka (20m2) le...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

10 јан 13:47BARAKA/KIOSK

BARAKA KIOSK SREDENA SO PODNA IZOLACIJA I LAMINAT 8MM ISFARBANA OD...


700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Бараки, киосци, трафики

10 јан 10:28KEN BARAKA 3 TONA RENOVIRANA KOMPLET

SE PRODAVA KEN BARAKA RENOVIRANA KOMPLETNO DOLEN DEL SO DVA SLOJA NA ...


2.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Бараки, киосци, трафики

10 јан 10:21Prodavam kuka

Se prodava kuka od 3 sprata so garaza od koj prizemjeto e Deloven pro...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

05 јан 13:00GRADEZNO ZEMLJISTE, PARCELI vo n.GRAMAGA

Prodavam gradezno neizgradeno , urbanizirano zemjiste - parceli za ma...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 јан 09:24Se prodava mesto za vikendica

Se prodava mesto za vikendicata trnovo kriva palanka se naogja na 3 k...


11 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 дек 19:06Se izdava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bol...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

21 дек 23:12Se PRODAVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk

Se prodava plac vo s.konopnica do magistralniot pat so gradski vodovo...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 дек 11:49Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka

Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka, so golemina od 10800 m2. ...


27.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

14 дек 21:58Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 ное 00:10Urbanizirano gradezno zemjiste

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Baglak, Kriva Palanka. K...


6 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 ное 16:57Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам