Крива Паланка
                           
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба...


29.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

27 јан 13:40Се продава куќа

Продавам куќа од 130м2. Куќата е целосно реновирана и средена и ведна...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

26 јан 21:34СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ЗА ВИКЕНДИЦА

Се продава плац во село Добровница погоден за викендица 610 квадрати


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

26 јан 21:33SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA - NOVO GRADBA SO DELOVEN ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

25 јан 13:52Se prodava KUĆA-karabina, strog centar ul. B.Trajkovski-2

Se prodava kuća karabina 220kv. stambena površina, ( podrum, prizemje...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

21 јан 19:13se prodava kukja

Se prodava kuka na atraktivna lokacija na zaobikolniot magistralen p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

13 јан 17:17se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje na atraktivna lokacij...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

13 јан 17:17Prodavam kuka

Se prodava kuka od 3 sprata so garaza od koj prizemjeto e Deloven pro...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

05 јан 13:00Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

22 ное 02:33Se prodava kukja so dvor

Se prodava kukja so dvor na ul.ratko monev vo centerot na gradot z...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

25 окт 11:52Продавам куќа во Крива Паланка

Куќата се наоѓа во населба Мартиница над Житни,над централното градск...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

05 окт 07:47Se prodava kuka

Se prodava stara kuka vo centar karsi parkot kade zavod za vrabotuvan...


50 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

04 окт 00:12Imot

Prodavam stara kukja na dva sprata pristapen pat struja 1/1 cista dok...


1.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

30 сеп 11:55КУПУВАМ Куќа/Стан К. Паланка

Понудете куќа или стан во Крива Паланка, градско подрачје, за контакт...


30.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

17 авг 15:53Se prodava vikendica vo s Luke

Se prodava vikendica vo s Luke kr.palanka.inf.na tel.078203622


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

09 авг 12:09Se prodava kukja

Prodavam kukja od 130 kvadrati kikjata e celoesno renovirana i sreden...


60.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

27 јун 13:00КУЌА/KUKA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje, pozadi policiska stani...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

23 мај 08:27Iznajmuvam vila na kalin kamen-palanka

Vilata e na prekrasno mesto na 1500 m nadm visina vo borova suma pod ...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

28 мар 06:33Купувам Стан или Куќа (нова градба )

Купувам стан или Куќа нова градба , по можност над 80м2, ве молам пре...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

14 фев 19:23Vikend Kuka se prodava

Se prodava vikend kuka Pred vlez na kriva palanka Nova gradba 201...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

07 дек 14:44Вила во Крива Паланка

Се продава вила со базен и овоштарник во близина на Крива Паланка.Кон...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

12 авг 08:10Stan

Se bara stan za iznajmuvanje na mlad bracen par Povekje info 0792686...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

23 апр 15:27PRODAVAM KUKJA VO KRIVA PALANKA

PRODAVAM KUKA VO KRIVA PALANKA NA DVA SPRATA SO DVOR..podrum..letniko...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

20 авг 13:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам