Битола
                           
728 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Викенд куќа во с. Трново

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ВИКЕНД КУЌИ, ЛОЦИРАНИ ВО ПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО ТРНОВО, ...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мај 22:58Промовирано

Vikend Kuka s.Smilevo

Vednas vseliva namestena Kuka zdrava svonete samo na ovoj tel07847925...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 21:17Se prodava celosno renovirana kuka

Kuka vo naselba bukovski livadi vo neposredna blizina na avto servis ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:14Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:45Prodavam kuka vo Bitola

Prodavam kuka stara 5 godini so povrsina od: prizemje 60m2 razraboten...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:29KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


72.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:20К2260, ЈЕНИ МААЛЕ, КУЌА, ПОМОШНИ ОБЈЕКТИ, ДВОР, ГАРАЖА

К2260, ЈЕНИ МААЛЕ, ЗА 41.000 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА КУЌА, 2 КАТА ПО 50М2, +...


41.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:43  НОВ ОГЛАС

К2259, ЦЕНТАР, КУЌА 125М2, ДЕЛ.ОБЈЕКТ 35, ДВОР 200М2

ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА КУЌА СО 2 ПЛОЧИ И МОЖНОСТ ЗА НАДГРАДБА, ПОВРШИНА О...


130.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:17  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа во Битола

Се продава куќа во близина на ОУ. Тодор Ангелевски - Битола, населба ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:03SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:01SE IZDAVA/PRODAVA SPRAT OD KUKA VO NAJSTROG CENTAR

SPRAT OD KUKA VO NAJUBAVIOT DEL OD CENTAROT SO SOPSTVEN VLEZ OD ULICA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:41Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:08Продавам кука КРКЛИНО

Продавам кука с КРКЛИНО 70м2 + една просторија 69м2+друга просторија ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:52SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА ХОТЕЛ БИТОЛА

СЕ ПОДАВА КУЌА ЛОЦИРАНА ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ХОТЕЛ БИТОЛА,КУЌАТА ...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:47  НОВ ОГЛАС

Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


30.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:34SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja renovirana namestena Extra sostojba BROJ ZA KON...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:51Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:43Спрат од Куќа во строгиот центар на градот

Се изнајмува горниот спрат на ул.Јорго Османо од спротива на задниот ...


8 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:11Спрат од куќа во Брусничка Населба

1 спрат од куќа 98м2 внатрешна површина, две соби, ходник, купатило,т...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:11NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:00Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:06продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1 ) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклу...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:15Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


60 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:10Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:26Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:22Kukja vo strog centar

Se prodava individualna stambena zgrada so kvadratura 3×65 m2 +moznos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:26Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:12Купувам куќа или градежен плац во Кравари

--- КУПУВАМ куќа во Кравари, не лепенка и не на главен пат со поголем...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:44спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


14.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:32СЕ ПРОДАВААТ 2 КУЌИ ВО СЕЛО ПОД ПЕЛИСТЕР

ПОД ПЕЛИСТЕР, СЕ ПРОДАВААТ, ДВЕ КУЌИ ВО ЕДЕН ДВОР, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 616...


67.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
76.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:26К2253, ЦЕНТАР СТАРА КУЌА СО ДВОР, СЕ 435М2

К2253, НАЈЦЕНТАР, СТАРА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ 56М2 И КАТ 67М...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:25Се продава куќа во Битола

Продавам куќа на ул. МАРА ЈОСИФОВА бр. 14 приземје 57 м2 спрат 67 м2 ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:19АТ ПАЗАР, СЕ ИЗДАВА ГОРЕН КАТ, СО ТЕРАСА И ДВОР

АТ ПАЗАР, СЕ ИЗДАВА ЗА 450 ЕВРА МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА (СО ВКЛУЧЕНИ ТРОШОЦ...


450 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:03Куќа во центар

Куќата се наоѓа во центар, под камен мост, има чист имотен лист, по д...


69.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:31Се продава куќа

Се продава куќа повеќе информации на тел. ***...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:21Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:49Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:45Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:18СЕ ПРОДАВА СТАРА ГРАДСКА КУЌА ДО СААТ КУЛАТА

СЕ ПРОДАВА СТАРА ГРАДСКА КУЌА ЛОЦИРАНА ВО СТРОГ ЦЕНТАР, ДО СААТ КУЛАТ...


200.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:37Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам