Скопје Центар
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM TOCAK SDB CYCLE CAPRICORN 21 SPEED FULL SHIMANO 26'

PRODAVAM NOV VELOSIPED SDB CYCLE CAPRICORN MOUNTAIN BIKE STEEL FORK P...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:00PRODAVAM VELOSIPED CROSSWAVE S1000 ALUMINIUM 6061 SHIMANO 26

PR0DAVAM VELOSIPED C R O S S WAVE S 1000 MTB 6061 HEAT TREATED DOUBLE...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:00NOVI KVALITETNI RANCI

Novi sportski ranci vo nekolku boi, od 22 do 32 litri cena 800 den, s...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:55CAPRIOLO LEVEL 9.3 NOVI VELOSIPEDI !!!

Se prodavaat novi Capriolo Level 9.3 So 2 godini garancija, 29 Guma ...


490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:45Cube Reaction GTC SL

Cube Reaction GTC SL, odlicno zacuvan,tezok 10kg, bez dodatni vlozuva...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:10Velosiped/Tocak

Velodiped/Tocak nov ne koristen so pismena garancija


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:01MTB Cube Aim 29er ram M 17 inch. On Sale

Se prodava MTB Cube Aim 29er ram M 17 inch. so acera i altus prenos, ...


360 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 06:06  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM VELOSIPED "HACKER " SO MEHANIZAM SHIMANO

Se prodava velosiped marka Hacker hood,kupen pred 3 god od prodavnica...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:56Cube Reaction Hybrid Race 625 Electric Bike 2021 г.

Продавам велосипед Cube Reaction Hybrid Race 625 Electric Mountain B...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:00Cube Acid 29

Se prodava Cube Acid 2014 donesen e od svajcaria servisiran Oprena ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:07Prodavam tocak MAX Hoonigan

Prodavam tocak max hoonigan


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:42Hitno Evtino kvaliteten velosiped od Germanija

Хитно Евтино, поради селидба, квалитетен велосипед ( Shadou Logan 720...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:07DETSKI VELOSIPED PLASMA BOOSTER 24"

Prodavam detski velosiped PLASMA BOOSTER 24". Velosipedot e mnogu ma...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:45PRODAVAM VELOSIPED SCOTT ADVENTURE FULL SHIMANO SISTEM 26''

PRODAVAM VELOSIPED S C O T T ADVENTURE PURGATORY PERFORMANCE INOVATIO...


15.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
18.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 фев 12:00Giant STP, MTB Street/Park

Ramka Giant STP (Jeff Lenosky) Amortizer Rock Shox Argyle Prenos Ra...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 фев 11:22Velosiped

Donesen e od germanija ispraven .


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 фев 10:53Tocaci povolno

Polovni tocaci. Popust ako se zemat dva ili poveke tocaci.


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 фев 10:52velosiped canonndale quick 4 2020

Canonndale quick 4 od 2020, 3x9 brzini, bez ostetuvanja. Golemina M z...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 08:49Novvv Bianchi Kuma

Se prodava Bianchi kuma, bez grepka Velicina L/XL Full shimano deore...


580 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:33Se prodava Merida matts 20

Se prodava Merida matts 20, kupen nov vo bike market, vo extra sostoj...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:33Se prodava GIANT Ravel kako nov!!!

Velicina L 29 trkala Full shimano ALIVIO Hidraulika disc kocnici Kak...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:32City -trekkung bike BULLS

Se prodava city-trekking bike BULLS, KAKO NOV!!! M/L velicina 3x7...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:32FOCUS

Alu ram M velicina 3x7 brzini Shimano acera Pogon SUNTOUR Amortizer S...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:32velosiped ubav

prodavam velosiped vo odlicna sostojba , aluminiumski ram


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 21:05VELOSIPEDI OPREMA

PEDALI RFR CUBE PREMIUM QUALITY . . . PEDALI ZA SITE VIDOVI NA VE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 19:50Se prodava malku vozen velosiped SCOTT

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 17:02FRANCUSKI "HAND MADE" SPORTSKI VELOSIPED

АЛУМИНИУМСКИ СО ТЕЖИНА ОД САМО 8 КГ. СО ПРЕНОС "SHIMANO 105" И КОЧНИЦ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 16:12MS ENERGY ELECTRON E1

Potpolno nov,neupotrebuvan


47.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
50.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 14:57KACIGA ZA VELOSIPEDISTI

NOVI KACIGI ZA VELOSIPED GOLEMINA OD 52 DO 62cm Tel 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:06CANYON 26

Koristen planinski tocak CANYON golemina 26 inci tel 075 248 405


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:05INTERBIKE MOLNA

INTERBIKE MOLNA velosiped kako nov so originalna fabricka oprema Shim...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:05CENTURION ROAD BIKE

CENTURION ROAD BIKE VO ODLICNA SOSTOJBA tel 075 248 405


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:05FIXIE SINGLE SPEED

KORISTEN ORIGINALEN SO KVALITETNI DELOVI tel 075 248 405


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04RAMKA ZA ROAD BIKE

Aluminiumska ramka za road bike dimenzija 57-58 tel 075 248 405


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04VOLAN ZA VELOSIPED

NOV VOLAN ZA VELOSIPED 700 MM CENA 700 DEN. 800 MM CENA 800 DEN. ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04KACIGA ZA VELOSIPED

NOVU KACIGI ZA VELOSIPED GOLEMINA OD 52 DO 62cm tel 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04MONGOOSE TYAX COMP

VO ODLICNA SOSTOJBA tel 075 248 405


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


760 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 07:44E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


960 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 07:44SPECIALIZED HARDROCK EN14766

Prodavam Specialized Hardrock EN14766 https://bikeindex.org/bikes/...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 фев 21:22Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам