Скопје Центар
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bianchi Camaleonte Sport-ekstra socuvan

Se prodava ekstra socuvan Bianchi Camaleonte Sport, super gradski vel...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 18:33Продавам нови гуми RUBENA {26"X2.10} {27.5"X2.10} {29"X2.10}

Продавам нови гуми RUBENA {26"X2.10} {27.5"X2.10} {29"X2.10} гумите с...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:12НОВИ БРЗИНОМЕТРИ БЕЖИЧНИ И ЖИЧАНИ ВОДООТПОРНИ СО 15 ФУНКЦИИ.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ БРЗИНОМЕТРИ БЕЖИЧНИ И ЖИЧАНИ БРЗИНОМЕТРИТЕ СЕ КВАЛИ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:12Продвам НОВИ грипови со рокчиња и траки за волан за RoadBike

Се продаваат НОВИ грипови (рачки) со рокчиња квалитетни многу добри =...


180 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:12Нови пумпи за велосипед комплетно со држачи за на рамката.

Се продаваат нови пумпи комплетно со држачи за на рамката на велосипе...


160 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:11Продавам нови корпи за велосипед комлетно со држажи-додатоци

Се продаваат нови корпи за велосипед копите одат заедно со држачи и д...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:11НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА НАПРАВЕНИ ЗА НАЈРАЗЛИЧНИ СПОРТОВИ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА UV 400 НАОЧАРИТЕ СЕ КВЛАИТЕТН...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:11Нови торбички за под седиште и за на рамката на велосипедот.

Се продаваат нови торбички за под седисште со можност за зголемување ...


240 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:11Се продаваат нови кациги квалитетни кацигите се стандардни

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КАЦИГИ ЗА ВЕЛОСИПЕД МНОГУ ЛЕСНИ СО СПОРТСКИ ИЗГЛЕД ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:11NOV aluminiumski city bike

Prodavam nov velosiped, vozen nekolku pati germanaki aluminiumski so ...


15.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:46Velosiped PUMA city bike 24''

Prodavam kompletno ispraven velosiped so Shimano menuvaci,


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:45MTB CUBE AIM PRO 2022 - 29, L

CUBE AIM PRO 2022 kupen lani od prodavnica Vozen mnogu malku Golemi...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Cube STEREO 120 CARBON 2020

078/382-684


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Prodavam road bike Bianchi Via Nirone 7

Prodavam Bianchi Via Nirone 7, golemina na ram 57” Tocakot e pretezn...


530 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
580 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00PRODAVAM DETSKI TOCAK MAX - GMX 3.0 PRO SPORT 6 BRZINI 20''

PRODAVAM DETSKI VELOSIPED MAX GMX 3.0 PRO SPORT KIDS SERIES STEEL FOR...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 12:22  НОВ ОГЛАС

Tocak velosiped detski точак велосипед детски

Celosno ispraven, spremen samo za vozenje. Zacuvan, realno mnogu malk...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:34Polar alpina/ fanatic

Prodavam prezacuvani tocaci 26ka Alpina 6000 Fanatik 5000


4.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:42E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

TNO ITNO ITNO Se prodava E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 so Bosch...


700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
760 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 06:06E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

ITNO ITNO ITNO Se prodava E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 so ...


900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
960 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 06:062017 Cube Analog

Одлична состојба, нови гуми. 29'' Тркала XL рамка


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:57  НОВ ОГЛАС

Giant Escape 2

Giant Escape 2 Hybrid Алуминиум - 12 kg Големина: L Боја: црна/си...


590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:04  НОВ ОГЛАС

Продавам детско точаче

Продавам детско точаче MAX. Купено пред една година и се продава зошт...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:23Giant L golemina

Odlicen pali vozi, bez vlozuvanja Shimano deore oprema made in japan


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:33НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСКИ ЗА СЕДИШТЕТО И НАВЛКА ЗА БАГАЖОТ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСИ ЗА СЕДИШТЕТО ОД ВЕЛОСИПЕДОТ ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:12Продавам нови ПОМОШНИ ТРКАЛА ЗА ДЕЦА со сите додатоци квали.

Се продаваат НОВИ ПОМОШНИ ТРКАЛА ЗА ДЕЦА комплет со сите додатоци мн...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:12Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински (квалитетни)

Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински многу лесно се монтира...


220 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:12Продавам нови квалитетни држачи за мобилен со ротација.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КВАЛИТЕТНИ ДРЖАЧИ ЗА МОБИЛЕН СО РОТАЦИЈА ДРЖАЧИТЕ С...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:11Продавам нови ракавици МONSTER и FOX во три бои (квалитетни)

Се продаваат нови ракавици MONSTER и FOX за велосипед,мотор и др. во...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:11Elektricen velosiped

Prodavam elektricen velosiped poradi ne koristenje, cenata e fiksna i...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:27Velosiped top sostojba Shimano Alu

Prodavam odlicen velosiped Shimano Aluminium parts so V-Brake kocni...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:08ZENSKI VELOSIPED GIANT TWIST

SE PRODAVA ZENSKI VELOSIPED GIANT TWIST 28'' TRKALA SHIMANO NEXUS O...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:55BIXS 27,5gumi M17velicina

Shimano oprema 3x8 Shimano hidraulika diskovi 180mm160mm nazad Veli...


310 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:13Specialized rockhopper expert 29er

Tiptop Shimano Deore 2x10 TECTRO Kocnici 180mm so 160mm SR Santhou...


505 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:12Giant central park

Odlicna sostojba Golemina L shimano deore 3x9 oprema Japan


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:11Giant STP, MTB Street/Park

Ramka Giant STP (Jeff Lenosky) Amortizer Rock Shox Argyle Prenos Ra...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мар 20:53E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мар 18:39E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мар 18:39Kona Zing Supreme, Shimano Ultegra, 7.8kg

Kona Zing Supreme - custom Големина на рам M-L Тежина 7.8kg Комп...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мар 17:22Sprint Verse 26"

Se prodava vo odlicna sostojba so novi gumi. Slikite kazuvaat se.


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мар 17:00NOV VELOSIPED GHOST KATO PRO 29

VELOSIPEDOT E GANZ NOV,SO VRVNA DEORE OPREMA ISTIOT OD SLIKATA GERMAN...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мар 15:25Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам