732 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нива во населба баби штип 6000m2

Плодно земјиште во населба баби штип место викано езеро ( поранешни б...


5 €
или предлог цена
02 фев 18:38Промовирано

Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Промовирано

Трговски центар Штип

Се изнајмува деловен простор 40м2 и подрумски дел од 30м2, се наоѓаа ...


20.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 20:40Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади трговскиот центар. За повеќе информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 19:02  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Денес 17:13Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:13iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 16:33Се изнајмива деловен - магацински простор.

На влезот во Штип, на одлична локација покрај магистралниот пат Штип-...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:33se iznajmuva nameaten stan

se iznajmuva nameaten stan za podolg period


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 16:29Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


22.000 €
или предлог цена
Денес 15:54Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:01СЕ ИЗНАЈМУВА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Се изнајмува комплетно наместен и реновиран стан во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 14:59Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ -НОВА ГОДИНА Локација :20 -...


1 €
или предлог цена
Денес 14:02Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:37Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 12:07Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
Денес 11:47Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:47Izdavam sprat od kukja so

Izdavam sprat od kukja so poseben vlez. Pogoden za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 11:20SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


180.000 €
или предлог цена
Денес 10:35ITNO se prodava imanje so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja i pomosni objekti. Se e novo izgr...


16.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 €
Денес 10:34ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА 33000 М2 ПОГЛЕД ВО ЕЗЕРО ТЕЛ. ЗА КНТАКТ: 078...


99 €
или предлог цена
Денес 10:09Izdavam garazi/garaza/magacin vo zgrada KUBUS

Izdavam dve garazi spoeni


1 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 09:29se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka izgradena 1993 god vo koja se zivee 1 sprat od 65m...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:20Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot

Se izdava deloven prostor od 40m2. Celosno opremen pogoden za poveke ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:36Se prodava stan vo Stip

Se prodava stan vo Stip 91 m2 terasa,kompletno namesten so nov mebel ...


70.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80.000 €
Штип

Станови

Вчера 18:27Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.999 €
или предлог цена
Вчера 17:31Се издава нов стан

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home. -Забрането е чув...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:40Se izdava stan vo blizina na tus market

Se izdava stan vo blizina na tus market.


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:39se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
Вчера 13:05Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 240 m2. I dvorno mes...


300 €
или предлог цена
Вчера 12:56ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:13нас. Горно Мало

На прекрасна локација центар на град. Станот може да се уреди по ва...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 11:37SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:21Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat

Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat Tel: 078/584 -782


180 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 09:57VILA - VIKENDICA - KUKjA

Se prodava prekrasen imot so VIKENDICA vo blizina na Stip. Za site in...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:06Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
50.000 €
Вчера 06:48Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


35 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 03:28Се издава стан на Широк Дол 23

За повеќе информации 078-687-377.


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 01:23PRODAVAM NIVI

Prodavam nivi vo atarot na selo Cardaklija so vkupna povrsina od 4973...


5 €
или предлог цена
03 фев 23:15DELOVEN PROSTOR

Se prodava plac za izgradba na deloven prostor od 4000m2 so dozvola z...


290.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
350.000 €
03 фев 23:09Sprat od kukja

Se prodava/iznajmuva a moze i zamena sprat od kukja na isarot. Sprato...


По Договор
или предлог цена
03 фев 19:42Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
03 фев 18:40Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам