224 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honor 50 Lite 6gb so 128gb full pack bez grepka

Honor 50 Lite 6gb ram so 128gb full pack bez grepka so 11 meseci gara...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A33 6gb so 128gb super socuvan

Samsung Galaxy A33 6gb so 128gb super socuvan kompletno ispraven bez ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Денес 13:20  НОВ ОГЛАС

Honor 20 Lite 128gb full pack bez grepka

Honor 20 Lite 128gb bez grepka kako nov kompletno ispraven mnogu dobr...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Xiaomi 11T so 8gb ram bez grepka kako nov

Xiaomi 11T so 8gb ram i 128gb memorija bez grepka kako nov full pack....


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Денес 13:13  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi Note 10 Lite 6gb so 128gb bez grepka

Xiaomi Mi Note 10 Lite 6gb so 128gb bez grepka super socuvan kompletn...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Денес 13:08  НОВ ОГЛАС

OnePlus Nord CE 5G 6gb so 128gb full pack bez grepka

OnePlus Nord CE 5G 6gb so 128gb full pack bez grepka bukvalno kako no...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi 11 Lite 5G full pack bez grepka

Xiaomi Mi 11 Lite 5G green so 6gb ram i 128gb memorija, full pack bez...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Денес 12:58  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi 11 Lite green full pack bez grepka

Xiaomi Mi 11 Lite 5G green so 6gb ram i 128gb memorija, full pack bez...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 8 Plus 64gb super socuvan

Apple iPhone 8 Plus 64gb super socuvan kompletno ispraven bez maana ....


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 12:45  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi 11 8gb so 256gb full pack socuvan

Xiaomi Mi 11 5G so 8gb i 256gb full pack socuvan pod garancija do 17 ...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi A3 4gb so 64gb bez grepka kako nov

Xiaomi Mi A3 4gb so 64gb bez grepka kako nov full pack premnogu dobro...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

Nov Google Pixel 6 Pro

Prodavam nov Google Pixel Pro - Google Edition. Cloudy White. Telefon...


500 €
или предлог цена
Денес 12:27iPhone X 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


200 €
или предлог цена
Денес 11:54Huawei Nova 10 SE 8GB/256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 21 mesec. Podo...


300 €
или предлог цена
Денес 11:53  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A23 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


200 €
или предлог цена
Денес 11:51Samsung Galaxy A54 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


380 €
или предлог цена
Денес 11:50  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 7 meseci.


400 €
или предлог цена
Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

Samsung A12 4/64

Kako nov raboti na site karti bez grepka,sleduva so polnac.Moze zamen...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:14  НОВ ОГЛАС

Huawei p40 lite

Telefonot e vo odlicna sostojba ima kutija silikonska maska i polnac


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 04:42Se prodava iPhone 8 plus GOLD 64GB

Telefonot e vo odlicna sostojba so mali tragi na koristenje i puknato...


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Денес 04:41Samsung Galaxy A32 4GB RAM/128GB

Se prodava Samsung Galaxy A32 vo odlicna sostojba. Telefonot e vo ori...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:41Samsung A04s Nov Neotpakovan 24 mes Garancij

Se prodava Nov Samsung A04s Nov neotpakovan so 24 meseci garancija.Mo...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Samsung A13 Novi Neotpakovani 24 mes Garancija

Se prodavat novi neotpakovani Samsung A13 so 24 meseci garancija.Moze...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50SAMSUNG S22 PLUS

SE PRODAVA SAMSUNG S22 PLUS GREEN 256 GB DUAL SIM E SIM 5G IDE SO PO...


470 €
или предлог цена
Вчера 11:06iPhone 13 pro

Kako nov 6 meseci garancija


750 €
или предлог цена
31 мај 18:38Redmi Note 12 Pro + 5G

full pack 120w polnac nov so garancija extra telefon so extra perform...


350 €
или предлог цена
31 мај 18:33Samsung Galaxy A40

Prodavam Samsug Galaxy A40 vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
31 мај 15:38SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 512GB( CH )

Samsung galaxy z fold 3 5g 512 gb Neverlock(rabotit na site karti) ...


680 €
или предлог цена
31 мај 15:08SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
31 мај 13:08iPhone xr

iPhone xr


230 €
или предлог цена
30 мај 18:01iPhone 11 Pro Max 256Gb

iPhone 11 Pro max se orginal na nego kako nov bez nitu edna grepka ra...


430 €
или предлог цена
30 мај 10:10Se prodavaat komplet

Gi prodavam site komlet,htc i lg imaat problem so simot raboti wifito...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
29 мај 13:50iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
29 мај 10:41iPhone 13 pro max ot CH kako nov

iPhone 13 pro max ot shvajcarija kako nov bes edna tocka nigde 92% ba...


880 €
или предлог цена
29 мај 10:40iPhone 13 pro 512 gb ot CH evropski

iPhone 13 Pro 512 gb raboti sve perfecno 90% batery ot shvajcarija so...


800 €
или предлог цена
29 мај 10:40iPhone 12 pro kako nov 87% battery health

iPhone 12 pro bes edna tocka nigde sve orginal na nego nikogash ne ot...


500 €
или предлог цена
29 мај 10:39Iphone 6s na icloud

Zaklucen na icloud za delovi


1.500 МКД
или предлог цена
29 мај 09:16HUAWEI P30 Lite 4/128GB

HUAWEI P30 lite / Crna boja 4G mreza/DVE KARTICI / DUAL SIM ROM:128...


5.000 МКД
или предлог цена
29 мај 08:43Nokia E 50

Nokia E 50 ..metalen ,samo za ljubiteli na nokia..originalen drzi ba...


900 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 МКД
28 мај 10:23SONY Tipo

Soni tipo ,se raboti,drzi baterija..raboti na site karticki..


900 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 МКД
28 мај 10:23Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам