3270 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES E 320 CDI 204 KS AVANTGARDE KOZA NAVI - 05.MT Auto

MERCEDES E 320 CDI 204 KS, AVANTGARDE AVTOMATIK - 247000 KM SERVISNA...


6.500 €
или предлог цена
Денес 09:45Промовирано

VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE UVOZ CH - 12.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ SVAJCARIJA - 144000 KM,...


6.500 €
или предлог цена
Денес 09:44Промовирано

VW Passat 2.0 TDI

Passat 2.0tdi 2014 godina facelift full led interior lights klimatron...


13.500 €
или предлог цена
22 јан 20:05Промовирано

Skoro novi celicni bandazi so gumi za reno clio 14ki

4 skoro novi bandazi so letni gumi dunlop


Денес 15:04Toyo gumi 225 65 17 4x4 na lice mesto 50 evra site

Ne prakam po kargo,na lice mesto samo


50 €
или предлог цена
Денес 15:04Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god

Se prodava Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god vo odlicna sostojba


3.750 €
или предлог цена
Денес 14:44NOVI ORGINALNI PATOSNICI SUZUKI VITARA(2015-2022GOD)

SE PRODAVAAT ORGINALNI PATOSNICI SUZUKI VITARA(2015-2023GOD) VOOPSTO ...


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
Денес 14:36Honda Civic 2.2 dizel - 2007 godina

Honda Civic 2.2i-ctdi - TypeS Voziloto e vo ekstra sostojba. Ima ...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Денес 14:36se prodava vozilo ESPERO

voziloto e vo vozna, ispravna sostojba i mnogu zacuvano. kontakt tel....


1 €
или предлог цена
Денес 14:34Gliser GLASTRON

Prodavam gliser "GLASTRON" proizveden 1981 godina, registriran, kompl...


9.500 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.000 €
Денес 13:45Mercedes S550 Long 2007 Godina

Se prodava Mercedes S 550 benzin 2007 godina, long verzija donesen od...


14.500 €
или предлог цена
Денес 13:45Volkswagen T2 Dinamo

Se prodava dinamo so turbina za kombe Volkswagen T2 1.6


1 €
или предлог цена
Денес 13:30Mitsubishi L300 Delovi

Se prodavaat : zaden diferencijal komplet so gumi za prikolica, pred...


1 €
или предлог цена
Денес 13:30Volkswagen Passat TDI Variant

Климатроник, ABS, Airbag, алуминиумски бандажи, кожни седишта, сервис...


1.900 €
или предлог цена
Денес 13:29MAZDA 2 - Reg.cela godina

SE PRODAVA MAZDA 2 - 1.3 BENZIN ... Voziloto e maksimalno zacuvano...


7 €
или предлог цена
Денес 13:24FIAT BRAVA 1.6 benzin/plin 103 ks 1996 KLIMA!Registrirana

Se prodava FIat Brava. 1.6 103 ks 1996godina benzin/plin ...


111 €
или предлог цена
Денес 13:15Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.240 €
Денес 13:00CITROEN JUMPER 2.2 - Novi Gumi

Citroen Jumper 2.2 Diesel so Novi Gumi. Kombeto e vo mnogu dobra s...


6.300 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Денес 13:00Prodavam menuvam Honda NC750SA manual

Se prodava motor Honda NC750SA (naked S modelot, ne Adventure X) od 2...


5.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Yugo Florida 1.4 Benzin

Yugo Florida 1.4 Benzin 1990, 103.455 km originalni. Koristena za ra...


500 €
или предлог цена
Денес 13:00Hyundai Terracan 2.9

Se prodava hyundai terracan 2.9 - 150hp. Registriran do juli 2023, vo...


6.000 €
или предлог цена
Денес 12:46Mercedes-Benz ML430, 272ks,V8.

Prodavam Mercedes-Benz ML430, 4300cc, 200kw (272ks), V8, 4X4, Lo...


3.600 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
5.500 €
Денес 12:30Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено о...


599 МКД
или предлог цена
Денес 12:28Set Alatki za plastika

Комплет 19 Алатки за отстранување на внатрешни делови во вашиот автом...


1.499 МКД
или предлог цена
Денес 12:28Opel astra 1.6 info 072_205 _147

Se prodava opel astra1.6 registrirana cela godina servisirana proverk...


4.300 €
или предлог цена
Денес 12:27Sanduk man mercedes iveko

Сандукот е во одлична состојба со димензии: Должина. 5.65 Ширина. 2...


800 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

Денес 12:06Sanduk man mercedes iveko

Сандукот е во одлична состојба со димензии: Должина. 5.65 Ширина. ...


800 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 12:06Renault Megane 1.5 2007 Karavan

Se prodava Renault Megane 1.5 Karavan 2007 So izminati 192000 km, ori...


3.600 €
или предлог цена
Денес 11:58BMW 525D 2006

Kolata e odlicna sostojba so naj full oprema greaci na sedista , dvoz...


6 €
или предлог цена
Денес 11:54Opel Corsa - Prva boja..Registrirana

Se prodava Opel Corsa 1.2 benzin ... Stegnato vozilo nema tropanje...


7 €
или предлог цена
Денес 11:28Bmw R 1200 RT Patnicki

Motorot e vo odlicna sostojba , Momentalno e vo Svajcarija na Svajca...


8.300 €
или предлог цена
Денес 11:19Bmw C650 Sport

Perfekten Naslon na zadno sediste Greaci na sediste, Momentalno ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:18Fiat Punto EVO 1.4 NOV UVOZ CH SWISS

Doneseno do SVAJCARIJA🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Fiat Grande Punto EVO 1.4 Bendi...


4.800 €
или предлог цена
Денес 11:18Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


5.900 €
или предлог цена
Денес 11:18Nissan Qashgai 1.5 Diesel 5+2 Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Nissan Qashgai 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 1.5 Diesel 7 Sedista 20...


8.300 €
или предлог цена
Денес 11:18MAZDA 2 1.3 Benzin Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Mazda 2 1.3 Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -2009 God -209.000km...


5.100 €
или предлог цена
Денес 11:18HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Денес 11:18KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH

Kolata e vo Odlicna sostojba 190.000km So servisna istorija Do...


5.200 €
или предлог цена
Денес 11:18Mazda 2 1.3

🇨🇭Mazda2 1.3 benzin🇨🇭 Motor na Lance 2011 god 205.000km ...


5.400 €
или предлог цена
Денес 11:18Prodavam Mercedes 2009 god so pominati 80 000 km NOV

Prodavam Mercedes W 211 posledna serija 2009 god kompresor E 200 ava...


13.000 €
или предлог цена
Денес 11:17Zmski Gumi

Gumite 225/45/17 se gleda ne se vozeni so mnogu kilometri.Zainteresir...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:03Mercedes w210 200 benzin plin

Se prodava mercedes w210 benzin plin Atestiran zavrden soobrajkajna k...


1.000 €
или предлог цена
Денес 11:01Се продава Zontes 310 T1

Прв сопственик. Поминати километри 3145км. Година производство 2021...


3.900 €
или предлог цена
Денес 10:46Страна 1 од 82

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам