2990 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ стан во центар од 43 м2

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на едн...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 мар 23:25Промовирано

Прекрасен четирисобен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 мар 08:24Промовирано

Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Промовирано

Се продаваат две парцели

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste na vlez ohrid (raspake )star...


90 €
или предлог цена
Денес 00:48Се продава лозје во Охрид

Се продава лозје во Охрид Охрид 4 во близина на Хотелот БЕЛВЕДЕРЕ 120...


100 €
или предлог цена
Денес 00:48STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:46Kupuvam, kuka, vila vikendica

Kupuvam kuka ili vikendica, okolu ohridso ezero, so normalna cena vo ...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 22:09Нива во с.Трпејца-Охрид

Се продаваат нива и лозје во с. Трпејца- Охрид. За подетални информац...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:44ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 97/14 Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и д...


67.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:28ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

Шифра Д 100/16 Се продава нова (невселувана) куќа со површина од ...


96.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:28Ohrid-se izdava stan do ezero vo centar

Ohrid-se izdava celosno opremen stan so obezbeden besplaten parking d...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:26Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:08Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar Ohrid

Se iznajmuvaat 2 apartmana vo strog centar Ohrid, vednas do charshija...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:02НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:33Izdavam Apartmani vo Ohrid Centar

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 35 evra za dvajca informacii na 0...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:12Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:12Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Се издава вила на самиот кеј на Охридското Езеро Вилата е нова градба...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:08Се издаваат апартмани

Поминете комфорен одмор во преубавиот Охрид. Араrtmani Djekovi В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:21Барам понуда за реновирање и реконструкција на куќа

Се бара изведувач или изведувачи за реконструкција и реновирање на ку...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 19:13Се изнајмува деловен простор на 30 метри од стар чинар

Се изнајмува деловен простор на прв кат, на ул. Гоце Делчев - Охрид, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:02Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:52kupuvam stan

kupuvamstan do 50 metri kvadratni


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:03Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flame...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:41Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so povrs...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:40Kamelija Nov Stan 62m2,Bil.Izvori,4 kat

Agencijata za nedviznosti Kamelija,prodava Stan vo faza na gradba vo ...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:40  НОВ ОГЛАС

Se izdava

Se izdava mozno e i za podolg period cena po viduvanje i zavisno od v...


3 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:30APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:23Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:07Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Вчера 16:56SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:55СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 66М2

66м2, 4 спрат, дневна со кујна, 2 спални. Во станот може веднаш да се...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:54СЕ ПРОДАВА СТАН 43М2

Се продава стан 43м2 на 2 спрат во центарот на Охрид. Агенција за н...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:54СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 44М2

Се продава нов стан 44м2 , високо приземје на улица Галичица. Во стан...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:53Апартман-соба-министудио

Aпартманот се наоѓа на ул.Егејска бр.17(1 км од центар) во зграда на ...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:40SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 16:31****APARTMANI FILIP-Strog centar do ezero****

Se izdava luksuzno operemen apartman vo najstrogiot del od centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:24Se prodava nov stan vo centarot na Ohrid po EKSTRA cena

Se prodava nov ekstra stan od 59 m2 vo centarot na Ohrid.Stanot e na ...


78.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:13  НОВ ОГЛАС

Се продава Стан 60м2 и 40м2

Се продаваат два нови станови со квадратура од 60м2 наспроти Охридск...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:06Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


12 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:32*** Капитал *** Двособен стан во Охридати 68 мкв

Ексклузивна понуда: Стан во Охридати, една од најубавите локации во ...


112.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:32*** Капитал *** Луксузен јужен двособен стан во Бејбунар 75

Двособен, луксузно наместен стан во населба Расадник, на само 5 минут...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:32*** Капитал *** Двособен јужен стан,населба Христо Узунов

Двособен јужен стан во населба Христо Узунов. Површина: 69 мкв. Кат:...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:32Двособен стан со поглед на езеро во населба Рача, Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен стан со непречен поглед на Охридско езе...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:32Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам