Битола
                   
2325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 (Grand Tour)

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 godina. (Grand Tour) Reg...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Битола

Автомобили

31 мај 12:46Промовирано

FIAT G. PUNTO EVO 1.3 M.JET

Se prodava Fiat G. Punto Evo 1.3 M.Jet 64kw 86 konjski sili (Euro 5)....


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI-105KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI--77KW--105KS--EURO 4 --KLIMA --BORD KOMPJUTER...


5.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:55Промовирано

VW PASSAT 1.9 TDI 105ks●BLUEMOTION●FUL OPREMA-2008/09god

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks- >>>●BLUEMOTION●<<< FULL OPREMA 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:59VW PASSAT 1.9 TDI 105ks ■••COMFORTLINE••■2008 GODINA!

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008 GODINA!!!...


8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:59VW PASSAT 1.9 TDI 105ks COMFORTLINE 2008GODINA

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008GODINA!!!�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:58VW PASSAT 1.9 TDI 105ks ●HIGHLINE●FULL OPREMA 2008

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●HIGHLINE●<<< SO FULL OPREMA 20...


8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:58VW GOLF 6 1.6TDI 2010G

VW GOLF 6 1.6TDI REG: 10.2023 zelen karton Novi zimiski gumi


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:56RENO MEGANE 1.5dci 81kw automatic edc

RENAULT MEGANE 1.5DCI 110hp AUTOMATIC 2010godina uvezena od CH VO 201...


5.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:54AUDI A6 C4 DELOVI

Se prodavaat polovni delovi za Audi A6 (C4) 1995god. 2.0 benzin 103kw...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:39Се продава Lexus IS 220d 2008 година.

Се продава Lexus IS 220d, 177hp, 2008. Колата е во одлична состојба, ...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:36Opel Vectra b 1.8-16v karavan

076408471 samo ovaj broj 076408471 Opel Vectra 1.8 ben.(najdobriot od...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:25Ford Mondeo 1.8 TDCI

Kolata e vo perfekna sostojba bez dopolnitelni trosoci. Kontakt: 070...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:39Citroen c1.1.4hdi 07g.ful oprema uvoz germanija registrirano

Citroen c1.1.4hdi 07g.ful oprema Klima abs esp 6 airbega stakla na d...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:06  НОВ ОГЛАС

Opel astra 1.7cdti 6 brz.ecoflex 2012g.uvoz germanija

Opel astra 1.7cdti 6.brzini ecoflex2012g.ekstra ful oprema Dvozonski...


6 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:56  НОВ ОГЛАС

Mercedes C220

So pominati 260.000km ,registrirana so zelen karton BEZ ZAMENI Lic...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:37Се продава Opel Corsa 1.2 бензин/плин 075 674 966

Се продава Оpel Corsa 1.2 55kw бензин/плин Колата е во одлична сос...


2.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 02:02  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E290 TD ODLICNA SOSTOJBA

Kolata e pali vozi redovno servisirana motor na lance 2.9td (odlicen ...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:52  НОВ ОГЛАС

BMW 118d 2007 GerUvoz

BMW 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:18BMW 118d 2008 GerUvoz

БМВ 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:18Lexus IS220d

Se podava Lexus IS220d 177 KS, registriran, servisiran, so pominati 2...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:04Mercedes e 2.2 cdi od Germ.2014 super-mozna zamena

Se prodava odlicen Mercedes, E 200 cdi, so 136 ks so 7g tronik menjač...


17.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:49Bmw e90 320 163

Poseduva Nov set zamaec potisna valeo komandi na volan xalogeni vo b...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:41A6 2.0tdi 140ks 2005g

Audi A6-140ks 2004/5 god regist do 8 januar 2024g so zelen karton kom...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:33Skoda Fabia Combi 1.4 TDI 80ks 2009

Skoda Fabia Combi 1.4 TDI 59kw/80ks 2009 - 4600EUR - Menuvach Rache...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:27Се продава Fiat Punto 1.2 8v 60кс

Се продава солидно сочувано Fiat Punto 2000год. 1.2 8v 60кс Бензин/Пл...


1.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:04BMW F10 530D 245 HP 2010 8G 20ki Bandasi

Kolata e vo top sostojba,se funkcionira na nea. 8 brzini mnogu ekono...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:28  НОВ ОГЛАС

Se prodava Citroen C4 - Perfektno zacuvana

Se prodava Citroen C4. Kolata e kupena vo Avtonova i redovno servisir...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:08VW Wolkswagen Passat 1.6 tdi 77 kw 105 ks uvozz 14 godina

Perfekt sostojba plateni site davacki do registracija Proba I proverk...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:56  НОВ ОГЛАС

FORD FIESTA 1.4 TDCI REDIZAIN (registrirana)

Informaci na 076 738 948 Se prodava Ford Fiesta 1.4tdci 50 Kw/68ks...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:42  НОВ ОГЛАС

SKODA OCTAVIA 1.4MPI 2009G

So standardno nivo na oprema od ovoj tip na vozilo,registrirano do 10...


5.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:35OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131KS ZACUVANA EKSTRA

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA EDITION 2.0 CDTI 131ks 2009 GOD.REGISTRIRANA...


6.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:29OPEL ASTRA F 2002 vo odlicna sostojba !

Se prodava Astra F 2002 prozivedena prva registracija 6 mesec 2003 V...


1.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:29Peugeot 206 1.4 LPG 2009

Се продава Peugeot 206 2009 година 1.4 мотор бензин плин Lovato атест...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:26  НОВ ОГЛАС

Hundai Terracan

Se prodava Djip Hundai Info 075655352


1 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:24VW Passat 1.6 FSI -06 Mozi Zamena

Volkswagen Passat 1.6 - Benzin, racen menuvac 6 - stepen, proizveden ...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:24RENAULT GRAND SCENIC

Renault Scenic 2007 god ,so 7 sedista,vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:22Mercedes E200 2012god kako nov…

Se prodava ili zamenuva Mercedes E200cdi motor na lanec, golem mal se...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12Mazda CX-7 2010g mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Mazda CX-7 2010g registriran 2.2 dizel motor ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12Golf 6 2.0Tdi 2010 registriran

Se prodava ili zamenuva Golf 6 2.0 TDI 110ks odlicen servisiran mal ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12Opel Astra Gtc 1.9 150ks 2007god

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 150ks kolata e naprave...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12Golf 6 1.6tdi DSG ful oprema

Se prodava ili zamenuva Golf 6 1.6TDI DSG menjac 105ks odlicen za poc...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:11Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам