1405 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zlaten Panter IPTV

☑️Повеќе од 1000 ТВ програми ☑️Повеќе од 10.000 Филмови (редовно дод...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 13:00Промовирано

XBOX ONE S ekstra kako nov so kupeni Fifa 2023 NBA 2023 i dr

ekstra socuvan komplet so dzoestik


235 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Денес 10:52F 8S алат за спојување на Super 8 филмски ленти

Се продава F 8S алатка која доаѓа со лентите за лепење. Контакт: 0...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

Денес 10:51Sony World Band Receiver ICF-SW77

Odlicno radio za kolekcioneri i ljubiteli na kvaliteni radija. Ov...


259 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:51VINTAGE JVC CX-500ME RADIO CASSETTE AUDIO COLOR TV

Се продава "vintаge" ТВ-Радио-Касетофон уред во исправна состојба. ...


210 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 10:51Full HD Televizor Philips LED 3800 series kako nov

Se prodava TV Philips LED Full HD 1080p Smart odlicno socuvan, kako ...


6.990 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.990 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 10:44DENON DRA-500AE. STEREO RISIVER. DOSTA JAK......TOP

DENON DRA-500AE. SO ORIGINAL DALECINSKO. ORIGINAL SOSTOJBA. MNOGU SOC...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 09:56HI FI STEREO/SURROUND AUDIO. VISOK KVALITET....VIDI OGLAS.

HIFI STEREO SURROUND AUDIO. VRVEN KVALITET.. IMAM DOSTA. ORIGINAL DAL...


1 €
или предлог цена
Денес 09:51KENWOOD. VRVEN SISTEM. SKORO NOV MOK I KVALITET.

KENWOOD VRVEN SISTEM RISIVER KR-A5040. DOSTA JAK 80W NA KANAL NA 8 OM...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 09:51ZENNHEIZER TR 120II. WIRELESS SLUSALKI. VRVEN ZVUK.

SENNHEIZER. VRVEN KVALITET. VRVEN ZVUK.. IMAM I DRUGI MNOGU KVALITETN...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 09:51Radio Solar, Induktor za polnenje, LED,USB, FM,Bluetooth, SD

Prodavam novi radija so poveke opcii za polnenje: - DC 5V so polnac ...


29 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Bluetooth уреди

Денес 09:51BANG OLUFSEN 2500,3000,3500,BEOLAB, 7.1....VIDI OGLAS.

BANG OLUFSEN AUDIO OPREMA. PREMIUM KVALITET. NE TREBA KOMENTAR. KOJ ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:51PIONEER VSX-405RDS MK II. ODLICNO STEREO. 70W KANAL.TOP

PIONEER VSX-405RDS MK II.. ORIGINAL SOSTOJBA. PERFEKTEN ZVUK....VIDET...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 09:50PHILIPS DVP 3055V. DVD/VIDEO. VRVEN KVALITET. KAKO NOV.

RETKA PRILIKA. PHILIPS DVP 3055V. DVD E SAMO PLEER CITA SEKAKVI DISKO...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Денес 09:50MAGNAT. CNTAR. MOK I KVALITET. KAKO NOV.

MAGNAT CENTAR. MOK I KVALITET. SWISS. KAKO NOV....VIDETE GI SITE MOI ...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:50ZENHEIZER HDR 175. WIRELES. VRVEN KVALITET. VRVEN ZVUK.

ZENHEIZER. SSO OPTIKA. ZA POZNAVACI. SWISS. ORIGINAL SOSTOJBA. IMAM I...


3.500 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
5.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 09:50JBL ON BEAT. KAKO NOV.

JBL ON BEAT. SO AUX IN, USB. KAKO NOV. SWISS.....VIDETE GI SITE MOI O...


1.600 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.000 МКД
Денес 09:49ORIGINAL DALECINSKI ....VIDI OGLAS.

ORIGINAL DALECINSKI.. POGOLEM BROJ.......CENI OD 500 DO 1300DEN.....V...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 09:49MAGNAT AKTIVEN WUFER. VISOK KVALITET. KAKO NOV.

MAGNAT AKTIVEN WUFER. VISOK KVALITET. KAKO NOV. SWISS.....VIDETE GI S...


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:49Servis i cipuvanje naPS2, PS3

Servis na PS2, PS3, PS4, cipuvanje, instalacija na igri.


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:32НАВИГАЦИЈА и МАПИ за сите видови GPS уреди и мобилен телефон

✅🚩👉 Инсталација на најновите 🌍 мапи и софтвер за 🛰️ GPS навигации...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

GPS уреди

Денес 08:03MATICNI PLOCI NAPOJUVANJA ZA LED TV

Ispravni i novi maticni ploci t con i napojuvanja za led i lcd tv


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 07:42AUTO RADIJA HONDA JAZZ

Servis na avto cd radija za honda jazz 2004-2008 godina


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 07:41TV Full HD + Monitor LOGIC 22''

LOGIC Full HD TV / Monitor, модел L22FE13N со далечинско. Eкран 22 ин...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 00:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava malku koristeno se gleda na slikite

Se prodava ima radio


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 21:08Tomtom

Prodavam tomtom gps ured so wifi,samo treba novi mapi da se instalira...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

GPS уреди

Вчера 20:09Karaoke Bluetooth zvucnik so mikrofon i pojacalo, LED svetlo

Karaoke Bluetooth zvucnik so mikrofon i pojacalo, LED svetlo i racka ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 20:05PS1 x 33 parcinja

Se prodavaat site komplet za delovi laserite ne im rabotat. Moze i po...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 19:44PS2 memoriski

Se prodavaat memoriski za PS2. 070/824-399


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Вчера 19:44PS2 so 25 igri

Се продава Playstation 2 - PS2 со 25 игри на USB. Комплетен со кабли...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:44Beats BE-13 Bluetooth Speaker

Se prodava Beats BE-13 Bluetooth Speaker


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 19:22Mrezi i amortizeri / gumi za zvucnici

Prodavam novi: mrezi za zvucnici 12inci - 300 den parce amortizeri ...


150 МКД
или предлог цена
- 62 % Попуст
400 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 18:07Pojacalo Technics SU-V5

Продавам појачало Technics SU-V5 во одлична состојба Power output:...


150 €
или предлог цена
Вчера 17:18SONY PLAY STATION 4

KORISTEN ISPRAVEN HDMI KABEL KONTROLER


179 €
или предлог цена
Вчера 14:29NOVI NEOTPAKOVANI KONTROLERI/ JOYSTICK ZA SONY PS4/ PS4Pro

Se prodavaat novi neotpakovani kontroleri/ Joystock za play station p...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Kontroleri / Joystick za Play Station 4, PS4, PS4 Pro.NOVI

Se prodavaat novi neotpakovani kontroleri/ Joystock za play station p...


25 €
или предлог цена
Вчера 13:00Sonus Faber Sonetto 2

Se prodavaat Sonus Faber Sonetto 2 zvucnici , kupeni vo Audio Centar ...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:00Zlaten Panter IPTV

☑️Повеќе од 1000 ТВ програми ☑️Повеќе од 10.000 Филмови (редовно дод...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 13:00DJI MAVIC 2 Pro

DJI MAVIC 2 Pro Dronot e malku koristen, 10pati letan. Ova e poskap...


1.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дрон камери

Вчера 13:00Hegel H120

Prodavam zasiluvac Hegel H120 , jas sum prv sopstvenik , proizvodot e...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam zvucnici EI Nis

Polovni zvucnici EI Nis


2.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.900 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 12:45Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам