Битола
                           
2919 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava stan pogoden za povekje namenii

Se izdava stan na ulica Vasko Karangelevski karshi pedagoshki fakulte...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

20 мар 16:58Промовирано

Продавам деловен простор

Продавам деловен простор 162 м2 приземје, на улица Тодор Паница, во б...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se izdava

Se izdava kompletno namesten Stan. Stanot e sloboden od 01/04/2023.In...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:39PLANSKA KUKA NA NEGOTINO 7A

Planska kuka zdrava gradba so dvorno mesto pozadi. INFO NA: 078 5...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:34Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 23:08Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со деловен и магацински простор за изнајмув...


4 €
или предлог цена
Вчера 22:36Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Вчера 22:27SE PRODAVA OBJEKT 48 m2 VO STAR PROGRES

VO STAR PROGRES ,Se prodava deloven objekt 48 m2 plus 200 m2 drzavno ...


99.000 €
или предлог цена
Вчера 22:25Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:43Se prodava hitno poradi preselba cena povolna

Se prodava kujkata poradi preselba vo stranstvo cena povolna kujkata ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:56Stan vo Remo 58 m2

Stanot se prodava namesten. Plus tavanska prostorija 30 m2 Cist imo...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:48SE IZDAVA DELOVEN PROSTOT VO BITOLA - CENTAR

Se izdava deloven prostor na prizemje do Pro Kredit banka na ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:25Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 20:24Se iznajmuva izdava stan sloboden do juni

Stanot e sloboden od sega do 5ti juni(cena niska po dogovor ) Na 3...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:20Се продава куќа во близина на Ат Пазар

Куќата се наоѓа на одлична локација.Има 2 спрата, на првиот има голем...


40.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:19Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Вчера 20:05Se prodavaat nivi vo Kukurecani

1. Niva so povrsina 1394m2 vo oblasta Crnotica na patot za Crnobuki. ...


4 €
или предлог цена
Вчера 19:29Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2

Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2 so sanitaren cvor nasproti...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 19:19СТАН КАЈ ВЕРО

Се издава стан за странци, комплетно наместен, во близина на горно Ве...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:14Se izdava sprat od kukja kaj trudot

Се издава спрат од нова куќа на ул Донка Ушлиова, под трудот. Комплет...


350 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:09Се издава стан во центарот на Битола

Се издава стан во центарот на Битола, веднаш до Митрополијата, на 5 м...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:08KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:47Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:28Замена на гарсоњера во центар за куќа во Лавци

Замена на мала гарсоњера, погодна за издавања, за куќа во лавчански р...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:23SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:16ПРОДАВАМ ВЕДНАШ В СЕЛИВ СТАН (МОЖИ ЗАМЕНА)

Продавам веднаш вселив стан , наместен со комплет покуќнина на ул.При...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:09Дуќан, центар, позади Дом на култура

Се издава дуќан од 26м2, со вц, заштитни решетки.... Ул. Кирил и Мето...


7.500 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:04KUPUVAM STARA KUJKA ZA TURKANJE ILI MESTO

Baram da kupam kujka stara za TURKANJE ili mesto plac za izgradba na ...


18.000 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
25.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:30KUPUVAM STAN - NOVI I STARI ZA RENOVIRANJE!

Oglasot vazi za stanovi koi ne se oglaseni po oglasi , bidejki tie so...


28.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
29.999 €
Битола

Станови

Вчера 16:30СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО! Куќа и...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:20DUKANI 25 50 75 i 100 m2 SE IZDAVAAT

-DUKANITE SE SITE KOMPLET RENOVIRANI -SE NAOGAAT VO KOMPLEKSOT NA H...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:20Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:45Kukja za dogradba/Куќа за доградба

Se prodava kukja za dogradba vo D.Orizari(100 metri posle uchilishtet...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:37Se izdava stan стан kaj BP Wings Bitoil

Се наоѓа во подрумски простории, целосно опремена дневна,кујна,wc. Б...


4.900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:22PRODAZBA NA NOV STAN

СТАНБЕНО - ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ IPET Invest: - Локација на објектот во ц...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:20PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se izdava magacinski prostor so 2 vlezovi i parking od 150 ,200, 300 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:20DELOVEN / STANBEN PROSTOR

Delovniot prostor moze da se prenameni vo stanben. 20m2 na ulica L...


999 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:20PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Magacini za izdavanje od 100, 200, 500, 800, 1300 m2


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:20Limena garaza

kupuvam limena garaza kontak tel. 070/343-944


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 15:20SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:19PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se iznajmuva magacinski prostor od 500m2 vo PRZO AVTO KOMPLEKS.


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:19Podrum vo Bitola

Se prodava podrum/vizba na ul.Leninova br.77 41m2 299 eur za m2


299 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 15:19Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам