Подкатегорија:
                   
159 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AEG MASINA ZA SADOVI

078299970


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:20Masina za susenje alista -- susara

Se prodava sushara za alista vo ispravna sostojba. Masinata si rabot...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 09:57Се продава апарат за кафе Plilips Saeco

Се продава апарат за еспресо


4.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:57Prodavam toster

Prodavam toster od tursko proizvodstvo koristen nekolku pati za domas...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

22 мар 09:22Favorit flizider mn malku koristen!!! top

mn malku koristen visok145cm sirok54cm kako nov se prodava posto zema...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

21 мар 17:16Papuca za masina za sienje

Ispravna Germanska papuca za masina za sienje


990 МКД
или предлог цена
21 мар 15:31NESKAFE DOLCE GUSTO

aparat za kafe Dolce Gusto max socuvan


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 13:45Prodavam masina za perenje Gorenje

Masinata e model WA 482 potpolno zdrava i kompletno ispravna Se prod...


4.000 МКД
или предлог цена
21 мар 11:49Блендер

Се продава блендер.


800 МКД
или предлог цена
21 мар 07:08Решо

Ново, неупотребено. Едната рингла е извадена.


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

21 мар 07:08delovi za Whirlpool AWOC 70120

ispravni delovi izvadeni od mashina so rasipani lageri i bubanjot be...


4 €
или предлог цена
21 мар 01:22Горење комбиниран фрижидер frizider

Продавам Горење комбиниран фрижидер, инокс варијанта, во перфектна со...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

20 мар 20:34PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SAMSUNG 1800 W

1800 W AIR TRACK MNOGU MALKU KORISTENA ИНФОРМАЦИИ на моб.070/577-5...


4.500 МКД
или предлог цена
20 мар 08:47PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО

ФРИЖИДЕР ФРИНКО информации на тел. 070/577-553


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

20 мар 08:46LTH frizider za dlaboko

Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvznje LTH 328 litra Skofja Loka...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

19 мар 10:36Dispanzer--marka-(AUX).....

---Prodavam Dispanzer za voda--AUX... ---Skoro nov,se gleda i od sli...


6.000 МКД
или предлог цена
18 мар 18:05Baram da kupam casa za ovoj blender

Baram da kupam casa za ovoj vivax blender. Mi treba samo casata.


1 €
или предлог цена
17 мар 23:11Motor od beko masina za perenje i drugi delovi

Ostanat e samo motorot


15 €
или предлог цена
17 мар 17:42PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
17 мар 09:41Aparat za filter kafe Bosch

Se prodava aparat za filter kafe,marka Bosch,nov,neotpakuvan.


2.500 МКД
или предлог цена
17 мар 08:15Frizider kombiniran FAVORIT

Prodavam kombiniran frizider Favorit vo odlicna sostojba.


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

15 мар 17:10Masini za perenje-frizider

Miele 8kg 12.000den Beko 6kg 4500den Vox 8kg 5000den Indesit 7kg 6...


По Договор
или предлог цена
13 мар 17:49Prodavam masina za sienje bagat

Bagat masina kufer prodavam.Masina e kako nova mnogu malku koristena ...


10 МКД
или предлог цена
12 мар 17:42Reverzna osmoza i tretman na voda

prodazba na reverzni osmozi,i tretmani na voda.tretman na bunarska vo...


По Договор
или предлог цена
11 мар 11:42ПРОДАВАМ ЗАМРЗНУВАЧ ГОРЕЊЕ

ПРОДАВАМ ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ 310 Л ГОРЕЊЕ ,РАБОТИ,ВО ИСПРАВНА СО...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

10 мар 13:53ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

ПРОДАВАМ НОВА НЕКОРИСТЕНА ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА


1.200 МКД
или предлог цена
10 мар 13:39Plinska relna

Se prodava plinska relna,nova ne otpakuvana na nurgaz,so ventil i cre...


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

09 мар 23:47Masini za sienje

Ispravni


50 €
или предлог цена
09 мар 08:19Продавам ФРИЖИДЕР 220 л. ефтино

Итно и ефтино продавам фрижидер од 220 л, со комора за смзнување и об...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

09 мар 08:03Se prodava pravosmukalka KIRBI

KIRBBITO E 100% ISRAVNO KORISTENO E MNOGU MALKU SE PRODAVA KAKO STO E...


250 €
или предлог цена
08 мар 22:07Se prodava bojlerce za kujna od 10litri

Se prodava visoko montazno bojlerce od 10 litri ispravno


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

08 мар 13:11Papuchi....

--Prodavam 3 papuchi za mashini za shienje....odgovaraat na povekje m...


800 МКД
или предлог цена
05 мар 21:20PRODAVAM VISOKO MONTAZNO BOJLERCE KONCAR 10L OD 2000W

PRODAVAM VISOKO MONTAZNO BOJLERCE KONCAR 10 LITARSKO SO GREAC OD 2000...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

04 мар 14:43Frizider Gorenje Ladilnik Фрижидер Ладилник odlicna sostojba

Prodavam koristen frizider Gorenje dimenzii 143,5x60x58 (V, Sh, D) ...


4.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

04 мар 13:54PRODAVAM MASINA ZA SIENJE BAGAT JADRANKA VO SUPER SOSTOJBA

PRODAVAM MASINA ZA SIENJE MARKA BAGAT JADRANKA VO SUPER SOSTOJBA. MO...


3.000 МКД
или предлог цена
02 мар 21:38Masina za perenje BOSH

Kompletno ispravna masina za perenje BOSH


6.200 МКД
или предлог цена
28 фев 20:04Vakum glava za pravosmukalka suvo/vodeno

Prodavam nova glava za pravosmukalka za suvo i vodeno koristenje so r...


800 МКД
или предлог цена
28 фев 10:53Adapter za crevo od pravosmukalka

Prodavam nov adapter za razlicni dimenzii i dodatoci za pravosmukalka...


300 МКД
или предлог цена
28 фев 10:53prodavam masina za sadovi

prodavam masina za sadovi malku koristena. potrebna e mala popravka....


1 €
или предлог цена
27 фев 12:57Illy kafemat x7.1

mnogu malku koristen


3.000 МКД
или предлог цена
22 фев 18:06Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам