2743 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAZBA NA NOVI ORGINALNI MESO BOJA BUBICI / BUBICA 2017

PRODAZBA NA NAJNOVI 2016 GOD. MODELI NA MESO BOJA BUBICI ZA PREPISUVN...


1.990 МКД
или предлог цена
31 мар 12:36Промовирано

Se prodava Samsung A80 !!

Vo odlicna sostojba , socuvan ,odi so kutija i kabelce za polnenje.. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

21 мар 13:37Промовирано

Samsung galaxy s21 ultra, s21 ultra 5g, samsung, galaxy, s21

Prodavam odlicno socuvan i malku koristen s21 ultra so kompletno paku...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:44Wifi Extender zasiluvac na signalot cena 1200den

Wifi Extender zasiluvac na signalot cena 1200den


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 21:03Redmi Note 9 Pro

Се продава некористен Redmi Note 9 Pro во кутија, телефонот се води з...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:01Samsung A21s DUOS 3/32 od Telekom NEVERLOCK PERFEKTEN

Samsung A21s Duos Blue 3giga ram 32giga memorija Neverlock Staklo ...


5.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:50SAMSUNG GALAXY A40

Се продава совршен Samsung Galaxy A40. Телефонот е супер работи брзо...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:50SAMSUNG GALAXY A30S *ПЕРФЕКТЕН*

Се продава одлично сочуван Samsung Galaxy A30s. Телефонот е супер, р...


6.200 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:50SAMSUNG GALAXY A50

Се продава Samsung Galaxy A50. Телефонот има 6,4 инчен екран, 4 гига...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:50SAMSUNG GALAXY A13

Се продава максимално сочуван Samsung Galaxy A13. Телефонот е беспре...


7.600 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:50SAMSUNG GALAXY A51

6 RAM, 128 ROM. Се продава одлично сочуван Samsung Galaxy A51. Телефо...


7.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:49IPHONE 6S **32GB** *NEVERLOCK* *ПЕРФЕКТЕН*

Се продава како од фабрика нов iPhone 6s. Телефонот е одличен нема н...


4.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:49HITNO EVTINO original Dect Panasonic telefoni

ХИТНО ЕВТИНО, Оригинал Дект Панасоник и Сименс безжични телефони, не...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

Вчера 18:53HITNO EVTINO original Dect Panasonic...

ХИТНО ЕВТИНО, Оригинал Дект Панасоник и Сименс безжични телефони, нек...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

Вчера 18:42Se prodava nov Xiaomi Redmi A1 Black

Se prodava nov telefon Xiaomi Redmi A1 Black, kupen od A1 so garancij...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:53Garmin Fenix 6

Prodavam Garmin Fenix 6 so 3 extra remcinja vo besprekorna sostojba. ...


310 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

Samsung A50

Smartphone, Samsung Galaxy A50 128gb/4gb Dual Sim


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:49IZNAJMUVANJE-PRODAZBA na koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Вчера 16:30XIAOMI MI11T

Телефонот е со гаранција уште 16 месеци,користен е многу малце,причин...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:37Samsung s22 8/256 White 4м користен

Продавам одлично зачуван, без ниту една грепка Samsung s22 256гб моде...


30.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
31.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:30Се продава iPhone SE Black 64GB

Се продава iPhone SE 2020 купен од Mobelix пред 4 месеци со интернаци...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
249 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:26PRODAVAM AIRPODS PRO WIRELESS SLUSALKI

◾️AIRPODS PRO WIRELESS SLUSALKI ▪️Active Noise Cancellation (ANC) ▪...


1.499 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 15:18Samsung S22 5G 8/128gb full pack kako nov!!!

Prodavam Samsung S22 5G 8/128gb neverlock full pack kako nov!!! Tele...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:43Xiaomi Redmi Note 11 4+2gb/128gb od A1

Prodavam/Menuvam Xiaomi Redmi Note 11 4+2gb ram so 128gb rom full pak...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:43LG K10 (2017)

Prodavam mnogu socuvan lg k10 2017 Telefonot e celosno ispraven nema...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:42Iphone 12-КАКО НОВ (види оглас)

ПРЕД ДА ПОЧНЕТЕ СО ЧИТАЊЕ,ЧИТАЈТЕ ГО ОГЛАСОТ ДО КРАЈ Продавам Ipho...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:26Iphone 7plus 128gb socuvan

Nova baterija 100% 078933285


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:27  НОВ ОГЛАС

Samsung A53 5G kupen denes garancija 24 meseci

Raboti na site mrezi dual sim nov neotpakovan


305 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:03Xiaomi REDMI 10 2022 nov celofan kupen od thome

raboti na site mrezi dual sim garancija 24 meseci


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:03NAJREALEN I NAJBRZ OTKUP NA VASIOT MOBILEN VO SEKOE VREME!!!

OTKUP NA NOVI I POLOVNI MOBILNI BRZA ISPLATA NAJREALNA PROCENKA DO...


900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Google Pixel 6 Pro

Prodavam Google Pixel 6 Pro (podarok Google Chromecast) poradi nadogr...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Se prodava Samsung A80 !!

Vo odlicna sostojba , socuvan ,odi so kutija i kabelce za polnenje.. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Se prodava iPhone 12 Pro

078/382-684


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Se prodava Z FOLD 3

078/382-684


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Se prodava Note 10 Plus 5G

Ima malo oshtetuvanje na stakloto desno gore na ekranot 078/382-684


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Huawei Mate 40 Pro (5G)

Се продава Huawei Mate 40 Pro (5G) Телефон е отклучен и работи на ...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Huawei P40 LITE ekstra socuvan kako nov pod garancija seuste

doaga komplet fabricko pakovanje so orginalen polnac super charge kut...


115 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:59Huawei Watch

Prodavam Huawei watch, eleganten premium model, Safirno staklo, kozno...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 12:50IPHONE 13 pro max 512gb

Telefonot e sochuvan So kutija


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:48Motorola E7 Power Nov

Telefonot e nov ne koristen 4 so 64 gb Vo kutija so polnac


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:47Samsung A53

Ot telekom neotpakuvan 2godini garancija posledna cena 275e


275 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:35Iphone 14

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI SO NAJ REALNA CENA


1.111 €
или предлог цена
Вчера 12:34Страна 1 од 69

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам